Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Kayseri Trib?n? Amigo Recai

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Recai Kahraman, Berkay??n g?nl?n? almak i?in ??peyim mi?? diye sorunca, k???k Berkay da ?Bakal?m? diyerek cevap verdi. Amigo Recai bar??mak istedi?ini s?yledi?i Berkay?a ?Bana tokat atta bar??al?m? deyince, Berkay, Recai?ye tokat att?. Valilik makam? ?n?nde Berkay??n babas? Ramazan ?oban?dan da helallik isteyen amigo Recai, olay?n istem d??? oldu?unu s?yledi.
    Memleketin geldi?i hale bak bar??mam?z bile tokatla hemde valilik makam?nda Allah yard?mc?m?z olsun b?yle geri zekal?larla nereye gidiyoruz belli de?il.

Yorum Yap

Beyinsiz ,b?ylelerini ?m?r boyu men edeceksin...

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Emre Cakmak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        bu s???r?n yapt???n? desteklemiyorum. tamamen yanl??. hatta trib?nlre bir daha girmesi yasaklans?n.
        ama o ?ocuk be?ikta? yada galatasaray formal? olsa bu kadar tepki verilmezdi.
        aziz y?ld?r?m ve ?ike nin yaratt??? antipatidir bu ba?ka a??klamas? olamaz.
        Yapmay?n g?z?n?z? seveyim!! Aziz'in ?ikecili?iyle el kadar ?ocu?a yap?lanlar aras?nda nas?l ba?lant? kuruyorsunuz? Ben sana s?yleyeyim. Bu Recai denen ?k?z yolda Aziz'i g?rse selfie ?ektirip face'de instagram'da payla??r. Ge?tim tepki g?stermeyi... ??nk? bu tip yarat?klar g?ce ve otoriteye taparlar. Kendinden g??l?ye kar?? el pen?e divan dururlar, g??s?z? g?r?nce ezmeye bay?l?rlar...
        Bende kabul etmiyorum k???c?k ?ocu?a yapt??? hayvanl???.
        sadece anlatmak istedi?im o ?ocuk yerine fener formal? yeti?kin biri olsayd? yine ayn? tepkiyi g?r?rd? ama Be?ikta? Ga?atasaray formal? g?rmezdi. sadece kayseri de?il sivas ta antep te trabzonda da durum ayn? olacakt?

Yorum Yap

bug?n ?z?r dilese de i?inde o hayvanl?k daima var olacak.
          adam?n meseleyi kavrad???n? d???nm?yorum.
          tamamen tepki ?zerine ?z?r diliyor.

Yorum Yap

?k?z adam

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X