Sonuçlar: Maçın adamı kim?

Katılımcı sayısı
379. Anket kapatılmıştır
  • Tolga

17 4.49%
  • Beck

0 0%
  • Rhodolfo

15 3.96%
  • Ersan

1 0.26%
  • İsmail

38 10.03%
  • Atiba

21 5.54%
  • Oğuzhan

192 50.66%
  • Sosa

0 0%
  • Quaresma

9 2.37%
  • Gökhan Töre

0 0%
  • Mario Gomez

1 0.26%
  • Necip

44 11.61%
  • Olcay

41 10.82%
  • Cenk Tosun

0 0%
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu: Bursaspor-BEŞİKTAŞ maçın adamı?

son dakikada attığı golle haykırmama neden olan oğuzhana verdim oyu ulan ne güzel bir galibiyetti bee

o vuruş çok ciddi ustalık isteyen bir vuruş. oyunun genelinde çok iyi gözükmese de oyum Ozzie'ye

maça ve pas trafiğine hareket kazandırdığı için olcay

ayagina gelen butun toplari rakibe veren ersana oy veren arkadas ironi mi yapmis acaba.

Necip dedim golden önceki müdahale tamamen değiştirdi gidişatı

Golü Oğuzhan attı ama, pozisyon öncesi belki de gol yememizi engelleyen Necip bana göre maçın adamı...

Oguzhan'a vursun diye ince bir birakis yapan Atiba'ya harika bir sekilde birakan Gokhan Tore'ye guzel bi pas atan Olcay'in onune yuvarlayan Oguzhan'a veriyorum

Alıntı Rahmi Firat Taylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oguzhan'a vursun diye ince bir birakis yapan Atiba'ya harika bir sekilde birakan Gokhan Tore'ye guzel bi pas atan Olcay'in onune yuvarlayan Oguzhan'a veriyorum
    Atiba'nın bize geldiğinden beri şutu yok ki belliydi bırakacağı

İsmail şu ligde oynayan herhangi bir bekten iyi değil, bir çok maçta da bir çoğundan kötü, pozisyon bilgisi sıfır ve çok hata yapıyor. Ya da bu adama karşı bir önyargım var. Bir çok kişi maçın yıldızı bile demiş. Vallahi bence İsmail çok yeteneksiz bir adam. Bu kendi fikrim beğenen arkadaşlar hangi bakımdan beğeniyor ise tekrar o gözle maçları izlemek istiyorum. İroni falan yapmıyorum futbol bilgim zayıf diye düşünüyorum artık

Bursaspor-BEŞİKTAŞ maçın adamı?

Alıntı Murat Aysan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsmail şu ligde oynayan herhangi bir bekten iyi değil, bir çok maçta da bir çoğundan kötü, pozisyon bilgisi sıfır ve çok hata yapıyor. Ya da bu adama karşı bir önyargım var. Bir çok kişi maçın yıldızı bile demiş. Vallahi bence İsmail çok yeteneksiz bir adam. Bu kendi fikrim beğenen arkadaşlar hangi bakımdan beğeniyor ise tekrar o gözle maçları izlemek istiyorum. İroni falan yapmıyorum futbol bilgim zayıf diye düşünüyorum artık
    Degil.
    Konu su ; ismail ile cikarsan , atibada oraya geliyor , ersanda. Kanatlarin tore-q7 olunca ki bunlar zaten kopuk adamlar.
    Bide ustune ozziede bozuk baslayinca atiba oldu oldu dirildi ilk yari. Yetisemedide zaten. Donen her topu adamlar aldi.
    Tosic oldugunda rakip forvet o bolgeye geldiginde tosic bogusabiliyor. Stoperlerin daha uyumlu gozukuyor. Ersanin yaralari bereleri kapaniyor. Atibada rahatliyor.

En az 4-5 tane ismailin ordan gayet rahat orta yaptilar adamlar.

Ikinci yari bek kanadindan gelmedide bence baski ile kirmizi aldirmaya calistilar. Planlari oydu yani bence.

Zaten adamlarin ilk yari taktigi ismailin ordan saldir ve hakeme abluka. Baska bisey degildi.

Ismailin zekasida su ; 0-1 olmus. Takim komple rakibin sagina yikilmis. Topu sikistirmak icin. Bu gitti bombos sola dogru sisirdi topu. Bu kadar yani. Baska lafim yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Seyyit Engin Tüfekçi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Rahmi Firat Taylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atiba'nın bize geldiğinden beri şutu yok ki belliydi bırakacağı
    Atiba'nın pası asist sayılıyor mu şimdi

jeneriklik golüyle bence Şenol Güneş.