Sayfa 35/35 İlkİlk ... 2532333435

Konu: Euroleague l 2015-2016 Sezonu

Obradovic çok büyük bir komutan ya. Gerçekten hakettiler ama. Tebrik ederim. Darısı başımıza inşallah.

Çok aptal taraftarları var bunu hepimiz görüyoruz zaten ama takım olarak hak ettikleri şampiyonluğu aldılar. Doğruya doğru çok iyi takım Fenerbahçe basketbolda, bence forzA olarak tebrik mesajı yayınlanmalı.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Mehmet Can Arpak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekpe udoh da masallah boyle adam uzun zamandir gormedim.
    Fb seneye de alsin euroligi gitgide basket takimi moduna geciyolar
    En yakını bizdeki bonsuydu o ekibide doyamadan kaybettik
    2-3 takviye ile bizde o takımla baya basarili olurduk

Alıntı Halil Nuri Yurdakul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Mehmet Can Arpak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekpe udoh da masallah boyle adam uzun zamandir gormedim.
    Fb seneye de alsin euroligi gitgide basket takimi moduna geciyolar
    En yakını bizdeki bonsuydu o ekibide doyamadan kaybettik
    2-3 takviye ile bizde o takımla baya basarili olurduk
    malum şahıs sağolsun!!!

Sevinmedim, üzülmedim de.
    Çok zarar ettiler, zaten borçta bir kulüp için değer mi? Bilemiyorum, zaten Euroleague'nin sponsorlarının da çoğu Türk.
    CSKA dışında en yüksek bütçeyle şampiyon olmak, finalde de onlarla oynamadan. Başarı mı, tabii ki başarı ama yarın öbür gün biz de kuralım, biz de alırız. Zaten git gide bütçeler kısılıyor. CSKA ve Fenerbahçe dışında ciddi bir takım yoktu. İyi oyuncular da NBA'e gidiyor doğal olarak.

Avrupa Basketbolu çöküşte, zaten kapalı bir turnuva. Şampiyon olsan da giremiyorsun ya da lütfedersen giriyorsun. Pek ciddiye almıyorum o yüzden.
    Seneye 2-3 takviyeyle Karşıyaka'daki gibi alır koç kupayı ellerinden olur biter.

Türk spor tarihinin en büyük başarısı imiş...

Ülkemizde gerçekten bir fb şımarıklığı var. Dünya üçüncülüğü ile bir uefa kupası başarısı var.

Alıntı Fuat Seymen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ülkemizde gerçekten bir fb şımarıklığı var. Dünya üçüncülüğü ile bir uefa kupası başarısı var.

bizi geçelim de asıl geselileri kudurtacak bu şımarıklar.. bizim euroleaguemiz sizin uefanızı döver muhabbeti

En büyük başarı bir altyapı mucizesiyle Koraç'ı alan Efes Pilsen'in başarısıdır.

Alıntı Tayfun Yazgan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bizi geçelim de asıl geselileri kudurtacak bu şımarıklar.. bizim euroleaguemiz sizin uefanızı döver muhabbeti
    ğs o sene şlden gelmişti, şlden geldiginde toplam kaç takimla devamnedildi uefaya tam hatirlamiyorum ama heralde favori olarak son yada sondan 1 önceki takim falan olarak gosterilmiştir. fakat ülkere bakar isek, bu koçla bu kadroyla bu bütçeyle şampiyonluk elbette başari ama, anormal olaganustu inanilmaz bir durum olmasa gerek. heralde sene başı zaten favori 2.yada 3. takimdir max... onun dişinda organizasyon TRde olmasa idi bence sampiyon olamazdi, 2001 avrupa sampiyonasi ve 2010 dunya sampiyonasi örnekleri ortada, gazla baya iyi gidiyoruz..

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Euroleague l 2015-2016 Sezonu

Yaa zamaninda dandik de olsa ufak bi butce dahi ayirinca baskani federasyona adaylikla ugrasan baskansiz bir camia olarak 4 kupayi ayni senede aldik.
    O yildan sonra bu isin avrupada cidden cok kolay oldugunu biraz butce yratip iyi bi hoca getirince en gec 3 senede basarinin kacinilmaz oldugunuda nettir.
    Basketbol topu denen seyle 2 sene once tanisan trabzon bile avrupada basitte olsa bi kupada final oynayabiliyosa siz hesap edin.
    Sporda basari onemlidir eyvallah da hani 2 hafta sonra futbol transferi konusacaklar sezona haylallerle baslayip kasimda yine basket seyircisi olucaklar.
    O yuzden bu ulkedeki futbol disi herhangi bir basariya sevinen taraftarlarin pekde samimi oldugunu dusunmuyorum

Ayrica euroleague denen organizasyonun spora bi katkisi oldugunuda dusunmuyorum basariya degilde butce ekonomiye yani paraya gore takim alan bir spor organizasyonu olabilirmi golf mu bu ? F1 mi ?
    4 kupa aldigimiz sene zorla aldilar bizi bu turnuvaya bole bi spor turnuvasi mi olur?

Dusunun sampiyonlar liginde inter milan valencia falan hala butceleri var diye cagiriliyor sampiyonnolan leichester'a sen gelme diyip manu'yu cagiriyolar.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Konu Huseyin Kurt tarafından (22 Mayıs 2017 Saat 00:36 ) değiştirilmiştir.

Obra ve oyuncuları saygıyı hak ediyor. Üstündeki formanın bir önemi yok. A Y koltuğunu sağlamlaştırdı en çok buna sevindim.

Alıntı Ramazan Tülen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Ertan Sarıkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadığım konu şu baskette feneri destekliyorsanız futbolda da destekleyin neden orada desteklemiyorsunuz ki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben yarın futbolda feneri destekleyeceğim. Parçala Fener 3.lüğünü cincondan geri al
    Gençlerbirliğimiz bu vahim iddialara izin vermez

Yazı tura atışı oyunu olsa kaybetsin fener desteklemem