Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Be?ikta? - Gs Ma??n Adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Net ?smail'dir. Gs'nin sa? taraf?n? otoban yapt?, durmak bilmedi gitti gitti geldi. Nazar de?mesin ma?allah.

Yorum Yap

Kesinlikle ismail sonra gomez ve butun takim

Yorum Yap

?smail e oy verece?im Ma??n adam? olucak deseler ya senin futbol bilgine diye sayard?m ama
        Allah ?n tokad?n? b?yle yiyeyim raz?y?m Arkada?

Yorum Yap

tolga ne ayak

Yorum Yap

?smail tabiki,hem ma??n adam? hemde adam gibi adam..

Yorum Yap

ke?ke ?uraya muzleray?da ekleseydiniz adam tarihi fark? ?nledi

oyumu olsayd? G?nay'a verecektim

ma??n adam? Quaresma bana g?re

Yorum Yap

Gomez'dir, ?smail Atiba muhte?emlerdi, Kerim de ?ok iyiydi hakk?n? vermek laz?m.. ?enol hoca yerinde ve zaman?nda m?dahale Kerim'i g?rd???mde ?ok ya?amad?m de?il

Yorum Yap

oyum becke ma? ba?lad? yasin bir geldi bakt? ge?emedi , 2 geldi bakt? yine beck.. dahada denemedi. ??nayd?r zaten denemedi bile..
                  ismail az daha elimizdeki ma?? verecekti , golde %50 hatas? var.

Yorum Yap

Ba??rmaktan ma?? izleyemedim san?r?m ya da ayr?m yapam?yorum, d?n ak?am bir b?t?nd? benim i?in. Vermiyorum oy falan

Yorum Yap

ismail demezsek ay?p olur ?ok yerdik burdan ama son ma?larda ?vg?y? hak ediyor

Yorum Yap

?so ya bug?ne kadar etti?im t?m laflar i?in bir ?z?r bor?luyum ama etmeyece?im. Be? on ma? daha b?yle devam etsin bakar?z

Yorum Yap

?smail ma??n adam? oldu,2 derbi kazand?k,Necip olmay?nca yoklu?unu hissettik diyoruz.Bu sene garip ?eyler oluyor

Yorum Yap

gole dakikas?nda golle cevap verdi?i i?in oyum cha cha

Yorum Yap

?smail performans? ile elbette hak etti..

Ben tak?m? ipten alan gol? tam zaman?nda atmas? ve sonuca direk etkisi ile Gomez dedim..zira o ma?? d?nd?remeseydik..?smail'in g?zel oyunu da g?me gidecekti..

?smail gibi oyuncular?n fizik olarak zirve oldu?unda iyi oynayacaklar?n? defalarca yazd?k..hata yapt??? yerlere daha ?ok e?ilmeli..ayr?ca bu ??k??? t?m tak?mlar?n topluca bir yorgunluk ya?ad??? d?neme denk geldi?inin pay? oldu?unu da unutmadan istikrar?n? devaml? yukar? ??kararak s?rd?rmeli..?smail tak?mlar?n sezon ba?? alt?nc? yedinci haftada geldikleri fizik ?izgide..bunun da pay? var..ama en ?ok da kendisinin ?zel gayreti var..?smail gol atacak demi?tim..f?rsat?n? buldu ama ba?aramad?..onu da yapacak..ama karambollerden ?ok uzaktan sol sert ?utlar? ile yapacak..bu ?utlar?n? bazuka gibi ve isabetli hale getirme ?al??mas?n? ?ok?a yapmal?..tak?mda en sert ?utu atma potansiyeli onda var..f?rsat buldu?u pozisyonda topun hafif dibine girmesi laz?md?..

?smail performans olarak, Gomez geri d?n???n ate?ini yakt??? i?in ma??n adamlar?d?r..

Yorum Yap

Gomez ki?isel ?abas?yla yedi?imiz gole hemen cevap verdi. Tamamen b?y?k top?u tepkisiydi bu.E?er biraz zaman ge?seydi bu ?okun etkileri daha ba?ka olabilirdi. O y?zden kesinlikle gomez.?smail de iyiydi ama ben hala ona g?venmiyorum. O y?zden gomez.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X