Anket: Maçın Adamı?

Uyarı: Bu bir açık Ankettir, bu Anketi bütün Üyelerimiz görebilir ve oy kullanabilirler.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu: BEŞİKTAŞIMIZ - Eskişehirspor Maçın Adamı

Quaresma. O çıktıktan sonra performansımız düştü. Sonrasında Gomez, attığı 2 golle fişi çekti.

Atiba

Sent from my iPhone using Tapatalk

Quaresma iyiydi bu akşam. Sakatlanmasa belki daha çok attırırdı. Belki kendi de atardı.

Kesinlikle Quaresma

Olcay kazma filan ama çok gerekli adam sürekli pozisyonların içinde ortalığı karıştırıyor.. Atar atamaz orası ayrı ama Olcay bu takımda oynamalı

Her ne kadar sevmesem de, laf söylesem de iyi zamanına denk gelince olcay bu takıma gerçekten çok faydalı oluyor. Ama maçın adamı Çingene.

quaresma ismail alexis, ismail bu hale nasıl dönüştü ve dönüşmese tosiç le bu lig nasıl gidermiş...
    olcayı da begendim

sinan engin oğuzhanın performansı çok iyiydi diyip duruyor. bence takımın açık ara en kötüsüydü bugün farklı maçlar mı izledik

Biraz daha iş bitirici olsaydı Olcay derdim

ama haftalardır süren etkili oyununu bu maçtada sergileyen, Ricardo Quaresma maçın yıldızıydı

olcay mı ?

ben artık cidden kendimi sorgulamaya başladım , ben heralde önyargılı bir insanım.

kaçırdıklarıyla , veremedikleriyle , tutamadıklarıyla yine min 6-7 pozisyon yedi adam. Ben mi farklı maç izliyorum. Gomez bi ara olcay a öyle orta açma böyle aç dedi bilmiyor ki açamaz.

Quaresma..... hemde açık ara.. o çıktıktan sonra Kerim i de gördük, bildigin takımın vitesi küçüldü. çıkmasa idi 4-5e giderdi maç

Alıntı Mucahit Babal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olcay mı ?

ben artık cidden kendimi sorgulamaya başladım , ben heralde önyargılı bir insanım.

kaçırdıklarıyla , veremedikleriyle , tutamadıklarıyla yine min 6-7 pozisyon yedi adam. Ben mi farklı maç izliyorum. Gomez bi ara olcay a öyle orta açma böyle aç dedi bilmiyor ki açamaz.
    aynen mucahit. bi orta yaptı sabri yi bile kıskandırdı. gomez de gitti ; " olm düzgün yapsana orta" der gibi nasihat yaptı.. Gomez de alıstı Quaresma nın muz ortalarına kolay degil tabi

Ben bu maçta İsmail ve Quaresma'yı çok beğendim .

Oyumu İsmail'e verdim Quaresma başka maçlarda yine yıldız olur :p

quaresma dedim alexiste bence çok iyiydi