Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

PTT 1. Lig - 15/16 sezonu

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Nadir E?me tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ulan yeter be her sene yeni umutlar, ?ekilen ?ileler, binlerce ki?iyle gidilen deplasmanlar. Sonu? h?sran.
    Nadir insallah seneye Adanademirspor cikar.
    Adana ile Adanademirspor taraftari karsit mi nedir orda durum ?
    Miy ile arasi yoktur simseklerin. Gecmisten beri.
    Adanaspor nadirin dedigi gibi. Adanasporlularin cogu eminim demirspor ciksin istemistir.
    Iyi iste Mehmet Ali abi iki kere gorecektiniz diye uzuldunuz heralde ama olsun adanayi desteklersiniz olsun. Birde cidden adanademirspor su haliyle gelseydi averaj olurdu super ligde biraz daha yatirimla seneye cikar insallah

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Ulan yeter be her sene yeni umutlar, ?ekilen ?ileler, binlerce ki?iyle gidilen deplasmanlar. Sonu? h?sran.
      Miy ile arasi yoktur simseklerin. Gecmisten beri.
      Adanaspor nadirin dedigi gibi. Adanasporlularin cogu eminim demirspor ciksin istemistir.
      Iyi iste Mehmet Ali abi iki kere gorecektiniz diye uzuldunuz heralde ama olsun adanayi desteklersiniz olsun. Birde cidden adanademirspor su haliyle gelseydi averaj olurdu super ligde biraz daha yatirimla seneye cikar insallah
      Sen pek ads seyircisinin cektiklerinden haberin yok sanirim. Onu diim de once.

Biz bu adamlarin yasadigini yasasak , el bombasi falan atariz sahaya.
      Bi kere son iki macta verdiler birinci ligi misal. Iddasiz mersine kaybettilerdi galiba.
      Adanasporu ben desteklemem. Kotu olmasinlar derim. Ole takilmasina laf ederim.
      Pederden dolayi artik nasil beynime islediyse mersin elek olsun isterim. Hicte sevmem acikcasi.

Neyse. Bu son mac ozelinde alanya hak etti diyemem ama sezon anlaminda alanya daha derli toplu takim gorunumu verdi. Oyuncu kalitesi olarakta daha iyiler zaten.

Kismet.

Yorum Yap

Son 48 saatte 1 saatlik uyku uyudum sadece bu takim nerde final oynarsa gittim cocuklugumdan beri olmuyor da olmuyor.

Yorum Yap

ADS'yi ma? boyunca destekledim, Be?ikta? oynuyormu??as?na. Ne zaman ki penalt?lara ge?ildi ve olaylar oldu, in?allah ??kamazs?n?z dedim. ?ok sinirlendim o anda. Ne gerek var ki yani o tarz ?eylere, tak?m?n? destekleyip motive etsene penalt?lar i?in! Gelecek sene de ADS taraftar? S?per Lig hayali kurmas?n bence. Sivas ve Eski?ehir varken, arkadan gelen Elaz??, Samsun, Bal?kesir gibi tak?mlar? da d???n?nce o i? ?ok zorla?t?.

Yorum Yap

istanbul taraftarlar?ndan beter durumdalar benim gibi hem adnasporu hem demirsporu detekleyen adnaan?n kazanmas?n?? isteyen sagduyulu insan ?ok az

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X