Sayfa 3/35 İlkİlk 12345613 ... SonSon

Konu: Euroleague l 2015-2016 Sezonu

Basketbol ve Voleybol önemsizse şubeleri kapatalım.

Fenerbahçe ve Galatasaray sürekli başarı kazanıyor. Rekabete girmemize gerek yok.

Yok eğer önemliyse işimizi düzgün yapalım.

fb son şampiyon reali süpürdü, helal olsun valla final four yaptılar bu sene de kupanın da favorisiler.

Yani ilk defa bir Türk takımı bu kadar yaklaştı finale.
    Barça ve Laboral'e karşı kesinlikle net favoriler.
    CSKA ile kafa kafaya kapışırlar; ama bence CSKA bir adım önde. Sonuçta çok daha uzun sürelerdir buralarda adamlar ve onlar da "o sene bu sene" diyorlardır.
    Basketbol da olsa fenerin kazanmasını istemem. Umarım Barça kazanır.

Fener bence bu Laboral'ı da eler finale çıkar.

laboral kutxayla eşleştiler final four da onlarıda geçip final oynarlar

laborali yenerler de, cskayı yenemez gibi. ama fener kazansın euroleague. gs de eurocup. bizim şubenin aklı başına gelir belki.

Fb'yi tebrik ederim.Beklenen bir durumda yatırımların meyvesini alıyorlar.Gs aynı bizim Ataman dönemi gibi bu sene belki alırlar EuroCup'ı ama sonrası olmayacağını düşünüyorum.

Tamamen yatırım ile alakalı bizim şu sıralar yaptıklarımızı fener yıllar önce yaptı basketbolda meyvasını çatır çatırda yiyor.Ancak futbol başka bir dünya olduğu için istediği geri dönüşü alamadı.

İnancım şu yöndeki futbolu bu sene şampiyonluk ile yıkılmaz bir kale haline getireceğimize inanıyorum.Bunun akabinde maddi olarak geri dönüş sağlanan diğer branşlar.

Her branşımız lokomotif olacaktır.Her şey zamanla.

Konu ile alakalı olduğu için yazıyorum.Basketbol branşında Tuncay Özilhan denilen adamında BEŞİKTAŞLIYIM demesini kabullenemiyorum.

fener güle oynaya laborali geçip finale çıkar. rakipte %90 ihtimal cska olur.
    maç ortada gibi gözüküyor ama bence fener coach farkıyla bir adım önde.
    geçen yılki hataları tekrar yapmazlar ve tahminimce kupayı da alırlar.

Alıntı Abdullah Eren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Basketbol ve Voleybol önemsizse şubeleri kapatalım.

Fenerbahçe ve Galatasaray sürekli başarı kazanıyor. Rekabete girmemize gerek yok.

Yok eğer önemliyse işimizi düzgün yapalım.
    aynen olay budur.Adamlarla yarışamıyorsan kapıcaksın o şubeleri.Hem klubu hem taraftarı rezil etmeye hakları yok.

Amatör branşlarda bir sürü gencecik çocuklar var spor yapıyorlar niye kapatılsın ki

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu fb looserliklerine bir yenisini daha ekler f4 da, kupa mupa alamaz bunlar kandırmayın fblileri...

Alıntı Ahmet Canyurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu fb looserliklerine bir yenisini daha ekler f4 da, kupa mupa alamaz bunlar kandırmayın fblileri...
    looserlık ?
    adamlar final-four un gediklisi oldu artık
    futbolda şampiyonlar liginde barça-bayern-real neyse
    euroleague içinde fener o artık.
    yenemedikleri ve yenemeyecekleri takım yok.
    inanılmaz atmosfer ve hava var.
    salonda taraftar var. basketbolu biliyorlar.
    bırakın almasınlar kupayı.
    nasıl olsa 2-3 sene içinde alacaklar.
    bu sene olmazsa önümüzdeki sene.

Alıntı Mehmet Dedeler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Ahmet Canyurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    looserlık ?
    adamlar final-four un gediklisi oldu artık
    futbolda şampiyonlar liginde barça-bayern-real neyse
    euroleague içinde fener o artık.
    yenemedikleri ve yenemeyecekleri takım yok.
    inanılmaz atmosfer ve hava var.
    salonda taraftar var. basketbolu biliyorlar.
    bırakın almasınlar kupayı.
    nasıl olsa 2-3 sene içinde alacaklar.
    bu sene olmazsa önümüzdeki sene.
    ya cahillikten yada kıskançlıktan saçma sapan yorumlar var burda abi malesef.

Milli takımdaki Melih en azından bir serbest atıştan falan sayı atabilseydi keşke! Bogdanoviç Udoh ve bi kaç yabacı isim daha yazıyo en başlarda hiç tanımam ki ben bunları ..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

artık BJK ında bu başarıları yakalamasının zamanı geldi, bundan sonra baskete daha fazla yatırım yapıp Tr ve Avrupa da başa oynayacak bir takım oluşturulmalı...