Sayfa 29/30 İlkİlk ... 192627282930 SonSon

Konu: TV'de Spor Programları ( Tüm Haber ve Yorumlar )

Turgay Demir son dönemlerdi yaptığı çıkışlar yorumlar muazzam..

Dün Melih Şendile giydirdi..
    Spikersen spikerliğini yap takımını belli etme... Fenerli olduğunu belli etme diyor

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Sabah denk geldiğim trtspor programında :

Spiker- taraftarlar çok ısrar ediyor penaltı pozisyonu için

Cem dizdar- trabzonlular hamiden Beşiktaş lılar Olcay ve necipten şikayetçi. Herkesin herşeyden şikayetçi olduğu ortamda (!) hakem konuşmayı saçma buluyorum. Pozisyon penaltı başka ne diyelim yani.

(:

Erman Toroğlu: Erdal Torunoğulları Beşiktaş ta 5 sene daha kalirsa ne Fenerbahçe ne gassay kalır..

Çok beğenmiş kendisini ama ceketini beğenmemiş doberman

Her hafta bir Harf -> ŞAM

Herkes azize ye saldırıyor TV de basın toplantısı yüzünden..

Her hafta bir Harf -> ŞAM

Aziz boğazda balık yiyormuş. Haberler kendisine gidiyormuş. Kahkahalar ile gülüyormuş..

Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aziz boğazda balık yiyormuş. Haberler kendisine gidiyormuş. Kahkahalar ile gülüyormuş..
    Gecenin 1'inde ne balığı bu

Yahu adamın amacı gündem değiştirmek. Sivas'a puan verseydik camiasına umut aşılayacaktı asıl amaç buydu. 1 günde hazırlanınca konuşma bunları bulabilmiş.

Alıntı Mehmet Yasar Goynuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne bileyim abi Ertem söyledi şimdi

Alıntı Mehmet Yasar Goynuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu anki duruma göre kalkan yiyordur.

Türkiye'de ünlüler takımındaki en narsist 2 yarışmacıdan biri tartışmasız bu aziz

Aziz Tümer'e giydirmiş ki tespit bence haklı ama Tümer'de ağzının payını almıştır daha fb ye gittiği zaman bunların hesabını yapmalıydı, onu vitrin yapan takıma o takım derken.

Tümer Metin'den Aziz Yıldırım'a 'akrepli' cevap!

Fenerbahçe'nin 100. yıl şampiyonluğunda kadroda bulunan, şu an Lig TV'deki Maraton programında yorumculuk yapan Tümer Metin, Aziz Yıldırım'ın ağır eleştirileri sonrası kendisine ait sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Tümer Metin, instagram hesabından bir 'kıssadan hisse' paylaştı: "Derviş: Suya düşen akrebi kurtarmak ister, elini uzatınca akrep sokar. Derviş tekrar dener, akrep yine sokar. Bunu görenler dayanamaz dervişe: "İyilik yapmak istediğin halde sana verene daha ne diye yardım edersin" der. Dervişin cevabı manidardır: "Akrebin fıtratında sokmak var, benim fıtratımda ise yaratılanı sevmek, merhametetmek; o fıtratının gereğini yapıyor diye ben niye fıtratımı değiştireyim"
    Tümer Metin, paylaştığı resmin altına, "Şu da dursun burda.." yorumunu yaptı.

AZİZ YILDIRIM NE DEMİŞTİ?
    "Tümer Metin, bizde oyuncuydu. Hasan Ali Antep'te kırmızı kart görüyor. Açıklama yapıyor kendisine göre. Yorumcu oluyorsanız eğitim alacaksınız. Her topa vuran eğitimci olamaz, antrenör olamaz. Bence, sence yok. Kurallar var. Kuralları uygulamazsanız kaos çıkar. Tümer Metin, bizde oyuncuydu. Hasan Ali Antep'te kırmızı kart görüyor. Açıklama yapıyor kendisine göre. Yorumcu oluyorsanız eğitim alacaksınız. Her topa vuran eğitimci olamaz, antrenör olamaz. Bence, sence yok. Kurallar var. Kuralları uygulamazsanız kaos çıkar." (sporx)

Dick gidecek Toşak gelecek dedi Rasim HAHAHAHA

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

sinan engin denen ve üzerinde Beşiktaş etiketi olan bir adam ama aslında ne oldugu belli olmayan bir kişiden bir tek ben mi tiksiniyorum acaba dün aksam tv de fb ve gs nin yarışta olası lazım dedi,Beşiktaşın kopmasını istemem diyor beyefendi,ayrıca önümüzdeki hafta gs macı ile ilgili Beşiktaşa kıyak geçilmiştir dedi,bu adam görüntüde Beşiktaşlı ve yorum yapıyor para kazanıyor,yazık

https://twitter.com/besiktasbizimdi/...47975719710721
    Konu Ali Bodak tarafından (19 Şubat 2017 Saat 12:06 ) değiştirilmiştir.

Ben en çok bu Sinan Engin ve Aziz Yıldırım'ın yakınlıklarını merak ediyorum. Aziz bey lafını pek ağzından düşürmez, çok sever Fenerbahçe başkanını.
    Ciddiye almıyorum o açıdan, kusura bakmasın. "İçeride misin?" durumu olabilir, oğlu da "Galatasaray'da oynamak istiyorum" gibi şeyler diyordu küçükken. Ekmeğine bakıyorlar herhalde, ne diyeyim.