Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Derbide omuz omuza oyunu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Derbide omuz omuza oyunu

Anlasilan FB'liler basariya giden her yolu ama her yolu kullanacak. Derbide omuz omuza hastag'i acmislar, bakiyorsun cogu FB'li. Acilari bile somuren bir anlayis bu.

Tek sorum var: mac Sukru Saracoglu stayumunda olsaydi buna destek verecekler miydi? Elbette hayir.

Sosyal medyada ki Besiktas'lilar bu hastag'a karsi cikmalidir. Boyle rezalet olmaz. FB'nin puan kaybetmesinin en muhtemel oldugu derbiyi teror saldirilari ve acilarimiz uzerinden rahat atlatma pesinde kosan FB camiasi artik hakikaten mide bulandiriyor. Zaten Firat Aydinus'un ayyamini bu saldirilarla guzel orttuler simdi de derbi hesabina girmisler.

Yok yani bu dayanisma cagirisini yapan camia Turk futboluna dusmanligi, sikeyi, hakem ayartmayi sokan camia...

Ulkemizi ve milletimizi seviyoruz, terore karsi dayanismayi destekliyoruz ama acilar uzerinden sportif basari pesinde kosanlari da tel'in ediyoruz.

Uyuma Besiktas'li...

malesef bu hain salidiri fb yariyor gibi, olacak is deil ya

Yorum Yap

Umut un babas? vefat etmi? , say?s?n? bilmedi?imiz onlarca vatanda??m?z vefat etmi?. Ac?m?z b?y?k.Hangi d???nce i?in olursa olsun b?yle zamanlarda dayan??may? desteklememiz laz?m.

Yorum Yap

Ba?l??? a?an arkada??ma sayg?z?l?k olmas?ndan korkuyorum ama bu ba?l?ktan ger?ekten utnd?m. Ke?ke omuz omuza derbi olabilse de ?lkede bir?eyler d?zelmeye ba?lasa.. Gs nin ba?latt??? ?erefsizli?i ke?ke kendileri bitirebilse..b?rak omuz omuzay? art?k deplasman taraftar? bile yok.. Tamamen desteklenmesi gereken bir?ey... Sayg?lar

Yorum Yap

Aslı Turgay Yurekli tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Ba?l??? a?an arkada??ma sayg?z?l?k olmas?ndan korkuyorum ama bu ba?l?ktan ger?ekten utnd?m. Ke?ke omuz omuza derbi olabilse de ?lkede bir?eyler d?zelmeye ba?lasa.. Gs nin ba?latt??? ?erefsizli?i ke?ke kendileri bitirebilse..b?rak omuz omuzay? art?k deplasman taraftar? bile yok.. Tamamen desteklenmesi gereken bir?ey... Sayg?lar
          Utangac birisiniz anlasilan... Turkiye'nin en buyuk problemlerinden biri "siyaseten dogru" davranislarin hukum surmesidir. Derbide omuz omuza kampanyasinin riyakarlik kokan tarafini bir tarafa koysak bile toplumsal dayanismaya katki saglama ihtimali koskoca bir sifir. Turkiye duygusal tepkilerin ulkesidir. Duygusal tepkiler o ani yasayanlara biraz teselli veya haz verir ama uzun vadede sorunlari cozmez, cozemez.

Mesela 17 Agustos depremine hepimiz agladik, duygusal tavirlar gosterdik ama hic onlem almadik. Depremde toplanma alani olarak belirtilen yerler deprem unutulunca imara acildi.

Teror saldirilarina gosterilen anlik duygusal tepkiler beklenen uzun sureli toplumsal dayanismayi uretemedi malesef.

Simdi Ankara saldirilarini somuren bu omuz omuza riyakarligini sahsen ciddiye almiyorum, ve riyakarlik olarak goruyorum. Bunun riyakarlik oldugunu cok degil 2 hafta sonra size kanitlarim, belki yine utanirsiniz... Sundan adim gibi eminim ki bu kampanyanin FB'ye puan kazandirmaktan baska hic bir olumlu sonucu olmayacak. Hatirlatirim bunu size.

Bu yuzden bu turden duygusal ve riyakarane tavirlar yerine daha rasyonel ve akilli tavirlara ihtiyacimiz var.

Yorum Yap

Kekolar kendilerini akilli zanediyo, oh kardeslik, dayanisma, omuz omuza, 3 puan cebe, seneye yine kufur kavga.. Oldu.. Biz de yedik

Yorum Yap

Bir taraftan destekliyorum ama 2 hafta sonra yine kavga d?v?? olaca??n? bildi?im i?in gereksiz buldu?um bir davran??. Maalesef kimse samimi de?il. Bu da unutulacak maalesef.

Yorum Yap

abi abartmay?n allah a?k?na.

Yorum Yap

Derbide omuz omuza oyunu

Timsah?n g?zya?lar?.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                  En son düzenleyen Ertan Sarıkaya; 15-03-2016, 01:07.

Yorum Yap

i?lerine gelince rahmetli sebaya k?f?r deplasmana gidince bar??,karde?lik b?raks?nlar bu ucuz hareketleri, bu camia i?in hayattaki en ?nemli ?ey 3 puand?r gerisi bo?tur utan?lcak bir ba?l?k g?remiyorum ben burda gayet ak?ll?ca d???n?lm?? ve samimi bir ba?l?k olmu?.

Yorum Yap

Derbide omuz omuza oyunu

Yazacak ?ok ?ey var ancak k?sa kesmek gerekirse g?zel ?lkemi mahvettiler be. Mahvettiler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

samimi olsalar sonuna kadar desteklerim

Yorum Yap

samimi olan derbinin ertelenmesi icin ugrasirdi

saldirida okadar insani kaybettik icimiz kan agliyor ve hepimiz yastayiz ama senin rakibinin futbolcusu o bombali saldirida babasini kaybetmis, ve kendi dogumgununde topraga verecek.
                          yemisim sizin omuzunuzu da omuz omuzanizi da, umut kendini maca nasil verecek?

tff de biraz vicdan varsa derbiyi erteler, galatasaray futbolcusunu dusunuyorsa derbinin ertelenmesi icin basvurur, fenerbahce ve taraftari samimiyse destekler.

gerekirse de butun maclar ertelensin yeter artik.. bu kara gunlerde futbol mu konusacagiz daha

Yorum Yap

edit
                            En son düzenleyen Ahmet Cal; 15-03-2016, 05:13.

Yorum Yap

Derbi atmosferi yumu?ak ge?sin diye her?eyi kullan?r bu fener

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X