Sayfa 1/18 123411 ... SonSon

Konu: Euroleague l 2015-2016 Sezonu

Euroleague l 2016-2017 Sezonu

Pinar Karsiyaka tarihindeki ilk eurolague macinda Barcelona'yi sahasinda 71-62 mağlup ederek lige galibiyetle basladi.

Darüşşafaka Doğuş ta ilk macında italyan ekibi dinamo sassari ile karsilasiyor su siralar.

Anadolu Efes ve fb de yarin ilk maclarina cikacaklar.
    Konu Atilla Acar tarafından (20 Aralık 2016 Saat 22:21 ) değiştirilmiştir.

karsıyaka-barca maçına eminim milyonlarca insan üst oynamıştır

kolay değil barcayı yenmek, bravo gerçekten

Karşıyaka kendi sahasında herkesi yenebilir hiç şaşırmam.Bugün de müthiş oynadılar.
    Daçka da sıkıntı var.Bana sürekli çok para harcayıp bir şey yapamayan Telekom'u hatırlatıyor.

Alıntı Tolga Sever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karşıyaka kendi sahasında herkesi yenebilir hiç şaşırmam.Bugün de müthiş oynadılar.
    Daçka da sıkıntı var.Bana sürekli çok para harcayıp bir şey yapamayan Telekom'u hatırlatıyor.
    Dacka yerli oyunculara parayi gömerek yanlis yapti. Semih,oguz,ender,serhat gibi adamlarla bir yere gelemezsin. Gordon disinda yabanci oyunculari vasatin biraz uzerinde zaten.

Bu arada darussafaka 1 dk kala 5 sayi gerideydi mac uzatmaya gitti.son topu kotu kullandi emir
    Konu Atilla Acar tarafından (15 Ekim 2015 Saat 21:51 ) değiştirilmiştir.

Daçka da aldı sayılır maçı uzatmada da olsa.Ama sıkıntı var onlarda tahminim Mahmuti sezonu tamamlamaz.

karşıyaka bildiğin taraftarla aldı maçı, müthiş bir atmosfer vardı. içerde çok can yakarlar. çok da isterim başarılı olmalarını

Daçka'yı sevmeyen bir ben miyim

taraftarıyla teknik ekibiyle güzellikleri hak ediyo valla karsıyaka

helal olsun karşıyaka'ya, çok büyük işler yapıyolar

Colton Iverson inanilmaz gelisim gostermis. Bir kac seneye NBA'e gidebilir.

Karşıyaka'yı pek sevmesemde büyük iş başardılar. Colton Iverson'ın bi bizdeki haline bakıyorum bir de şimdikine resmen çağ atlamış

Daçka da veteranlar takımı olarak ilk grupları geçmeleri başarıdır.

Yer
    ayrılık da sevdaya dahil çünkü ayrılanlar hala sevgili #7
    Karşıyaka maçına gidecektim 80 tl fiyat çekmişler, zaten yenilirler bu kadar para bayılmaya gerek yok zalgiris maçına giderim diye düşündüm. Pişmanım
    Ufuk hocaya da helal olsun şampiyon takımınını darmadağın etmelerine rağmen elindeki kadrodan yine en iyi verimi alıp, euroleguede ilk maçında fantastik bir galibiyet hediye etti takımına.

İlk hafta 4/4 oldu. Bakalım nasıl geçecek sezon.