Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euroleague l 2015-2016 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Vay arkada?! Herifler 200 sayfa yaz? d??enmi?ler ek?iye... Maksat g?ndemin tepesinde hep onlar olsun, hep onlar konu?ulsun. Herkes onlar?n muhte?em geri d?n???n? takdir etsin...vs

Al?akg?n?ll? ve m?tevazi olay?m diyorum, bu febelileri g?r?nce vazge?iyorum.

Yorum Yap

hi? dalga ge?meyelim.
      bana da k?zmay?n
      adamlar cska y? 20 say? geriden gelip ?ne ge?iyor.
      biz play-off lara kalacakm?y?z onu tart???yoruz.
      rakip avrupa basketbolunun en iyi 2. tak?m? oluyor.
      hakem resmen katletti ma?? yoksa emin olun fener ?uan ?ampiyonluk kutluyordu.
      b?t?n gazetelerde euroleague ?ampiyonlu?u haberi olacakt?.
      biz nas?l futbol ma?lar?n? sab?rs?zl?kla bekliyor ve oynanan oyundan zevk al?yorsak
      fener taraftar?da ?yle
      her basket ma??n? bekliyorlar ve zevk al?yorlar oynanan oyundan m?cadeleden.

Yorum Yap

yazd?klar?n do?ru da adamlar?n basket b?t?esi bizimkinin 20 kat?. bizim b?t?e onlar?n bir oyuncusunu oynatmaya yetmez. Avrupan?n en pahal? tak?m?n? kurdular. En iyi ko?u getirdiler. bu kadar sene bu kadar yat?r?m yap?p bir kupa alamamak b?y?k ba?ar? ger?ekten. bu maliyetlere daha fazla katlanacaklarini sanm?yorum. ??nk? basketbolda yat?r?m?n kar??l??? yok.kupay? alsalard? bile tak?m?n maliyetini kar??lamazd?.

General Mobile 4G cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

?eytan diyor seneye basketbola yat?r?m yap. Kupalar? topla. T?m renklileri "voleybol a????" yap

Yorum Yap

?ntro yay?nlay?p bizi vatan haini ilan etmesinler ?imdi biz y?rolig finalini kaybettik siz sampiyonluk kutlad?n?z ay?pt?r diye resmi siteden ac?klama yapmas?nlar futbolcular?m?z? hedef gosterip evet f4 finali ba?ar? ama biz hersene sampiyon olal?m futbolda bunlarda hersene y?rolig finali oynas?nlar ben raz?y?m

Yorum Yap

Seyircileride nane. Sessiz sessiz izlediler uzatmayi.

Biz olsak orda eminim yikardik o salonu !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?eytan diyor seneye basketbola yat?r?m yap. Kupalar? topla. T?m renklileri "voleybol a????" yap
                Ahahaah hentbola da gelemezler zaten orda s?k???p kal?rlar )))

LG-D802 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Fener ma??nda g?zel paralar ald?m, ilk yar? 4 farkla alsa daha farkl? olacakt?.

O 11 Say? fark? da konu?arak ben getirdim, yan?mdaki arkada?lar ?ok oldu Hee, tabi uzatmaya da
                  Ama Cska bunlar?n 2 Yana??ndan, Bir Aln?ndan ?per u?urlar.
                  2 Yanaktan 1 Aln?ndan ?pt?. ?ifte Bayram? ya?att? Ruslar bizlere

Fenerliler Gs'lilerden daha beter. Onlar en iyisi, biz en k?t?s?y?z. Onlar varya, G?N Y?Z? G?REMES?NLER SPOR BRAN?LARINDA. BETER OLUN ULAN !

DE COLO Teo biraz iyi olsayd? 2.Yar? o fark kapanmazd? da Neyse, Umutland?r?p evirip ?evirip :P

Yorum Yap

Fenerle yar??an kupay? al?r.
                    ?in Atas?z?

Puhaaaaa

Not : thy eurolig sponsorlu?unu b?raks?n. ??nk? a??rl???n? koyup loserbah?e yi ?ampiyon yapmadi 😄

Yorum Yap

Hahahhahahahhahahaha 15 may?s karanl?k g?n kanarya sevenler derne?i i?in

Yorum Yap

Ba?l?k de?i?ebilir Galatasaray iyi bir seyirci deste?iyle ma?a ortak oldu ?u an.

Yorum Yap

Gs ?ok g?zel farklar yemeye devam ediyor deplasmanda.
                          Efes de geleneksel olarak bombo? salonlara oynayan tak?m?na para harc?yor.
                          Zalgris 14'e ??kard? fark?.

Yorum Yap

?m?r t?rp?s? Heurtel s.?t? ma?a.
                            Yaz?k oldu Dunston reyise.

Son olarak:
                            Sald?r Oly!

Yorum Yap

Oly Fener'in ?rz?na ge?iyor, ma?taki ponpon k?zlar a??r? fena yaln?z kalbi olan molalarda kanal de?i?sin😁

Yorum Yap

Fener fena geri d?nd? fark 20 k?s?rden 4 e indi son 2 dk.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X