Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Beklenen Ceza Geldi (!)

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Beklenen Ceza Geldi (!)

PFDK, Fenerbah?e'ye "k?t? tezah?rat" nedeniyle 100 bin TL, Migros ve Okul A??k trib?nlerine ise 1 ma? ebilet bloke cezas? verdi.

Onursal ba?kan?m?za b?t?n trib?nler dakikalarca k?fretti.i?te verilen ceza.

ne bekliyordun ki 3-4 ma? falan kapat?laca??n? m? ? ayr?ca k?f?r edilen ki?inin ?lm?? veya ya??yor olmas?n?n cezay? art?r?p azaltt???n? d???nm?yorum. verilen ceza normal. burada sorgulanmas? gereken o o.. ?ocuklar?n?n ?lm?? insana k?f?r edebilecek kadar al?alm?? olmalar?yd?.

Yorum Yap

Bize verince b?t?n trib?nlere veriliyor cezalar bunlarda kale arkas?na
      Tff temsilci g?zlemci ne varsa h?m?na koyim

#sabret

Yorum Yap

Bursanin sucu neydi?kompile seyircisiz verdiler??90 dakika her tribunden kufur ettiler fenerin numaralisi ile maratonun dokununmazligimi var???Pfdk ba?kani yanliz harbi fenerliymi?

SM-G900FQ cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

O dedikleri trib?n bir ma?l?k tamamen kapan?yor dimi ..yoksa ba?ka itler mi girecek di?er itler yerine?

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ne bekliyordun ki 3-4 ma? falan kapat?laca??n? m? ? ayr?ca k?f?r edilen ki?inin ?lm?? veya ya??yor olmas?n?n cezay? art?r?p azaltt???n? d???nm?yorum. verilen ceza normal. burada sorgulanmas? gereken o o.. ?ocuklar?n?n ?lm?? insana k?f?r edebilecek kadar al?alm?? olmalar?yd?.
            evet 3 ma? bekliyordum ben.nasi normal anlamadim.ismail koybasi fenere koy basiyla "gecen sezona adi verilen merhum"a dakikalarca topluca k?f?r nas?l ayni yapt?r?m? aliyor benim aklim fikrim almiyor.ben uyan Besiktasli diye baslik aciyorum siz bunu normallestiriyorsunuz.

Yorum Yap

Ayrica ozaman bizim sucumuz ne??gencler macinda sadece fenerbahce kopegine diye vede futbolun katili turk hakemleri dedik diye 4 tribunde kapandi???k?f?rs?z hakaretr 4 tribun kapama,90 dakika devamli her t?rl? k?f?r? sadece 2 trib?n kapama!!!

SM-G900FQ cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

bence art?k fenere ?u ceza bu hakem ?u eyyam bu ?ike olaylar? i?in konu?may? b?rakal?m. onu takip etmesi gerekenler etsin biz t?m konsantrasyonumuzu futbolcularla birlikte ?ampiyonlu?a verelim. biz gerilince onlar da geriliyor ve direk belli oluyor emin olun. zaten burada ne s?ylesek bo? anca kendimizi ?z?yoruz...

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  bence art?k fenere ?u ceza bu hakem ?u eyyam bu ?ike olaylar? i?in konu?may? b?rakal?m. onu takip etmesi gerekenler etsin biz t?m konsantrasyonumuzu futbolcularla birlikte ?ampiyonlu?a verelim. biz gerilince onlar da geriliyor ve direk belli oluyor emin olun. zaten burada ne s?ylesek bo? anca kendimizi ?z?yoruz...
                  Dogru tespit. Bu tur konular enerjimizi soguruyor... Birakalim yonetim bunlarla ugrassin. Insallah bu sene sampiyon olacagiz nasil olsa. Biz sadece takimimiza ve zaferlerimize odaklanacagiz.

Loser Aziz ve takimi bizi ilgilendirmesin. Maclarda hakem kurularina baskinin hasini uygulayalim yeter. Bundan sonra oynayacagimiz her macin favorisiyiz. Takmayin bu seyleri kafaya. Loser Aziz ve FB camiasi bu sezon varolussal goruyor. Yapacaklar her pisligi. Ama artik karsilarinda psikolojisi kirilgan Besiktas yok, olmamali. Saha da cevap verecek gucumuz var cok sukur.

Yorum Yap

Cocuk kandiriyolar resmen ya

LG-D802TR cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

birde aciklamalarina bak seref yoksunlarinin yok basket macinda azizeye k?f?r edilmis..azize ile rahmetli S?LEYMAN SEBA yi bir tutuyorlar..
                      mantiklari su..ya siz bizim baskana k?f?r ediyorsunuz ya...ne islam cupi ye ne lefter e k?f?r etmez bu taraftar..gs ye k?f?r edilsede canaydin a edilmez..aramizdaki ADAMLIK farki bu....
                      gerizekalilarin anlamadigi nokta bu..

Yorum Yap

Futbolun Katili T?rk hakemleri dersen daha fazla ceza al?yorsun. O y?zden direk s?veceksin.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                        X