Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euroleague l 2015-2016 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Biz Efes ile birlessek Besiktas'in esamesi okunmazdi, herifler Ulker ile birlesti, Ulker'i guzel unutturdular. Medya, lobi cok onemli bu konularda, bizim de ulkenin en populer 2. bransi basketbolda boyle bir atilima ihtiyacimiz var.

Yorum Yap

1- Amat?r Bran?lar?n sadece ad? amat?r ise taraftar olarak ba?ar? beklemek en do?al hakk?m?z. Y?netim ??k?p, "biz bu bran?larda gen?lerimize sadece spor yapma imkan? sunaca??z, misyonumuz budur" dese, kimse sesini ??karmaz.
      2- Sen milyon euro b?t?eler ay?r?yor isen bu bran?lara ben de senden ba?ar? beklerim. Bu son derece do?al. Bu demek de?ildir ki her sene 20 milyon b?t?e koy.
      3- Y?llard?r g?r?ld??? ?zere senin bu bran?lardaki misyonun spor yapmak isteyen gen?lere imkan sa?lamak de?il. O zaman vizyonun da bu kadar "sald?m ?ay?ra mevlam kay?ra" kafas? olamaz. Olmamal?. ?ster be?en, ister be?enme, ister k?skan, ister yaftala, rakiplerin ad? amat?r olan bu bran?lar? belli bir vizyon ?er?evesinde y?netiyorlar. Hadi feneri-?s'yi ge?tim, kar??yaka bile senden ?ok yukar?larda olmayan b?t?esi ile bir vizyon koyarak daha ba?ar?l? olabiliyor. Zaten kimsenin de her sene 10-20 milyon band?nda harcayal?m dedi?i yok.
      4- ?nce vizyonunu koyars?n ortaya. Pardon d?zeltiyorum, ?nce bu "sald?m ?ay?ra mevlam kay?ra" kafas?ndan kurtulursun. Ne bileyim ye?enini e?ini dostunu de?il de, bileni getirirsin bran?lar?n ba??na, sonra o profesyoneller vizyonunu belirler, y?netim olarak bu hedef do?rultusunda k?sa-orta-uzun vade planlamalar?n? yapars?n. Her ?eyi tutarl? yapmay? ba?arabilirsen g?n gelir efesle birle?irsin ya da o ayarda sponsorlar ?ekersin. Bu s?re zarf?nda salonunu bitirirsin, "taraftar-salon-b?t?enin %20'si benden, kalan? da senden" dedi?inde adam seni ciddiye al?r. Bak?n?z buna benzer fener-?lker ortakl???. Bu vizyonu koymadan koyaca??n bir sezonluk b?t?e ile sadece o an? ya?ars?n. Tatl? bir hat?ra olarak kal?r.
      5- Bunlar? s?ylemek renkli hayranl??? de?il, olmas? gerekeni kendi tak?m?m?z i?in de isteme hakk?d?r. "Yukar? ??kmak isteyeni pa?as?ndan tutup a?a?? ?ekmeye ?al??ma" kafas?yla bir yol al?namaz
      6- Umar?m yine 4. olur ve kupay? alamazlar. Ben Be?ikta?l?y?m ve spor kul?b? olarak g?rd???m camiam?n t?m bran?lar?nda sadece Be?ikta?'?n ba?ar?l? olmas?n? isterim. Rakiplerin kazanmas? beni ne mutlu eder ( Bunu t?m bran? avrupa ma?lar? i?in s?yl?yorum), ne de gururland?r?r.
      7- Bu demek de?ildir ki adamlar?n yapt?klar? do?rulara burun k?v?r?p, kendi bran?lar?m?n haline bakmadan k???mseme gafletinde bulunay?m...

Yorum Yap

ЦСКА !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Fener looserl??? vs Teodosic looslerl??? izleriz finalde , hangisi daha az loosersa ?ampiyon o olur

Yorum Yap

Fener in? kazan?r euroleague

Yorum Yap

Kazans?n adamlar hakediyolar

Yorum Yap

bizimkilerin basketbolu ak?llar?na getirip biraz yat?r?p yapmas? i?in fenerin kazanmas?n? istiyorum.

Yorum Yap

%99 fb-cska finali olur.

%50 fb %50 cska...

Yorum Yap

Nasil fener kazansin ya. Bin sayi fark yesibler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Besiktas taraftar forumunda fb kazansin yaz?lar?nida gordum ya art?k bize her?ey mustehak bunlar kalle? camia ?ampiyonluk yar???nda yap?lanlar? ne ?abuk unuttunuz yahu beter olsunlar s?r?m s?r?m surunsunler bi final daha kaybederler ve d?nya spor tarihinin en looser kul?b? olarak an?l?rlar ...

Saldir Čežk?...

Yorum Yap

Fener 4. Olsun a?lasinlar
                        Borusis boru gibi boruuuuuu

LG-D802 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Yi?idi ?ld?r hakk?n? ver. Ba?ar?lar?, yat?r?mlar? bize ?rnek olmal?; ama kupay? kazanmas?nlar hi?bir zaman. Asla ve kata...

Yorum Yap

Nando de Colo'su olan kazan?r gibi.

Yorum Yap

Fener'den hangi bran?ta kimle kar??la??rsa kar??la?s?n, kaybetsinler abi. Banane. Benim hakk?m? yiyecekler ve ben bunlar? BASKETBOL diye mi destekleyece?im. Ge?iniz efendim.

Yorum Yap

Kazanmasinlar.. o Aziz Yildirim denen sikeci hicbir basariyi haketmiyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X