Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euroleague l 2015-2016 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

inan?lmaz tarafl? hakemler

LG-H815 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ben mal?m? biliyorum arkada?, biliyorum..

Yorum Yap

?lk periyotta Efes show vard?. 3'ten itibaren ?ok savruldu.

Yorum Yap

?ampiyonlar liginde banvit finale ??kt?. Yani ?u kupay? alamad?k ya

Yorum Yap

Biraz savunma yap?n be adamlar y?r?yerek basket at?yo

Yorum Yap

Spanoulis gebermeden bunlar? elemek haram..

Yorum Yap

Rezalet bir son ?eyrek oynad? efes

Yorum Yap

Efes ger?ekten berbat h?cum eden bir tak?m hani pirede nas?l ma? al?nd? ona ?a??rd?m ben bombo? adamlarla dolu tak?m perasovi?in hi? bir etkisi yok tak?ma bu oyuncu profiliyle efes final4 a kalmas? basketbol mucizesi olur onu yapabilecek tek adamda kar?? tak?mda spanoulis

Yorum Yap

Efese iyi oluyor inat etti adam birle?miyor her sene onca paray? ??pe at?yor, arkasinda taraftar g?c? olmadan ba?ar?l? olma ?ans? yok Efes'in ... B? yere kadar.

Yorum Yap

Basketbol seyretmeyi unutmu?uz yaw. Leverkusen - Schalke 04 ma??na d?nd?m. Futbolcular?n topu ellerine almas?n? bekliyorum.

Yorum Yap

Spanoulis tek basina aldi ikinci yariyi. Efes bu mantalite ile bi 10 sene daha final four goremez.

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Spanoulis gebermeden bunlar? elemek haram..
                          Spanoulis'in sahada varolu?u Efes'den b?y?k i? yap?yor. Zaman?nda da Diamantidis ?ok yapt? bunu bizim tak?mlara. Yunan basket tanr?s? anas?n? sat?y?m abi.

Yorum Yap

Eziklerin muhtemel ?ampiyonlu?u bizim ?ampiyonlu?u ilan etti?imiz haftaya denk gelmesin, ba?ka bir?ey istemiyorum. Senin de Allah cezan? versin Efes gibi...

Yorum Yap

Efes. Olympiakos mac? var ligtv 3 de.. Bizim basketbol tak?m? neden bu kadar geridi yahu.. Yat?r?m yap?ls?n bir zahmet.. Zevkli spor

Her hafta bir Harf --> ? A M P ? . . .

Yorum Yap

Ma?? trt spor da veriyor. Son ?eyre?e umutlu girer orada kaybeder Efes..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X