Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Bursaspor-BE??KTA? ma??n adam??

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

son dakikada att??? golle hayk?rmama neden olan o?uzhana verdim oyu ulan ne g?zel bir galibiyetti bee

Yorum Yap

o vuru? ?ok ciddi ustal?k isteyen bir vuru?. oyunun genelinde ?ok iyi g?z?kmese de oyum Ozzie'ye

Yorum Yap

ma?a ve pas trafi?ine hareket kazand?rd??? i?in olcay

Yorum Yap

ismail e oy ataca??m hi? akl?ma gelmezdi

Yorum Yap

ayagina gelen butun toplari rakibe veren ersana oy veren arkadas ironi mi yapmis acaba.

Yorum Yap

Ozzy ve Ismail

Yorum Yap

O?uzhan, adams?n b?yle dewam et...

Yorum Yap

Necip dedim golden ?nceki m?dahale tamamen de?i?tirdi gidi?at?

Yorum Yap

Gol? O?uzhan att? ama, pozisyon ?ncesi belki de gol yememizi engelleyen Necip bana g?re ma??n adam?...

Yorum Yap

Oguzhan'a vursun diye ince bir birakis yapan Atiba'ya harika bir sekilde birakan Gokhan Tore'ye guzel bi pas atan Olcay'in onune yuvarlayan Oguzhan'a veriyorum

Yorum Yap

Aslı Rahmi Firat Taylan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Oguzhan'a vursun diye ince bir birakis yapan Atiba'ya harika bir sekilde birakan Gokhan Tore'ye guzel bi pas atan Olcay'in onune yuvarlayan Oguzhan'a veriyorum
                        Atiba'n?n bize geldi?inden beri ?utu yok ki belliydi b?rakaca??

Yorum Yap

?smail ?u ligde oynayan herhangi bir bekten iyi de?il, bir ?ok ma?ta da bir ?o?undan k?t?, pozisyon bilgisi s?f?r ve ?ok hata yap?yor. Ya da bu adama kar?? bir ?nyarg?m var. Bir ?ok ki?i ma??n y?ld?z? bile demi?. Vallahi bence ?smail ?ok yeteneksiz bir adam. Bu kendi fikrim be?enen arkada?lar hangi bak?mdan be?eniyor ise tekrar o g?zle ma?lar? izlemek istiyorum. ?roni falan yapm?yorum futbol bilgim zay?f diye d???n?yorum art?k

Yorum Yap

Bursaspor-BE??KTA? ma??n adam??

Aslı Murat Aysan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ?smail ?u ligde oynayan herhangi bir bekten iyi de?il, bir ?ok ma?ta da bir ?o?undan k?t?, pozisyon bilgisi s?f?r ve ?ok hata yap?yor. Ya da bu adama kar?? bir ?nyarg?m var. Bir ?ok ki?i ma??n y?ld?z? bile demi?. Vallahi bence ?smail ?ok yeteneksiz bir adam. Bu kendi fikrim be?enen arkada?lar hangi bak?mdan be?eniyor ise tekrar o g?zle ma?lar? izlemek istiyorum. ?roni falan yapm?yorum futbol bilgim zay?f diye d???n?yorum art?k
                            Degil.
                            Konu su ; ismail ile cikarsan , atibada oraya geliyor , ersanda. Kanatlarin tore-q7 olunca ki bunlar zaten kopuk adamlar.
                            Bide ustune ozziede bozuk baslayinca atiba oldu oldu dirildi ilk yari. Yetisemedide zaten. Donen her topu adamlar aldi.
                            Tosic oldugunda rakip forvet o bolgeye geldiginde tosic bogusabiliyor. Stoperlerin daha uyumlu gozukuyor. Ersanin yaralari bereleri kapaniyor. Atibada rahatliyor.

En az 4-5 tane ismailin ordan gayet rahat orta yaptilar adamlar.

Ikinci yari bek kanadindan gelmedide bence baski ile kirmizi aldirmaya calistilar. Planlari oydu yani bence.

Zaten adamlarin ilk yari taktigi ismailin ordan saldir ve hakeme abluka. Baska bisey degildi.

Ismailin zekasida su ; 0-1 olmus. Takim komple rakibin sagina yikilmis. Topu sikistirmak icin. Bu gitti bombos sola dogru sisirdi topu. Bu kadar yani. Baska lafim yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Seyyit Engin T?fek?i tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Rahmi Firat Taylan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Atiba'n?n bize geldi?inden beri ?utu yok ki belliydi b?rakaca??
                              Atiba'n?n pas? asist say?l?yor mu ?imdi

Yorum Yap

jeneriklik gol?yle bence ?enol G?ne?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X