Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Be?ikta? - Gs Ma??n Adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bundan 6 ay ?nce kim derdi ki ?smail derbide ma??n adam? se?ilecek ?

Yorum Yap

Kesinlikle ?smail K?yba?? fakat Atiba unutulmamal?.

Yorum Yap

Rodolfo garip kalm?? benim hakk?m olsa atacam, el at?n l?tfen

Yorum Yap

Ismail ikinci yari ilerde kalmisti ani atak oldu geriye bir depar atti dedim nabiyor bu sok oldum kafayla topu kaleciye teslim etti.helal olsun valla

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Tart??mas?z bizim tarafta ismail. Gaysede muslera. Atiba Ozi ve Gomezi de kenara atmamal?

Yorum Yap

Umut neden yok?
              Ceza sahamuzda ?ok g?zel bir top kapt? Gsli birinden.

Yorum Yap

Be?ikta?'?n Alman y?ld?z? Mario Gomez, 4 sezon sonra ligde hem Fenerbah?e'ye hem de Galatasaray'a gol atmay? ba?aran ilk siyah-beyazl? futbolcu oldu.

Yorum Yap

atiba ve ozzy kesinlikle..

sebebi de dakika olmu? 85 ve atiba-ozzy ?mraniyede pas yapar gibi hakimler olaya ve orta sahaya, derken ozzy'den bir t?k tak?m hurra ata?a gidiyor.

Yorum Yap

Bana sezon ba?? ?smail derbinin y?ld?z? olacak deseler hadi lan ordan derdim ?a??rtmaya devam ediyor beni Marcelo edas?nda oynuyor ma?allah nazar de?mez in?allah

Yorum Yap

Ma??n y?ld?z?n? yaz?ld???nda "??nk? ??yle yapt?" "bu nedenle oldu" "g?remedi?iniz ?u" v.s. ek tan?mlamalar? gerektirmeyen oyuncudur, benim i?in bu ma?ta bu oyuncu ?smail'di

Yorum Yap

Atiban?n gslileri kendi ceza saham?zda maymun etti?i g?r?nt?leri bulacak biri yokmu?

Yorum Yap

Ma?? bir kafede izledim, durmadan herkes "yahu bu ?smail ne yap?yor ya?" diye birbirine bakt?, g?zlerimize inanamad?k.

Ama bence bu ma??n y?ld?z? Gomezdir. ?zellikle son haftalarda Gomezi ?ok be?enmiyorum; ama kesinlikle bu ma??n y?ld?z? odur. Galibiyeti Gomez getirdi, yoksa eski Be?ikta?'tan bir fark?m?z yok, hala ileride son i?leri do?ru yapam?yoruz, kanser oluyoruz.

Ah ulan Bili? senden ?ok k?t? huylar edindik, 3? atamamam?z?n bir sebebi de bu.

Yorum Yap

O gol alt?n de?erindeydi. Mario Gomez!

Yorum Yap

Aslı Ahmet Emre Balci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bana sezon ba?? ?smail derbinin y?ld?z? olacak deseler hadi lan ordan derdim ?a??rtmaya devam ediyor beni Marcelo edas?nda oynuyor ma?allah nazar de?mez in?allah
                              Eyvallah'ta kar?? kar??ya ka??rmas? ve yenen golde k?sa kalan topu yine felaketti.
                              Art?lar? ?oktu ama yapt??? bir hata ?smail'i ?smail yap?yor. Unutmadan Podolski'ye gelen topa m?dahalesi harikayd?.

Yorum Yap

?smailin bir pozisyonda kesti?i top Peste olsa oyunda bug var dersin, nas?l kesti o topu halen anlam?? de?ilim...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X