Sayfa 22/35 İlkİlk ... 121920212223242532 ... SonSon

Konu: Euroleague l 2015-2016 Sezonu

Fener'in basket takımı sempatik ve gerçekten hak eden bi takım. Ben bi yandan şampiyon olmalarını istiyorum ama bu medya bizim futbol şampiyonluğumuzu gölgede bırakacak kadar abartacağı için o yüzden Hala Madrid 😀

Şampiyonluk şansı olarak ise CSKA>Madrid=Fener>Oly diye dğşünğyoum. Oly takım oyunu ve basketbol kültürü sayesinde yine attı kendini F4 e ama kalite olarak üçünün de gerisinde. Yine de buralara o kadar alışkınlar ki şampiyon da olsa şaşırmam Oly.

insanlıktan anlasalar her kesimden destek görürler..kupayı alsınlar sonrasında fırsat buldukça bizleri (alamayan takımları) ezecekler...misal " bizim uefa kupamız var" muhabbeti..ekstra basının verdiği gaz..o yüzden bizden başka hiç bir rakibimiz başarılı olmasın ne içeride ne dışarıda...

ülker çikolatalı gofret karşısında eflatun beyazlılara başarılar. muhtemelen gofretler finale kalır finalde kızıl ordu yener bunları umarım.

fener seyirci avantajını da kullanarak benim görüşüm finale çıkar. rakip cska olursa yener şampiyon olur , olympiakos olursa finaldeki rakibi işleri o kadarda kolay olmaz.
    bu tip takımlar her türlü pisliği yaparlar finale çıkınca kolay lokma olmazlar.

Fenerin çok büyük seyirci ve koç avantajı var ama diğer 3 takımında buraları oynama tecrübesi çok yüksek hiçbir sonuç sürpriz olmaz

Fenerin kupayi alması cok zor, Madrid 15 sayı fark atar.

Alıntı Engin Cetinalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerin kupayi alması cok zor, Madrid 15 sayı fark atar.
    Fener kupayı alır mı bilmem ama öyle bir fark olması imkansızdan da öte

Fener kazanmasın benim için yeterli

Bugün galip gelenler finale mi yükseliyor?

Her hafta bir Harf --> Ş A M P İ . . .

İsmail Şenol'un sülale 73962 boydan Yunan mı? Bu ne Oly taraftarlığıdır, bi an Oly Tv'den izliyorum sandım.

fenerbahçe 3 yıldır çok emek veriyor, avrupa kıtasının en iyi koçuna sahipler, oyuncularıda ortaya büyük karakter koyan bir ekip. Bence bu sene şampiyonluğu alacaklar.Almalarını hiç istemiyorum orası ayrı ama favori fenerbahçe bana göre.

Adam reyiz beyler.
    Adam altışar okka.
    Net!

Bu spanoulis herhalde basketbolun iniesta sı

Her hafta bir Harf --> Ş A M P İ . . .

adam bütün maç durdu maç sonunda coştu büyük oyuncu farkı