Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Mersin ?dmanyurdu - BE??KTA? Ma??n Adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ozzzzy or atiba

Yorum Yap

O?uzhan tabii ama ba? akt?r; ?enol Hoca, ilk ve t?m ma?lara; sezonun son ma?lar?ym?? gibi ??kmal?y?z daima, bu "Olmazsa olmaz ?art" bana g?re ve hocam?z i?ini bilir, son haftalarda yapaca??m?z t?m hesaplar?; ?imdi yapmal?y?z, ?ampiyon biziz

Yorum Yap

1 O?uzhan
        2 Cenk
        3 Atiba

Cenk de hat trick yapmisken 1 olabilirdi aslinda ama ben asist yapan adamlar? hep daha cok sevmisimdir. O y?zden O?uzhan ?zyakup diyorum.

Yorum Yap

Aslı Bugra Kaan Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?ok net O?uzhan tabiki .. cenk tosun da ?ahsen beni hi? ?a??rtmad? bu sezon umar?m onun sezonu da olur.. Ayr?ca Olcay? neden her gelen teknik direkt?r oynat?yor bu ma?a bakan anlar.Oyun zekas? ger?ekten y?ksek bir oyuncu nereye ko?u yapaca??n? ofsayta d???p d??meyece?ini tek pas zamanlamas?n? iyi bilen bir oyuncu yine 1 gol 2 asistlik performansla tabela yapt? ge?en sezonun 2.yar?s? gibi bir d???? ya?amazsa yine faydal? olacakt?r.
          ?ok hakl?s?n. her sezon 7-8 gol ve asist tabelas? yap?yor.
          bu sene de iyi ba?lad?.
          cenk e yapt??? asistte defans?n arkas?na sarkmas?(o?uzhan m?thi? pas g?nderdi aradan)
          kerime yapt??? asist att??? gol (yine o?uzhan ?n m?thi? pas? var)
          ama ikili m?cadelelerde ayakta kalam?yor ve kendini ?ok yineliyordu ?zellikle ikinci yar?.
          s?rekli soldan ceza alan?na gir topu sa?a ?ek!!! hep bunu yap?yordu. bu sene ar?ivine yeni ?eyler eklemi? olabilir.
          ayr?ca d???? ya?arsada kerim quaresma g?khan t?re gibi 3 ?ok kaliteli kanat var. s?k?nt? ya?amay?z.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
          X