Anket: Sizce maçın adamı kim?

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu: Kayserispor - BEŞİKTAŞ Maçının Adamı

Sosa çok açık ve net

Anketlerin yüz karası olarak tarihe geçmesi lazım bugünün.

Kimi ağır eleştirir kimi içine kapanır ama lanet olsun böyle futbola , endüstriyel futbolun kralını oynuyorsunuz, bu kadar insanın inancına sevgisine yazık. Hiç boşuna ; ya bir maç yenildik ne olacak canım falan demeye gerek yok , şerefli ikincilik sözlerimizi bu listedeki yetenek yoksunları çok farklı anlayıp, kendilerine kalkan edindi beyefendiler.

Beşiktaş'ın çocuğu sıfatı , ileri ki nesillerde küfür niyetine kullanılacak kendilerine sağolsunlar. Sen köklü kulüp isen senin bir adabın, bir geçmişin, bir hedefin, duruşun var bu duruşa uymayan bu hedefe,yüreğe sahip olmayan insan eleştirilmeye mahkumsun ama bizim ismimizi ezemezsin.

Bu takımın efsaneleri yeri geldi cebinden otobüs için mazot parası çıkardı, yeri geldi takım elbisesine,ayakkabısına transfer oldu, eleştirilince başını öne eğenler şifo mehmet (valerenga maçı 3-3) döneminde sona erdi.

Her maçtan sonra sırıtıp antremanlarda yüzsüz bir şekilde top koştururken , kollarını açıp artis artis yürüryen necibe , olcay gibi sakalını uzatmaktan başka bir işe yaramayan oyunculara puan vermek için sevmedik biz sizi.

Sizin kendinize kalkan yapabileceğiniz tek şey başınızda ki yönetim olabilir. Kendilerini ben şayet sizin gibi kaale almıyorum, alanlara da umutlarıyla başarılar diliyorum.

Yazıklar olsun.

Sosa'ya verdim..

Tolga da oyun kurarken iyiydi bugün. Eliyle 2 tane kontraataklık oyun kurdu.

ben tolgaya verdim birinci golde katkısı büyük. ayrıca iyi oynadı bugün...

Bence iyiler skora katkısı yüzünden Sosa, Defansta güçlü ve akıllı duran Rhodolfo, maçın kötülerinde ise çok var ama bence Olcay, Necip (Beşiktaşta yıllardır hiç bir şey yapmadığın zaman etliye sütlüye karışmadığın zaman iyi oynadı derler, sorumluluk alsın hata yapsın sıkıntı yok, Necip çok ama çok kötü, sorumluluk almıyo, ihtiyaç oldugu anlarda saklanıyo, zamanlama hataları yüzünden cok rahat calım yiyo, vb.), İsmail, Beck, Tosic, Töre

1 gol 1 asist

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mr goldemek xo

Aşkımız Siyah Beyaz !

Sosa'dir.Rhodo ve Necip iyilerdendi.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Ozgur Bektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baktım baktım oy verecek kimseyi bulamadım tepki olarak pektemeğe oy verdim...
    ahaha benden başka aynı tepkiyi verip aynı oyu kullananda varmış tepki oyu