Anket: Maçın Adamı?

Uyarı: Bu bir açık Ankettir, bu Anketi bütün Üyelerimiz görebilir ve oy kullanabilirler.

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu: BEŞİKTAŞIMIZ - Gaziantepspor Maçın Adamı

tartışmasız İsmail..

Gomez

ZP998 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu gün kuzenimin nisanından dolayı maçı izleyemedim ama son 20 dakika gol atamamisiz karamsarim ben

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok açık Tolga ( Allah ım sana geliyorum bunu da söyledik ya ) Arkasından İsmail ve Sosa. Sosa inanılmaz oynadı bence çok göze batmadan hem oynuyo hem oynatıyo takımı.

Sent from my iPad using Tapatalk

Marcelo'ya verdim oyumu. Adam 5 yıldır bizde oynuyor gibiydi. Umarım böyle devam eder.

Tolga da sinir bozucu bir şekilde iyiydi. Haftaya Boyko geçsin artık kaleye.

Tolga açık ara onde

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sezon başına tosiç alınınca ismail için hepimiz bitmiş, kesin gider gözüyle bakıyorduk,ama toparlandı ve formayı kaptı,Şenol Güneş herkese formayı verir,yeterki oyuncular istekli olsun..

Duygusal davrandım ve destek verme amaçlı Rhodolfo'yu işaretledim. Maçın adamı, İsmail Köybaşı'ydı. Gomez'i attığı goller sebebiyle 2. sıraya koyuyorum. Tolga Zengin, Oğuzhan ve Marcelo'yu da beğendim ayrıca.
    Konu Mehmet Erhan tarafından (07 Şubat 2016 Saat 23:20 ) değiştirilmiştir.

Tolga sezonun en iyi maçını oynadı ama ismailde çok iyiydi

maçın ilk dakikasında tolga kritik kurtarış yaptı antep öne gecse daha cok kapanacaktı ayrıca daha sonrasında da skor farkını korumamızı sağlayan çok kritik kurtarışları var bu yüzden oyum tolgaya