Sonuçlar: Sizce maçın adamı kim?

Katılımcı sayısı
248. Anket kapatılmıştır
  • Tolga

15 6.05%
  • Beck

0 0%
  • Rhodolfo

35 14.11%
  • Ersan

0 0%
  • İsmail

24 9.68%
  • Tosiç

2 0.81%
  • Atiba

6 2.42%
  • Necip

4 1.61%
  • Kerim

2 0.81%
  • Oğuzhan

23 9.27%
  • Gökhan

1 0.40%
  • Cenk

107 43.15%
  • Quaresma

27 10.89%
  • Olcay

2 0.81%
Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu: BEŞİKTAŞ - Skenderbeu Maçın Adamı

O değil de İsmail'e son anketler de iyi oy çıkmaya başladı

Ben Oğuzhan dedim.

İsmail Rhodolfo

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ozzie - rhodo.

Yahu ismail naptida macin adami oluyor. Sdamin kalitesi 10 ustunden 2 ; 5 lik iynuyor- yildiz yapiyorsunuz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tosun beni hayal kırıklığına uğrattı, bu maçta 4 tane atamaması başarısızlıktır o pozisyonlara göre.

Kesinlikle Tolga..1-0 iken çıkardığı top gol olsa biz bu maçı bu kadar rahat mümkün değil alamazdık...Cenk 2 gol attı ama durum 0-0 iken karşı karşıya kalacağı sırada saçma sapan bir vuruşla kaçırdığı pozisyon birde ayağın altından kaçırdığı pozisyon Beşiktaş santraforuna yakışmadı..

Rhodolfo 1 -0 galip iken bir müdahelesi vardı, maçın kırılma anlarından biri idi. o müdaheleyi yapmasan berabere olabilirdik. dün de çok iyiydi.
    atiba bilgidiğimiz gibi, ama sosanın yanında olmamasının etkisini yaşadı.
    cenk 2 gol atıp 2 gol kaçırsa da,

q17 ye verdim oyumu.. oyuna girdikten sonra oyuna renk geldi..

cenk dedim ama kaçırdıklarını da unutmamak lazım... benim merak ettiğim gomez bu kadar pozisyona girse 4 tane atardı ama gomez sanki cenk kadar pozisyona giremiyor, pozisyon yaratma bakımından cenkin hırsı sanki biraz daha ileride....

Alıntı Adnan Mumini Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rhodolfo

Bu arada Tolga'nin da hakkini vermek lazim, gol yediginde hemen yerden yere vuruluyor ama iyi maclar cikardiktan sonra hic kendisinden soz edilmiyor.
    Bugun net iki gol cikardi, umarim bu sekilde maclari gol yemeden tamamlamayi basarir bir sonra ki maclarda da.
    Tüm cümlelere katılıyorum ama özellikle buraya.
    Standart Türk mantığımızlayız, kötüyken kötü deriz ama işaretlediğimiz kişilere iyiyken iyi demeyiz pek.

Sağolsun Tolga en azından elinden gelenin hepsini yapıyor kalitesi oranında. Şahsen ben Tolga dedim bu ankete de

maç boyu 4 pozisyona girip 4'ünü de atarsan messi oluyorsun zaten. 4 pozisyona girip 2 tanesini atmak gayet iyidir. mesela almeida 4'te 1 atıyordu

Cenk bence. Daha fazla atabilirdi ama saglik olsun. Kacirdigi gollere bakacak olursak 2.dakikadaki pozisyonda biraz agir kalip pozisyonunu kaybetti. Ozzy'nin 2 tane asistini yedi ama her ikisinde de iyi vuruslar yapti. 2 pozisyonda da kendine cok iyi sut pozisyonu yaratti. Tosic'in asistini cok fena yedi yalniz o konuda bir sey diyemem

Onun disinda Rhodolfo iyiydi. Ozzy de ikinci yari cok etkiliydi. Quaresma'yi da begendim. Son zamanlarda daha basit oynuyor ve daha etkili oluyor. Yaptigi asist bu degisikligin gostergesi bana gore.