Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euroleague l 2015-2016 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Fener'in basket tak?m? sempatik ve ger?ekten hak eden bi tak?m. Ben bi yandan ?ampiyon olmalar?n? istiyorum ama bu medya bizim futbol ?ampiyonlu?umuzu g?lgede b?rakacak kadar abartaca?? i?in o y?zden Hala Madrid 😀

?ampiyonluk ?ans? olarak ise CSKA>Madrid=Fener>Oly diye d???n?youm. Oly tak?m oyunu ve basketbol k?lt?r? sayesinde yine att? kendini F4 e ama kalite olarak ???n?n de gerisinde. Yine de buralara o kadar al??k?nlar ki ?ampiyon da olsa ?a??rmam Oly.

Yorum Yap

insanl?ktan anlasalar her kesimden destek g?r?rler..kupay? als?nlar sonras?nda f?rsat bulduk?a bizleri (alamayan tak?mlar?) ezecekler...misal " bizim uefa kupam?z var" muhabbeti..ekstra bas?n?n verdi?i gaz..o y?zden bizden ba?ka hi? bir rakibimiz ba?ar?l? olmas?n ne i?eride ne d??ar?da...

Yorum Yap

?lker ?ikolatal? gofret kar??s?nda eflatun beyazl?lara ba?ar?lar. muhtemelen gofretler finale kal?r finalde k?z?l ordu yener bunlar? umar?m.

Yorum Yap

fener seyirci avantaj?n? da kullanarak benim g?r???m finale ??kar. rakip cska olursa yener ?ampiyon olur , olympiakos olursa finaldeki rakibi i?leri o kadarda kolay olmaz.
          bu tip tak?mlar her t?rl? pisli?i yaparlar finale ??k?nca kolay lokma olmazlar.

Yorum Yap

Fenerin ?ok b?y?k seyirci ve ko? avantaj? var ama di?er 3 tak?m?nda buralar? oynama tecr?besi ?ok y?ksek hi?bir sonu? s?rpriz olmaz

Yorum Yap

Fenerin kupayi almas? cok zor, Madrid 15 say? fark atar.

Yorum Yap

Aslı Engin Cetinalp tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Fenerin kupayi almas? cok zor, Madrid 15 say? fark atar.
                Fener kupay? al?r m? bilmem ama ?yle bir fark olmas? imkans?zdan da ?te

Yorum Yap

Hak eden kazans?n dile?im.

Yorum Yap

Fener kazanmas?n benim i?in yeterli

Yorum Yap

Bug?n galip gelenler finale mi y?kseliyor?

Her hafta bir Harf --> ? A M P ? . . .

Yorum Yap

?smail ?enol'un s?lale 73962 boydan Yunan m?? Bu ne Oly taraftarl???d?r, bi an Oly Tv'den izliyorum sand?m.

Yorum Yap

fenerbah?e 3 y?ld?r ?ok emek veriyor, avrupa k?tas?n?n en iyi ko?una sahipler, oyuncular?da ortaya b?y?k karakter koyan bir ekip. Bence bu sene ?ampiyonlu?u alacaklar.Almalar?n? hi? istemiyorum oras? ayr? ama favori fenerbah?e bana g?re.

Yorum Yap

Adam reyiz beyler.
                            Adam alt??ar okka.
                            Net!

Yorum Yap

Bu spanoulis herhalde basketbolun iniesta s?

Her hafta bir Harf --> ? A M P ? . . .

Yorum Yap

adam b?t?n ma? durdu ma? sonunda co?tu b?y?k oyuncu fark?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X