Konu: Nesiller Boyu BEŞİKTAŞ

Nesiller Boyu BEŞİKTAŞ

Arkadaşlar, bu kaydı bir kaç ay önce kızımla birlikte yapmıştık. Bu kaydı dinleyen yeğenlerim de kızım gibi çok beğendi ve sözlerine uyum sağlamakta hiç zorlanmadı. Umarım beğenirsiniz.

Siyah Beyazım Alın Yazım
    Bazen Kederim Bazen Sızım
    Sensin Hayatta Tadım Tuzum
    Sensin Hayatta Mutluluğum

İyi Günümde Lay La Lay Lay
    Kötü Günümde Lay La Lay Lay
    Sensin Düşümde KARAKARTAL

yaaaa yesinnn onu ablası heytt be maşallah yavru kartalımıza)
    Allah bağışlasın))
    çook güzel olmuş

not evet özellikle "abla" yazdım, nedir yani hemen teyzeliği kabul mü etmem lazımdı :/
    Konu Övgü Güvenç tarafından (25 Aralık 2015 Saat 13:12 ) değiştirilmiştir. Sebep: sedat özer vb yaklaşımlar :)

Övgü Hanım, hep hissettiğiniz yaşlarda kalın inşallah. Allah cümlemizin evladını bağışlasın, olmayanlara bu duyguyu tatmayı nasip etsin. İster ablası, ister kankası olarak kızım emrinize amade Teyzeliği asla kabul etmemeniz dileğiyle, SAygılar.

Alıntı Övgü Güvenç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaaaa yesinnn onu ablası heytt be maşallah yavru kartalımıza)
    Allah bağışlasın))
    çook güzel olmuş

not evet özellikle "abla" yazdım, nedir yani hemen teyzeliği kabul mü etmem lazımdı :/
    Öncelikle Allah analı babalı büyütsün güzel bebeği inşallah ömür boyu sağlıklı ve huzurlu olması dileğiyle

Abla sen yine Teyze falan yazmışsın Yenge olması lazım lütfen o kadar da değil yani =) sen 65 yaşına geldiğinde , ufaklık 30 larda olacağından o zaman sana Teyze falan deme ihtimali var biraz bak oradan biraz moral olabilir sana

Alıntı Sedat Özer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Allah analı babalı büyütsün güzel bebeği inşallah ömür boyu sağlıklı ve huzurlu olması dileğiyle

Abla sen yine Teyze falan yazmışsın Yenge olması lazım lütfen o kadar da değil yani =) sen 65 yaşına geldiğinde , ufaklık 30 larda olacağından o zaman sana Teyze falan deme ihtimali var biraz bak oradan biraz moral olabilir sana

hala abla diyosun Sedaaatt!! küçül de cebime gir Sedaaatt!!! tribüne tırmanabildiğim sürece 65 olsun 70 olsun 80 olsun farketmez teyze nişanesini hiiiçç üzerime almıyorum

@Erkan Öz amin , teşekkürler ama biz onların emrine amadeyiz , onlara emanet bırakacağız neferleri. Selamlar&saygılar.

Alıntı Sedat Özer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Teşekkürler Sedat Özer kardeşim, cümlemizin evladını inşallah. Fotoğraflar biraz eski Nehir 5 yaşında şimdi. O yüzden Övgü hanımdan sadece 27 yaş küçük