Anket: Maçın Adamı?

Uyarı: Bu bir açık Ankettir, bu Anketi bütün Üyelerimiz görebilir ve oy kullanabilirler.

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 3456

Konu: BEŞİKTAŞIMIZ - Gençlerbirliği Maçın Adamı

tolga: formunu değerlendirecek bi durum yoktu.
    beck: gördüğüm en kötü hücumcu en iyi savunmacı bek bi adam hiç mi hücumda etkili olmaz hiç mi orta kesmez çok garip
    ismail: formunun zirvesinde böyle oynasın bu sene önümüzdeki sene sonraki sene ilk 11 garanti ama yinede transfer şart oğlu şart eren albayrak kaçmamalı
    alexis: kimse farketmedi galiba ama bence maçın en kritik müdahalesini yaptı bir pozisyonda adam sağından atıp solundan geçecekti ayağını soktu topun geçmesini önledi gayet iyidi bu maçta hatasız oynadı gerçi rakipte pek gelemedi ama genel olarak iyidi
    marcelo: duracağı yeri çok iyi biliyor hava toplarında etkili gayet iyi bir stoper
    atiba: şu ana kadar 30 maç yaptıysa heralde 27 sinde çok çok iyi oynadı nazar demesin messi, neymar, suarez nasıl her maç maça damga vuracak performans gösteriyorsa atibada aynı şekilde performans gösteriyor.
    oğuzhan: bazen fazla ince iş yapacam diye saçmalıyor. bugün hiç yoktu ama kalitesi tartışılmaz bide şu frikikleri kimin kullanacağı belli olsa da bizde rahatlasak
    sosa: bu takımın bence lideridir kendisi heralde atılan son 10 golde direk katkısı var sanki hiç etkili değil gibi görünsede gerçekten çok etkili oynuyor.
    olcay: ya adam çabalıyor ama yok olmuyor. yetenek yok... iyi niyetli, sirinlik muskası olmasa çekilecek dert değil
    quaresma: hücumundan bahsetmeye gerek yok yine asistleri güme gitti ama quaresma savunma yapmıyor yeaaa diyen arkadaşlara şunu diyorum ben türkiyedeki hiç bir kanat oyuncusundan böyle savunma performansı görmedim bu maç için artı diğer maçlarda da çok iyi savunma yapıyor. bencil oynamıyor yapması gerekenleri yapıyor helal olsun diyorum.
    gomez: atmak için çok çırpındı neredeyse banyo yapmadığını düşünecektim topla birlikte pek yetenekli olmasada dünya da gördüğüm en iyi 10 golcü arasına koyabilirim. bu attığı gol fenere girecek olanların başlangıcı olur inşallah.
    cenk: ne zaman oyuna girse oynasa, hep iyi oynadı hep kattı üstüne koydu hep böyle devam et cenk, gomez 2-3 sene sonra giderse belkide 1. santraforumuz sen olacaksın

Her ne kadar Quaresma hücum anlamında çok şey katsa de Cenk oyuna girmesiyle vites büyüttü takım, Sol açık bile oynar bu adam.
    Necip takımın en kötüysüydü, tehlikeli bölgelerde çok gereksiz yaptığı 2 faul ile sıkıntıya soktu bizi.

Quaresma maçın adamıydı ama onunla eşit sayabileceğim bir Marcelo vardı ki maşallah...