Sayfa 18/19 İlkİlk ... 81516171819 SonSon

Konu: Euroleague l 2015-2016 Sezonu

Bamberg Gs'yi kevgire çeviriyor.

Ataman rezil oluyor EL'de. Ligde de yarı final görmeleri bile zor nu gidişle. Yakında şutlarlar çünkü istifa etmemekte direniyor.

biz EL'de oynarken Brosse'yi her iki maçta da yenmiştik. Tabi o zamanki kadro kalitesi ile şimdiki aynı mı bilemiyorum.

Alıntı Ramazan Tülen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz EL'de oynarken Brosse'yi her iki maçta da yenmiştik. Tabi o zamanki kadro kalitesi ile şimdiki aynı mı bilemiyorum.
    Çok fark var. Bamberg her sene vites artırarak iyi bir Eurolig takımı oldu bu süreçte. O zamanlar yolun başındalardı.

Aferin Efes.
    Aynen devam diyeceğim ama rakip her zaman bu kediler gibi olmaz.

Hayatımda daha gerizekalıca bir yenilgi görmemiştim Efes.
    Tebrikler.

Sinirliyim.

Yetmedi mi çaldığınız bizim besteler...?

ülker arenada çizgiye en yakın oturan gerizekalılara acayip kuruluyorum ya

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dixon iti gene üçlükle maç aldı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Trt sporda barcelona cska maci var daha ilk ceyrekte barca tarihi fark yemis durumda. 4-29 ilk ceyrek skoru.

Fb Avrupa'nın en zor deplasmanlarından birinde küçük çaplı bir mucize yarattı dün akşam. Geçen sene kıl payı kaçırdıkları kupanın en büyük fovorisiler bu sene...

Ama bu takımda (koç da dahil) niye hiç Türk yok? Milli takımımız geriye gidiyür ama... Değil mi? Yavşak sürüleri sizi!!!

Başlığa bak : Türk basketbolunun zaferi...

Gerçekte ise... 40 dakika boyunca -çakma Türk Bobby hariç- bir tane Türk basketbolcu süre almadı.

Futbolda... Yabancı sınırlaması gelsin, yoksa milli takım olumsuz etkileniyor. Esas gerekçe; taraftar bize yürüyor...

Basketbolda... Yabancı sınırlamasının olmaması ne iyi di mi ? Bak ne güzel takım kazanıyor, biz arada kaynıyoruz...

obradovic gerçekten çok efsane koç. her sene paraları saçıp hiç bir başarı kazanamıyorlardı bu bisküvispor obra'yı getirmek akıllarına geldi tarih değişti.

Pana - Fb serisi daha çok şeye gebe bir seri. Fb dar rotasyonuyla her geçen maç biraz daha yıpranıp biraz daha direnç kaybedecek. Seri 1-1 olursa son maça kadar gider.