Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

BE??KTA?IMIZ - Gaziantepspor Ma??n Adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tolga o toplar? ??karmasa ?? gol i?erideydi..sonras?n? d??emiyorum bile..Ma??n adam? de?il kahraman?d?r Tolga..?stelik Boyko oynamal?yd? diyen biri olarak..evet ?smail iyi oynad? ama Tolga s?perdi ve tak?m? ipten ald?..

Yorum Yap

Aslı Emir Sever tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Murat Erdi Salik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Emir Sever tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      90 dakika pozitiv tek bir hareket yapmayan Olcay diyorum

Sent from my HTC VLE_U using Tapatalk
      Bende merak ediyordum Olcay'a oy veren iki ki?i kim diye
      Birini ??renmi? olduk
      90 dakika huc?m anlam?nda hi? bir?ey yapmamak,b?y?k bir ba?ar?d?r [emoji1]
      Kesinlikle. Tahamm?l s?n?rlar?m? a?t? art?k Olcay ama tak?m iyi gitti?i i?in batm?yor kimseye

Yorum Yap

?smail'e oy vermemizi sa?layan ?enol Hoca'ya te?ekk?rler...

Yorum Yap

Marcelo ilk ma??nda tam not alarak bana g?re ma??n adam? oldu.

Yorum Yap

Sosa ya attim.

ama macin adami tolga.

bek ve tore cok bozuklardi bence.

atiba bi standart yakaladi. ozzie biraz durgundu. ama gene faydali adam.

ismail gayet iyiydi. cizgide bir hatasindan sonra kaleye sut geldi. 2 ve 4 golde guzeldi.

olcay ; fena degildi ama bal yapamadi.

gomez 2ser 2ser devamini bekliyoruz.

Yorum Yap

ismail - sosa - tolga

oyum isoya.

Yorum Yap

?smail ?ok ?al??t? bu ma?ta. Tolga'n?n da hakk?n? yememek laz?m. g?zel kurtar??lar yapt?, hatta bir iki pozisyonda ma?? ?evirdi.

Yorum Yap

Oyun ?smailindir. Hocan?n dakika 80 de tepkisi bana ?unu hat?rlatt? ;

?smail Bey ne yap?yorsunuz?

Yorum Yap

Tolga ve ?smail aras?nda kald?m. Sonra akl?ma Tolga'n?n yapt?klar? geldi. Oyumu ?smail'e verdim.

Yorum Yap

goller asistler havada u?u?mas?na ra?men iki isim ?n plana ??kt?, tolga ve ?smail. hemen hemen ?ok yak?n performans g?sterdiler bana g?re. ancak tolgan?n sakatland??? pozisyonun ba?lang?c?nda ?smail'in yapt??? hata bana tolgaya oy kulland?rd?. bu tip pozisyonlarda genelde hep kaybeden ?smail oluyor. belki de sakatl?k korkusu var hala atamad? ?zerinden ?ok ?ekinerek giriyor

Yorum Yap

Sosa'dan yana tercih kulland?m

?so ve Tolga ?ok iyiydi ama Sosa 2.yar? ?ok acayip ?eyler yapt?

Yorum Yap

?smail K?yba??.

Yorum Yap

Hakk?n? yiyemem oyum Tolga'ya.
                            ?smail ne kadar asist yaparsa da yaps?n, iyi oynam?? olsun bu ma? ama g?zden ka??rmamam?z gereken ?eyler var. Ma??n 14. saniyesindeki pozisyon hari?, kalemizde g?rd???m?z di?er tehlikeli pozisyonlar ya ?smail'in kapt?rd??? toptan olu?tu ya da onun kanad?ndan hep. Onlar? yemi? olsayd?k, ?smail'e sall?yor olurdu ?u an herkes.

Yorum Yap

Gomez Gomez Gomez..
                              iki tane gol atti, sahada durmasi bile rakiplere korku sariyor. rakip defansin eli ayaga birbirine giriyor..cok zeki sekilde, rakip defansin topu ileriye dogru cikarmasini engelliyor...
                              orta sahaya kadar gelip takima top kazandirip "kontra" ataga cikartiyor, atak aninda geride olmasina ragmen, hizlica pozisyon aliyor...
                              + Rakip takimin gergin olmasini sagliyor + bizim oyunculari ?yle bir sakinlestiriyorki, ismail bile topun basindayken serinkanli olmayi basariyor...

cok b?y?k bir futbolcu COOOK!

Yorum Yap

Nerde o ismail e sallayan arkada?lar ??k?n ortaya!!!!

?aka bir yana ismail ?ok iyi oynad?.

Ama Gomez inan?lmaz bizim lige ?ok fazla bir forvet. Hele o iki ki?i aras?ndan ge?mesi falan efsaneydi. Fenomen ronaldo yapard? bunlar?.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X