Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

STSL 31. Hafta Elaz?? - Gs / Fb - ?. Rize

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

STSL 31. Hafta Elaz?? - Gs / Fb - ?. Rize

27 Nisan 2014 Pazar Saat 19:00
    Elaz??spor - gs
    27 Nisan 2014 Pazar Saat 19:00
    fb - ?. Rizespor

?o?u ma? ayn? g?n ayn? saatte oynan?yor bu hafta. Sexy kul?pten puan kayb? bekliyorum.

fenerle i?imiz yok. Elaz??'dan da puan almas?n? bekliyorum. Berabere biterse iyi olur.

Yorum Yap

Elaz??'dan galibiyet bekliyorum. Rakipleri antalya ve k.erciyes bu hafta ikisi de zor deplasmandalar.. bu hafta elaz?? ma?? al?p biraz rahatlamak isteyecektir. Sezonun en iyi motive olduklar? ma??n? oynamalar?n? bekliyorum.

Yorum Yap

Elaz?? hem bu ma?? hem de Antalya ma??n? kazan?r in?allah.

Yorum Yap

Elaz?? gs ma??na Bar?? ?im?ek'i vermi?ler. ?u bizim olayl? kas?mpa?a ma??ndaki d?d?k. Bakim ne kadar kollayacak rengi bozuklar?

Yorum Yap

Ben tahmin edilenin aksine Galatasaray'?n rahat kazanaca??n? d???n?yorum.

Yorum Yap

fener art?k ilgilendirmiyor ama elaz?? bence gsye kaybetmez

Yorum Yap

Elaz?? puan als?n , ?ampiyonlar ligi m?zi?i ?als?n

Yorum Yap

elaz?? puan alsa bile ald??? puan?n de?eri bizim sivas ma??n? kazanmam?zla bi?eye benzer.ge?en hafta kas?mpa?a tt arenada galatasaraya 4 tane att? da ne oldu.hepi topu 1 puan fazla a?t?k aray?

fenere gelince bu hafta resmen ilan ederler ?ampiyonluklar?n?

Yorum Yap

..
                    En son düzenleyen Cafer Evirgen; 04-10-2023, 19:26.

Yorum Yap

biz ma? kazanamad?ktan sonra gs puan kaybetse ne olur?ka? ma? daha puan kaybederler?

Yorum Yap

Gs ne yap?p edip bu ma?? al?r.
                        Bu ma?? kaybedece?ini d???nm?yorum. Her?ey bizim elimizde.

Skickat fr?n min GT-N7105 via Tapatalk 2

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          "Hepi topu 1 puan a?t?k aray?"diyorsun da o ma?? Gs alsayd? ?u an Gs'ni eline bakacakt?k puan kaybetsinler diye

Biz ge?en haftay? karl? kapatt?k, 1 puan art?rd???m?z i?in de?il bizim rakibimizle Gs'nin rakibini k?yaslad???m?zla daha hasarl? bir haftay? geride b?rakabilirdik.
                          Bu hafta puan kaybedip , GS kazan?rsa ge?en hafta galatasaray?n hezimeti ve bizim 1 puan?n bir espirisi kalmayacak

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bu hafta puan kaybedip , GS kazan?rsa ge?en hafta galatasaray?n hezimeti ve bizim 1 puan?n bir espirisi kalmayacak
                            B?yle puan fark? yak?n giderse bu hesab? ve mant??? her hafta kurmak gerekir o zaman.Gs ge?en hafta s?rpriz puan kayb? ya?ad? biz zor bir ma?tan 1 puan al?p fark? artt?rd?k.Ge?en hafta Gs ?n?m?ze ge?mi? olabilirdi ma?lar?n zorluk derecesine g?re de?erlendirirsek

Hem ona bakarsak bu hafta Gs puan kaybeder biz kazan?rsak ge?en haftan?n ?nemi ve kazanc? daha iyi anla??lacak

Yorum Yap

elaz??'da serdar g?rler kadro d??? kalm??.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X