Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

A Milli Tak?m?n alaca?? prim mahkemelik oldu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sonra milli tak?m neden eskisi kadar desteklenmiyor halk?ndan bu kadar kopuk bir tak?m nas?l milli olabilir? Para girdi?i herseyi rezil ediyor. 8 yerken bile bu tak?m daha milliydi. En az?ndan samimiydi.

GT-I9301I cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bu g?zler bunu da m? g?recekti?
      Hakk?m?z? arayan birileri var.

Yorum Yap

Aslı Sadettin Ferruh Ta??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Fevzi Uzel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        alman milli tak?m? 2016 kupan?n al?nmas? halinde tak?ma 350 bin euro verilecekmi? ne kadar do?ru bilmiyorum
        ,

tak?m?n hepsine mi verecekler...

bildi?imi s?yle?im tak?ma verilecek para ki?i ba?? de?il

Yorum Yap

Ba?ar?lar?na dil uzatacak halimiz yok oyuncular?m?z?n da tesad?fen eleme oynayacak duruma gelip yine inan?lmaz tesad?fler silsilesi sonras? en iyi 3. olabilmi? bir tak?ma avrupa kupas?n? oynay?p kazanm???as?na prim vermek ?u ortamda ay?p. Allah ak?l fikir versin. 1,5 milyon eder adam ba??. Halktan ortalama 100 adam toplam bir y?lda o kadar paray? kazanm?yor. Oyuncular?n hakk? verilsin ama bu normal bir ?ey de?il.

Yorum Yap

?u mafya bozuntusunun, her seferinde i?leri b.k edip, sonra ?ansla kendi b..nu d?zeltmesine sinir oluyorum. Bi de ?st?ne kahraman ilan ediliyor. Ulan zar zor 3. Olan sensin zaten. Neyin ?atafat? bu. ??ini de yenersek ??kar?za falan da b?rakmam??. Kazakistan 9 sene sora galip gelirse, O yenilirse, bu ?z?l?rse, Orta Do?u'ya huzur gelirseye falan b?rakm??. Ben bu kadar ball? bi adam g?rmedim. Ayn? gs.

Yorum Yap

adam olsunlar ?ehit ailelerine da??ts?nlar o paralar?. vatan u?runa babas?z kalan evlatlara versinler. ama nerdeeeeeeee. bi ferrari daha almak varken.

Yorum Yap

ya hay?r bu ne primi arkada?
                milli tak?m lan bu
                onlar?n g?revide ba?ar?l? olmak
                kat?lamasayd?k 150bin? futbolculardan tahsil edilecek miydi???
                ceza sistemi yoksa ?d?l sistemi nedir?

milli tak?mda avrupa/d?nya ?ampiyonlu?u hari?(2. lik bile de?il bi kupa vermiyorlar ??nk? ve sorsan bi ?nceki turnuvada 2. kimdi diye hat?rlayan bile olmaz) hi? bir ?ekilde prim verilmemeli
                ben ?iddetle kar??y?m bu tip 3. d?nya ?lkesi mantalitesine

Yorum Yap

bide neden euro?

Yorum Yap

Fato?un ama? hep ?ov. Avro ?zerinden trilyonlar? cebe indir. Turnuvadan elenme olas?l???na kar?? ?ehitlerimiz ?zerinden acitasyon yap ki kavulmaya kar?? totoyu sa?lama al. Midemi buland?r?yor ger?ekten ve samimiyetine bir gram inanm?yorum.

Yorum Yap

aziz y?ld?r?m?n da a?z?n? suland?rm?? para. o da g?z koymu?. futbolculura vermeyin kluplerine verin paray? diyor

Yorum Yap

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        aziz y?ld?r?m?n da a?z?n? suland?rm?? para. o da g?z koymu?. futbolculura vermeyin kluplerine verin paray? diyor
                        Asl?nda hakl?, Kl?pler y?ll?k milyon Eurolar ?d?yorlar, ama Kl?plerin bundan bir ??kar? olmuyor. Bence Federasyon kluplere Y?ll?k ?cretin bir k?sm? ?demeli.. Ho? yine Gs - Fb'ye ?al???rlar o zamanda.

En iyisi kals?n b?yle

Yorum Yap

Davac? olandan Allah raz? olsun... Da??t?lan paralara yaz?k! Onca a? susuz sokakta ya?ayan insan?m?z var. ?ehit aileleri var gaziler var!
                          Milli Tak?m'?n milli taraf? kalmad? bitti o d?nemler art?k. Desteklemeyenlere ?ok k?z?yordum eskiden yahu sizin milli tak?m?n?z ne olursa olsun vs diyordum. Daha yeni yeni kafam bas?yor olaya

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                          X