Sonuçlar: Maçın adamı kim?

Katılımcı sayısı
354. Anket kapatılmıştır
  • Tolga

115 32.49%
  • Beck

1 0.28%
  • Marcelo

1 0.28%
  • Alexis

2 0.56%
  • İsmail

0 0%
  • Atiba

1 0.28%
  • Oğuzhan

1 0.28%
  • Sosa

200 56.50%
  • Olcay

2 0.56%
  • Kerim

30 8.47%
  • Gomez

0 0%
  • Necip

1 0.28%
  • Tolgay

0 0%
  • Cenk

0 0%
Sayfa 5/5 İlkİlk ... 2345

Konu: Çaykur Rizespor - BEŞİKTAŞ Maçın Adamı

Olcay'ın forumda hesabı var + Multisi mi var?

Ben Sosa'ya verdim oyumu. Tolga'yı da beğendim açıkçası. 2 Yıl bizi mahvetti, Şimdi zirveye Taşı Tolga.

Tolga

Sent from my iPhone using Tapatalk

tribüne dönen taraftarı unutmayın. Harika bir deplasman tribünü vardı bugün..

Tolga' da acayip bir hırs vardı. İnşallah kötü günleri geri de bırakır da şu şampiyonluğu bize getirenlerin başında olur. Seneye bakarız duruma göre.

Sosa ve garip ama gercek Tolga

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kerim dedim ben. Uzun zaman yedekte bekleyip, ligin 25. haftasında daha ilk defa ilk 11 de çıkmasına rağmen her hafta 90 dk oynayan oyuncu gibi profesyonelce ve harika bir futbol oynadı.

Açık ara olmasa da Sosa maçın yıldızıydı.. "Sürklase etti" derler ya, o kıvamda top oynadı..

Kerim ise ilk yarı performansıyla "Hocam Allah aşkına Olcay'ı oynatma artık" der gibiydi

Tolga da harika işler yaptı.. Kurtardığı penaltıyı "kıyamet alameti" olarak yorumluyorum..

Sosa tek başına aldı maçı resmen olcay ve gomez e karşı. Hemen arkasında kerim ve söylemesi zor olsa da tolga

Sent from my iPad using Tapatalk

Yer
    mecnuna gider yaparcasina erosu tarihe gomercesine ...
    Net sosa.

Sosa'ya verdik oyumuzu.

Olcay kendi hesabı ve kuzeninkinden atmış 2 tane kendine.

Sosa, Atiba, Tolga...

Sosa maç alan adam gibi adam, bazı maçlarda düşse bile gerçekden harika bi oyuncu.

Atiba benim bu takımda en beğendim oyuncu, takımı toparlayan adam, dün maçı izlerken farkettim, herkesi de yönlendiyor, orta saha çizgisinin gerisinde lider Atiba.

Tolga son zamanlar da baya toparlandı, penaltıyı kurtarması, ve hemen yerden kalkıp topa alması, refleksleri her şeyi ile şimdiye kadar ki en iyi Tolga. Uzun zamandır ilk defa maç aldıran kaleci oldu, umarım devamı gelir. Lig tvde Tümerin dediği gibi Sambade ile 1000 civar çalışma antreman yaptıysa sonuçlarını almış tebrik etmek lazım. Boyko aynı çalışmayı yaparsa çok daha iyi bir kaleci olur, şu an daha çok çalışanda forma.

Kerim diyen çok olduğu için sölüyorum, Kerim de bir kumaş var evet, ama oyunu kafası yukarı da oynaması lazım, ben dün yine de çok beğenmedim Kerimi, ama biraz oynaması lazım, maç oynatırsa Şenol hoca, iyi bir kanat oyuncusu daha kazanmış oluruz.

1)J.E.Sosa
    2)Tolga