Anket: Maçın adamı kim?

Sayfa 3/8 İlkİlk 123456 ... SonSon

Konu: Antalyaspor - BEŞİKTAŞ JK Maçın Adamı

Necip..

Gol var
    Asist var
    Top kapma var
    Ne olsun daha?

Her daim Beşiktaş...

Her hafta Atiba yazmaktan sıkıldığım için bu hafta tercihim Necipten yana 😀

Yer siyah,gök beyaz!

Necip Stoper'de efsane maçlar oynadı bana göre ama bu maç kariyerinin zirvesiydi. Maşallah süper oynadı. Atiba iyice aştı kendini. Gomez Hala avrupa'nın en iyi golcülerinden biri.
    Quaresma hiç 90 dakika sahada kalamadı ama 3 maçtır direkt skora etki ediyor, bugün 2. gol kendine yazıldı, ilk goldeki korner atışının bi hükmü yok ama 3. golde topu müthiş yere attı beck'e asistin asistini yaptı adeta
    Tolga'da ilk sezonundaki gibi güven veriyor. Böyle devam.

Tereddütsüz Necip diyeceğim bir maç olacağı aklıma gelmezdi. Necip aslında ondan ilk çıktığı zamanlar yapabileceğini düşündüğümüz, yapmasını beklediğimiz şeyleri yapmaya başladı. İnşallah böyle devam eder.

Eğer maçın yıldızına herkes
    birilerini yazıyorsa, gerçek bir TAKIMla karşı karşıyasınız demektir
    Konu Giray Cam tarafından (26 Ekim 2015 Saat 23:13 ) değiştirilmiştir.

Bende Necip diyorum inşallah bu performansını sürdürür Atiba zaten her zaman iyi ve formda.

Atiba'dan vazgeçemiyorum

Necip, Gomez, Beck... Çok fazla iyi oyuncumuz vardı; ama en iyisi Atibaydı tabii.

1. oyum Atiba'ya
    2. oyum Atiba'ya
    3'u de Atiba'ya vermek zorundayim
    Hem defansif anlamda hem ofansif anlamda ancak bu kadar olabilir arkadas.
    Adam Yaya Toure gibi oynuyor lannn

Geldiğinden beri attığı gollere rağmen hiç bu kadar mükemmel oynamamıştı.Gol atıyordu evet, ama o zaten dünya yıldızıydı, normaldi. Ama bu akşam oynadığı futbol... Kanatlara açıldı, mükemmel bir asist yaptı (gol olmadi ama), dripling yaptı, kafa topu aldı, topu saklayabildi ve gol attı. Bu adam bir başka. Bu adam bir golcü. Bu adam ruhuyla, oyunuyla, skoruyla her şeyiyle mükemmel şimdiye kadar. Allah bozmasın, Allah nazarlardan ve sakatlıklardan korusun.

Mario Gomez.