Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

BE??KTA?IMIZ - Torku Konyaspor Ma??n Adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mario Gomez! Adam futbolu biliyor. Topsuz oyunda yapt??? i?ler ile asl?nda bir ?ok ma?a damga vuruyor fakat g?z?km?yor.

Ter d?ken her futbolcuya helal olsun ancak Gomez 1 ad?m ?nde.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Millet alisti , gomezi sallamio artik

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Aynen ?yle Gomez ciddi anlamda katk? sa?l?yor sadece att??? gollerle de?il.

M.Mansiz

Yorum Yap

tabiki tolga
        ?st?ne gelen toplarda ve gelmeyen toplarda ?ok etikiliydi ve ayn? zamanda o m?kemmel degajlar?ndaki istikrar? hep korudu ))

Yorum Yap

Aslı Tolga Koseoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          tabiki tolga
          ?st?ne gelen toplarda ve gelmeyen toplarda ?ok etikiliydi ve ayn? zamanda o m?kemmel degajlar?ndaki istikrar? hep korudu ))
          Evet topu oyuna sokuslarda cordobayi aratmadi.

Yorum Yap

Olcay Sosa, O?uzhan, Gomez, Quaresma, Ersan falan ?ok iyilerdi ama ben Olcay a verdim o kadar istekli ve h?rsl? girdi ki oyuna o paslar, o ko?ular, r?va?ata bilmem ne adam futbol a?l??? nedir g?sterdi resmen ke?ke her ma? b?yle olsa.

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Ma??n adam? ba?l???n? bulamad?m, buraya yazay?m bari :d Konudan ?ok da ba??ms?z de?il zaten.

Ma??n adam? Q7 demi?tim ama vazge?iyorum, Gomez olarak de?i?tiriyorum Ma??n ?zetini tekrar seyrettim de;

1. goldeki presi, topu kazanmas? ve topu ceza yay? ?n?ne kadar ta??mas?

2. goldeki Olcay'a g???s?yle b?rak?p i?eri ka?mas?(ki Olcay'?n pas? da ?ok iyi)

3. gol?n asisti

Adam bo?una oynamam?? Bayern'de :d

Ayr?ca her gole de ayr? sevindi, belli ki tak?m? ?ok sahipleniyor.

Bir ayr?nt? daha var; O?uzhan r?portaj?nda "ne zaman ?ut ?ekmek istesem, Mario o ko?uyu yapar. Bakmadan pas att?m ben de, her zaman orada oldu?unu biliyorum" dedi. Bu c?mle asl?nda bir?ok ?eyi a??kl?yor.
              Buldum :d

"En iyi oyuncumuz" ba?l???n? yazm??t?m da.

Yorum Yap

Aslı Bekta? K?l?? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Quaresmaya oy verdim ancak kilidi a?an o?uzhand?r
                ben oyumu gomeze verdim ondan sonra kilidi a?t??? i?in o?uzhan olabilir ama ilk yar? yine 2 asisti gitti
                ilk golden sonra gomeze ortalay?p kaleciden sonra direkten d?nen topta gol olsa g?n gece yine 2-3 asist yazd?racakt? olmad?

Yorum Yap

Oyun Genelinde O?uzhan,
                  Oyuna girdikten sonra Olcay,
                  Oyundan ??kana kadar Quaresma..

Yorum Yap

Gomez
                    llk yar? ?ok k?t?yd? ama 2.yar?da t?m gollerin i?indeydi
                    ilk yar? Almeida, 2.yar? VanBasten

Yorum Yap

Ben Sosa dedim. D?n de ?ok iyi oynad? ve asist muazzamd?.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Olcay Sosa, O?uzhan, Gomez, Quaresma, Ersan falan ?ok iyilerdi ama ben Olcay a verdim o kadar istekli ve h?rsl? girdi ki oyuna o paslar, o ko?ular, r?va?ata bilmem ne adam futbol a?l??? nedir g?sterdi resmen ke?ke her ma? b?yle olsa.
                        ?aka bir yana olcay?n gomezinn gol?ndeki katk?s? ger?ekten ?ok iyi

Yorum Yap

O?uzhan oynay?nca pek ?eki?me olmuyor.

Yorum Yap

Sosa da ?ok kritik paslar atm??. ?zellikle ilk golde pay? ?ok b?y?k. K?t? bile oynasa bu tip paslar? hep at?yor.
                            4 golden en iyisi Kerim'in gol?. Kaleden forvete m?kemmel bir organizasyon. Maalesef internette sadece son paslar var.

Yorum Yap

Aslı ?smail Ar? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Tum gollerin icinde var. Hep iyi bolgeye topu atti.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı ?smail Ar? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Tum gollerin icinde var. Hep iyi bolgeye topu atti.

O?uzhan biraz vitrinde Sosa ise oyunun her yerindeydi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X