Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

BE??KTA? - ?aykur Rizespor Ma??n Adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tart??mas?z Atiba..

Tak?m?n toplam g?c?n?n neredeyse yar?s?yd?..hem do?ru oyunuyla, hem nefesiyle, hem g?c?yle, hem akl?yla..

Yorum Yap

Atiba her mac?n y?ld?z? oy?zden ben Q7 ye verdim ?smail ve Beck ide cok be?endim bug?n.

Yorum Yap

atiba hutchinson ?at??malar ba?las?n

Yorum Yap

quaresma dedim. oyuna girmese kilidi a?amayabilirdik. gol?n d???nda da bir?ok pozisyona soktu tak?m?.

Yorum Yap

Quaresma.... tabela yapmas?yla 3 puan? getirdi.. iyi de oynad?... b?yle devam etsin yeter, b?yle ma?lar da 3 puan baya ?nemli, ba?ar? zaten iyi oyuncularla gelir..

Yorum Yap

Ersan da b?t?n ma? o kweuke denilen insan azman?yla iyi u?ra?t?.

Yorum Yap

Ekstra i?i yapan Quaresma bu ma??n adam?d?r. Atiba olmas? gerekti?i gibiydi. Quaresma zor a??dan zor pozisyondan o vuru?u yap?p gol? buldu 3 puan?n mimar? odur.

Yorum Yap

Atiba sezon ba??ndan beri alternatifi olmad??? i?in en de?erli oyuncumuz. D?n de tek ba??na ?ok iyi i? ??kard?, ma?allah.

Yorum Yap

atiba d???nda herkes kalitesinin alt?nda oynad?.

Yorum Yap

sezon de?erlendirmesi anketi a??ls?n a??k ara atiba ??kar.
                      bu sezon tolga , necip ve rholdofadan ekstralar g?rd?k iyi oluyor.
                      t?re , o?uzhan , sosa , gomez , Q7 var..
                      cenk , kerim ekstra g?? ; beck g?rev adam? , ersan bu ma?ta iyiydi iyi m?cadele etti ?ok istekliydi.

ismail , motta , tosi? => yorumsuz
                      franco , milo , pektemek rotasyonda bile zor oynarlar belki t?rkiye kupas?nda.

Yorum Yap

Atiba art?k bu listelere girmesin, zaten her ma??n adam? bana g?re. Onun d???ndakileri se?elim.

Bana g?re Atiba, Rodolfo, Ersan, Quaresma ?eklinde bir s?ralama do?ru geliyor.
                        Rodolfo ve Ersan bu kadar iyi savunma yapmasalard? 3-1 kaybederdik, Quaresma listeye bile giremezdi

Yorum Yap

atiba,quaresma ve ta? ?izgisinde o topu kazan?p g?sterdi?i h?rs ile ersan

Yorum Yap

Atiba

Discovery cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Atiba Hutchinson

Yorum Yap

Ersan bence cok kotuydu. Nasil begendiniz anlamadim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X