Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

BE??KTA?IMIZ - Eski?ehirspor Ma??n Adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Quaresma. O ??kt?ktan sonra performans?m?z d??t?. Sonras?nda Gomez, att??? 2 golle fi?i ?ekti.

Yorum Yap

Atiba

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Quaresma iyiydi bu ak?am. Sakatlanmasa belki daha ?ok att?r?rd?. Belki kendi de atard?.

Yorum Yap

Kesinlikle Quaresma

Yorum Yap

Q7
            ?smail
            Atiba
            Ozzy

Yorum Yap

Olcay kazma filan ama ?ok gerekli adam s?rekli pozisyonlar?n i?inde ortal??? kar??t?r?yor.. Atar atamaz oras? ayr? ama Olcay bu tak?mda oynamal?

Yorum Yap

Her ne kadar sevmesem de, laf s?ylesem de iyi zaman?na denk gelince olcay bu tak?ma ger?ekten ?ok faydal? oluyor. Ama ma??n adam? ?ingene.

Yorum Yap

quaresma ismail alexis, ismail bu hale nas?l d?n??t? ve d?n??mese tosi? le bu lig nas?l gidermi?...
                  olcay? da begendim

Yorum Yap

sinan engin o?uzhan?n performans? ?ok iyiydi diyip duruyor. bence tak?m?n a??k ara en k?t?s?yd? bug?n farkl? ma?lar m? izledik

Yorum Yap

Biraz daha i? bitirici olsayd? Olcay derdim

ama haftalard?r s?ren etkili oyununu bu ma?tada sergileyen, Ricardo Quaresma ma??n y?ld?z?yd?

Yorum Yap

olcay m? ?

ben art?k cidden kendimi sorgulamaya ba?lad?m , ben heralde ?nyarg?l? bir insan?m.

ka??rd?klar?yla , veremedikleriyle , tutamad?klar?yla yine min 6-7 pozisyon yedi adam. Ben mi farkl? ma? izliyorum. Gomez bi ara olcay a ?yle orta a?ma b?yle a? dedi bilmiyor ki a?amaz.

Yorum Yap

Quaresma..... hemde a??k ara.. o ??kt?ktan sonra Kerim i de g?rd?k, bildigin tak?m?n vitesi k???ld?. ??kmasa idi 4-5e giderdi ma?

Yorum Yap

Aslı Mucahit Babal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            olcay m? ?

ben art?k cidden kendimi sorgulamaya ba?lad?m , ben heralde ?nyarg?l? bir insan?m.

ka??rd?klar?yla , veremedikleriyle , tutamad?klar?yla yine min 6-7 pozisyon yedi adam. Ben mi farkl? ma? izliyorum. Gomez bi ara olcay a ?yle orta a?ma b?yle a? dedi bilmiyor ki a?amaz.
                            aynen mucahit. bi orta yapt? sabri yi bile k?skand?rd?. gomez de gitti ; " olm d?zg?n yapsana orta" der gibi nasihat yapt?.. Gomez de al?st? Quaresma n?n muz ortalar?na kolay degil tabi

Yorum Yap

Ben bu ma?ta ?smail ve Quaresma'y? ?ok be?endim .

Oyumu ?smail'e verdim Quaresma ba?ka ma?larda yine y?ld?z olur :p

Yorum Yap

quaresma dedim alexiste bence ?ok iyiydi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X