Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Eurobasket 2015

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Savunma evlere senlik, ne dis sutlari savunabiliyoruz nede Pau'ya care bulabildik. Adamlar bildigin tecavuz moduna gectiler

Yorum Yap

Melih iyi bir spot up shooter ama dun de yazdim kesinlikle topla beraber dribbling falan yamamasi gerekiyor. Cok yeteneksiz o konuda ve inanilmaz sacma sapan top kayiplari yapiyor.

Yorum Yap

vay be ev sahibi Almanya' y? yenip iyi bir avantaj yakalad?k.
        helal olsun size...

Yorum Yap

Almanyada almanlara karsi y?z?m?z? g?ld?ren dev adamlara tesekk?r ederim

Yorum Yap

g?zel galibiyettt ...

Yorum Yap

Hakemlere ragmen kazandik. Baya ugrastilar almanyayi macta tutabilmek icin.

Ama bizde muthis gecen ilk periyot disinda vasati asamadik. Benchten gelen oyuncularda sikinti var maalesef. Ilerisi icin kotu sinyaller veriyoruz

Yorum Yap

Bu bobby dixon'? hi? be?enmiyorum ben.

Yorum Yap

Aslı Nadir E?me tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  adam? bende be?enmiyorum ama tak?ma enteresan bir ?ekilde rahatl?k kazand?r?yor, ?ok ?nemli bir oyuncu gibi rakipler 1-2 ki?iyle ?nlem al?yolar aradan s?yr?l?yoruz,italya ve almanyada b?yle oldu, onun olmad??? ?nceki turnuvada bunun eksikli?ini ?ekmi?tik.

Yorum Yap

Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    adam? bende be?enmiyorum ama tak?ma enteresan bir ?ekilde rahatl?k kazand?r?yor, ?ok ?nemli bir oyuncu gibi rakipler 1-2 ki?iyle ?nlem al?yolar aradan s?yr?l?yoruz,italya ve almanyada b?yle oldu, onun olmad??? ?nceki turnuvada bunun eksikli?ini ?ekmi?tik.
                    Basketboldan bende pek anlamam, ama bana cok iyi ve kontrol dilmesi zor bi oyuncu gibi geldi.
                    Galibiyette ?nemli pay sahibi...

9-0 ilk dakikalardaki skorda 2x 3.l?k atti

Yorum Yap

Aslı Resul G?kda? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Basketboldan bende pek anlamam, ama bana cok iyi ve kontrol dilmesi zor bi oyuncu gibi geldi.
                      Galibiyette ?nemli pay sahibi...

9-0 ilk dakikalardaki skorda 2x 3.l?k atti
                      Oynad??? pozisyon gere?i zaten her ma? bir ka? 3'l?k atmas? ?art onlar? da atamazsa hi? oynamas?n daha iyi. Dixon tarz? oyuncular?n oyun s?k??t???nda tak?m? h?zl? h?cuma kald?r?p ya turnikeyle i? bitirmesi laz?m ya da top da??t?p asistler yapmas? laz?m, ka? ma?t?r hep topu geveliyor savunman?n aras?nda sonra zor at??. Bizim Lofton ?ok iyiydi bu konularde, ke?ke onu T?rk yapsayd?k

Yorum Yap

Dixon olmasa ?u an kuvvetle muhtemel 0-3't?k

Yorum Yap

E bu ispanya gitti italya ya yenildi. bu iyi mi oldu ?imdi k?t? m?.

Yorum Yap

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            E bu ispanya gitti italya ya yenildi. bu iyi mi oldu ?imdi k?t? m?.
                            Sirbistani yenemezsek bu macin sonucu bizim icin kotu bir sonuc.
                            Az once ismail senol da soyledi.ispanya , ceyrek ve yari finalde fransa ve yunanistan ile karsilasmamak icin bilerek kaybetti dedi. Ispanya litvanya ile falan eslesecek boyle olursa

Yorum Yap

Dixon ?ok bariz ?ekilde milli tak?m? ?aha kald?ran isimdir. Bakmay?n 2/15'lere. Oyunda kald??? s?reler tak?m? bir ?st seviyeye ta??yor. Tek eksi?i penetreleri bitiremeyi?i. Zaten onlar? da yapabilse ?u an ne Kar??yaka'da parlard?, ne Fb ?lker'e transfer olurdu ne de milli tak?ma gelirdi.

Yorum Yap

?zellikle baskette tak?mlar?n kendini aha iyi bir yol ?izmek i?in bilerek kaybetmelerinin ?n?ne ge?mesi laz?m FIBA'n?n. Sporun ruhuna ayk?r?. Ger?i ?? ka??t?? ispanyadan her?ey beklenir. ?n?allah Almanya yener bunlar?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X