Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

C?neyt ?ak?r

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Abi sana ve s?ylediklerine sayg? duyuyorum yanl?z her yenildi?imiz derbiden sonra su?u hakem de aramasak diyorum ...
    Eze eze yendiler i?te.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

bu karede yan hakem ve c?neytin ortak ?erefsizli?ini g?r?yoruz. g?z?n?n ?n?nde bile olmuyor direk kavgay? ay?ran sensin neden oyundan att?rm?yorsun

Yorum Yap

Adam degil,korkak.

Yorum Yap

Ka? paraya sat?n ald?lar lan seni k?pek herif.

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Saka gibi ,ne kadar sovsek az..

Yorum Yap

Aslı Hamit Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Abi sana ve s?ylediklerine sayg? duyuyorum yanl?z her yenildi?imiz derbiden sonra su?u hakem de aramasak diyorum ...
              Eze eze yendiler i?te.

eze eze yenildik nas?l bi laft?r hangi ma?? izledin sen merak ettin? rakip olan ezikler 9 ki?i kalmad?ysa ben su?u hakemde arar?m arkada??m.. eze eze yenildi?imizi iddia etti?in ma?ta 5-6 net pozisyonumuz var .. eziklerin ka? net pozisyonu var s?yler misin ?

Yorum Yap

Deniz ates bitnelin trabzona yaptigini bug?n sen bize yapt?n ve bizden kimse ??k?p bunu dile getirmeyecek.

Yorum Yap

?u adam?n aleyhimize hatalar?n? yazsak sayfalarca yaz?,g?r?nt? ??kar.Hepside derbilerden.Y?netti?i 11 derbiden 1 tanesini kazand?k o ma??da katletmi?ti samiyendeki son ma?t?,net gol? iptal etmi?ti kans?z.Ama olay ?u yukar?da ve bir ?nceki sayfadaki g?r?nt?lerde.Bir hakemin belli bir y?netme tarz? vard?r ama ?u 2 olayda g?r?yoruz ki bu editin tarz? tak?mlar?n forma rengine g?re de?i?iyor....

Yorum Yap

Daha ka? y?l ?nce s?ylemi?tim.

http://forum.forzabesiktas.com/showt...k+C%FCneyt+%21

Yorum Yap

Ilk yar? 5-0 bitecek ?ekilde ge?ti yapmay?n allah a?k?na ... ne zaman alperle volkan beck ve ?smail kar??s?nda topla bulu?sa elimi a??p dua ediyordum allah?m ne olur gol olmas?n diye. Q7 nin pozisyon d???nda pozisyonumuz yok ilk 45 dakika da. ?kinci yar? biz oynad?k evet ama fb m?sade etti diye biz oynad?k. Nani van Persie ve 9 defansa y?nelik adamla oynad?lar. Yok birde pozisyona girmeseydik ...

Yorum Yap

?u a??klamay? yapcak adam yok bizde

?nal Aysal: "C?neyt ?ak?r ?aibeli bir hakem" - --- Derbi ?zel --- http://www.sporx.com/unal-aysal-cune...SXHBQ414661SXQ @sporx arac?l???yla

Yorum Yap

Quaresma'n?n kart g?rd??? pozisyonla; Caner'in Sosa'ya yapt??? hareketi, biraz sonra da art arda Quaresma ve Beck'e girip kart g?rmedi?i pozisyonlar? bir arada Allah a?k?na biri izah etsin.

Yorum Yap

Aslı Hamit Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Ilk yar? 5-0 bitecek ?ekilde ge?ti yapmay?n allah a?k?na ... ne zaman alperle volkan beck ve ?smail kar??s?nda topla bulu?sa elimi a??p dua ediyordum allah?m ne olur gol olmas?n diye. Q7 nin pozisyon d???nda pozisyonumuz yok ilk 45 dakika da. ?kinci yar? biz oynad?k evet ama fb m?sade etti diye biz oynad?k. Nani van Persie ve 9 defansa y?nelik adamla oynad?lar. Yok birde pozisyona girmeseydik ...

fener y?zde y?zl?k 4-5 gol pozisyonuna girmemize ve bir topumuzun direkten d?nmesine mi m?sade etti karde?im. Tam anlamad?m ?
                            Varsayal?m ki felaket kere felaket oynad?k. Hakem hakem olacak Caner itini atacak. 3 kere atmad? 3.

Yorum Yap

Firat aydunus disinda futboldan anlayan hakem yok su ligde.bugun gozgore gore katletti.torpilli hakem.avrupada boyle yonetse keske.hemen kokartlarini alirlar.canerin sahada kalmasi mucize.olcaya yapilan penaltiyi dunyaya yaymak lazim.

Yorum Yap

Bu ma??n bir kopyas?n? UEFA'ya g?nderemez miyiz?

UEFA ma?lar?na hakem atayan komitenin bunun nas?l a??a??l?k bir adam oldu?unu g?stermemiz laz?m.

Gerekirse Veli&Sneijder Sosa&Volkan ?en olay?n?da yollar?z?

Yap?lamaz m??

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X