Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euroleague l 2015-2016 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Obradovic ?ok b?y?k bir komutan ya. Ger?ekten hakettiler ama. Tebrik ederim. Dar?s? ba??m?za in?allah.

Yorum Yap

?ok aptal taraftarlar? var bunu hepimiz g?r?yoruz zaten ama tak?m olarak hak ettikleri ?ampiyonlu?u ald?lar. Do?ruya do?ru ?ok iyi tak?m Fenerbah?e basketbolda, bence forzA olarak tebrik mesaj? yay?nlanmal?.

SM-G930F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Ekpe udoh da masallah boyle adam uzun zamandir gormedim.
        Fb seneye de alsin euroligi gitgide basket takimi moduna geciyolar
        En yak?n? bizdeki bonsuydu o ekibide doyamadan kaybettik
        2-3 takviye ile bizde o tak?mla baya basarili olurduk

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Ekpe udoh da masallah boyle adam uzun zamandir gormedim.
          Fb seneye de alsin euroligi gitgide basket takimi moduna geciyolar
          En yak?n? bizdeki bonsuydu o ekibide doyamadan kaybettik
          2-3 takviye ile bizde o tak?mla baya basarili olurduk
          malum ?ah?s sa?olsun!!!

Yorum Yap

Sevinmedim, ?z?lmedim de.
            ?ok zarar ettiler, zaten bor?ta bir kul?p i?in de?er mi? Bilemiyorum, zaten Euroleague'nin sponsorlar?n?n da ?o?u T?rk.
            CSKA d???nda en y?ksek b?t?eyle ?ampiyon olmak, finalde de onlarla oynamadan. Ba?ar? m?, tabii ki ba?ar? ama yar?n ?b?r g?n biz de kural?m, biz de al?r?z. Zaten git gide b?t?eler k?s?l?yor. CSKA ve Fenerbah?e d???nda ciddi bir tak?m yoktu. ?yi oyuncular da NBA'e gidiyor do?al olarak.

Avrupa Basketbolu ??k??te, zaten kapal? bir turnuva. ?ampiyon olsan da giremiyorsun ya da l?tfedersen giriyorsun. Pek ciddiye alm?yorum o y?zden.
            Seneye 2-3 takviyeyle Kar??yaka'daki gibi al?r ko? kupay? ellerinden olur biter.

Yorum Yap

T?rk spor tarihinin en b?y?k ba?ar?s? imi?...

?lkemizde ger?ekten bir fb ??mar?kl??? var. D?nya ???nc?l??? ile bir uefa kupas? ba?ar?s? var.

Yorum Yap

Aslı Fuat Seymen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?lkemizde ger?ekten bir fb ??mar?kl??? var. D?nya ???nc?l??? ile bir uefa kupas? ba?ar?s? var.

bizi ge?elim de as?l geselileri kudurtacak bu ??mar?klar.. bizim euroleaguemiz sizin uefan?z? d?ver muhabbeti

Yorum Yap

En b?y?k ba?ar? bir altyap? mucizesiyle Kora?'? alan Efes Pilsen'in ba?ar?s?d?r.

Yorum Yap

Herkes g?sterdi?i kadar sayg? g?r?r
                    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  18556170_10155393167777235_1708401044384237431_n.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  38.4 KB

Yorum Yap

Aslı Tayfun Yazgan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

bizi ge?elim de as?l geselileri kudurtacak bu ??mar?klar.. bizim euroleaguemiz sizin uefan?z? d?ver muhabbeti [emoji38]
                      ?s o sene ?lden gelmi?ti, ?lden geldiginde toplam ka? takimla devamnedildi uefaya tam hatirlamiyorum ama heralde favori olarak son yada sondan 1 ?nceki takim falan olarak gosterilmi?tir. fakat ?lkere bakar isek, bu ko?la bu kadroyla bu b?t?eyle ?ampiyonluk elbette ba?ari ama, anormal olaganustu inanilmaz bir durum olmasa gerek. heralde sene ba?? zaten favori 2.yada 3. takimdir max... onun di?inda organizasyon TRde olmasa idi bence sampiyon olamazdi, 2001 avrupa sampiyonasi ve 2010 dunya sampiyonasi ?rnekleri ortada, gazla baya iyi gidiyoruz..

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Tebrik ederiz.

Yorum Yap

Euroleague l 2015-2016 Sezonu

Yaa zamaninda dandik de olsa ufak bi butce dahi ayirinca baskani federasyona adaylikla ugrasan baskansiz bir camia olarak 4 kupayi ayni senede aldik.
                          O yildan sonra bu isin avrupada cidden cok kolay oldugunu biraz butce yratip iyi bi hoca getirince en gec 3 senede basarinin kacinilmaz oldugunuda nettir.
                          Basketbol topu denen seyle 2 sene once tanisan trabzon bile avrupada basitte olsa bi kupada final oynayabiliyosa siz hesap edin.
                          Sporda basari onemlidir eyvallah da hani 2 hafta sonra futbol transferi konusacaklar sezona haylallerle baslayip kasimda yine basket seyircisi olucaklar.
                          O yuzden bu ulkedeki futbol disi herhangi bir basariya sevinen taraftarlarin pekde samimi oldugunu dusunmuyorum

Ayrica euroleague denen organizasyonun spora bi katkisi oldugunuda dusunmuyorum basariya degilde butce ekonomiye yani paraya gore takim alan bir spor organizasyonu olabilirmi golf mu bu ? F1 mi ?
                          4 kupa aldigimiz sene zorla aldilar bizi bu turnuvaya bole bi spor turnuvasi mi olur?

Dusunun sampiyonlar liginde inter milan valencia falan hala butceleri var diye cagiriliyor sampiyonnolan leichester'a sen gelme diyip manu'yu cagiriyolar.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                          En son düzenleyen Huseyin Kurt; 22-05-2017, 02:36.

Yorum Yap

Obra ve oyuncular? sayg?y? hak ediyor. ?st?ndeki forman?n bir ?nemi yok. A Y koltu?unu sa?lamla?t?rd? en ?ok buna sevindim.

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Ertan Sar?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Benim anlamad???m konu ?u baskette feneri destekliyorsan?z futbolda da destekleyin neden orada desteklemiyorsunuz ki

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi
                              Ben yar?n futbolda feneri destekleyece?im. Par?ala Fener 3.l???n? cincondan geri al
                              Gen?lerbirli?imiz bu vahim iddialara izin vermez

Yorum Yap

Yaz? tura at??? oyunu olsa kaybetsin fener desteklemem

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X