Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ayr?ca Mustafa Denizli ba??m?zda varken ka? derbi alm???z?
    kac derbi almisiz abicim? soruyormusun? hic kazanamadik diye imaa mi ediyorsun anlamadim
    ??yle diyim karde?im, in?allah 'ligte' Mustafa Denizli bizim ba??m?zda oldu?u zaman ki derbi karnesini tekrarlar
    gsyi yendik fbyi yendik fb yi kupada darma dagin ettik. fb ile berabere kaldik. ben soyle diyim biz denizli ile derbi kaybettik mi ya ?

Yorum Yap

Ayr?ca Mustafa Denizli ba??m?zda varken ka? derbi alm???z?
      kac derbi almisiz abicim? soruyormusun? hic kazanamadik diye imaa mi ediyorsun anlamadim
      ??yle diyim karde?im, in?allah 'ligte' Mustafa Denizli bizim ba??m?zda oldu?u zaman ki derbi karnesini tekrarlar
      gsyi yendik fbyi yendik fb yi kupada darma dagin ettik. fb ile berabere kaldik. ben soyle diyim biz denizli ile derbi kaybettik mi ya ?
      2008-2009 Sezonu:
      Fenerbah?e - Be?ikta?.: 2 - 1
      Galatasaray - Be?ikta?: 4 - 2
      Be?ikta? - Fenerbah?e.: 1 - 2
      Be?ikta? - Galatasaray: 2 - 1
      2009-2010 Sezonu:
      Galatasaray - Be?ikta?: 3 - 0

Yorum Yap

Denizli'nin Be?ikta?'?n ba??nda 10 derbide 3 galibiyet 6 ma?lubiyeti var. Galatasaray'dan Sami Yen'de iki sezonda 7 gol yedi.
        2008-2009
        Fenerbah?e-2-1-Be?ikta?
        Be?ikta?-1-2-Fenerbh?e
        Galatasaray-4-2-Be?ikta?
        Be?ikta?-2-1-Galatasaray
        Be?ikta?-4-2-Fenerbah?e Kupa finali
        Be?ikta?-0-2-Fenerbah?e s?per kupa

2009-2010
        Be?ikta?-3-0-Fenerbah?e
        Fenerbah?e-1-0-Be?ikta?
        Be?ikta?-1-1-Galatasaray
        Galatasaray-3-0-Be?ikta?

Yorum Yap

Denizli d?neminde zaten bizim bu 2:1 2:1 ler ve ?zellikle fenerin ?st?nl??? ba?lad?...O sene nerdeyse derbi kazanamadan ?ampiyon olduk...

Yorum Yap

2008-2009 Sezonu:
            Fenerbah?e - Be?ikta?.: 2 - 1
            Galatasaray - Be?ikta?: 4 - 2
            Be?ikta? - Fenerbah?e.: 1 - 2
            Be?ikta? - Galatasaray: 2 - 1
            2009-2010 Sezonu:
            Galatasaray - Be?ikta?: 3 - 0
            3-0 feneride yendik

Yorum Yap

buarada bildirimlere girebiliyor musunuz?

Yorum Yap

Aslı Doruk Ilhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Denizli'nin Be?ikta?'?n ba??nda 10 derbide 3 galibiyet 6 ma?lubiyeti var. Galatasaray'dan Sami Yen'de iki sezonda 7 gol yedi.
                Bahsetti?in 2 maca istatistik olarak bakmak ?ok yanl??.

4-2 yenildi?imiz ma? Delgado'nun k?rm?z? g?rd??? ma?, tamamen hakem y?z?nden yenildik.

Di?er ma?i ise 3-0 yenildik ama 5'lik yapaca??m?z ma?? Serdar ?zkan y?z?nden kaybettik.

Hocalar?n bu t?r ma?larda yapaca?? pek bir ?ey olmaz zaten.

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Doruk Ilhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Bahsetti?in 2 maca istatistik olarak bakmak ?ok yanl??.

4-2 yenildi?imiz ma? Delgado'nun k?rm?z? g?rd??? ma?, tamamen hakem y?z?nden yenildik.

Di?er ma?i ise 3-0 yenildik ama 5'lik yapaca??m?z ma?? Serdar ?zkan y?z?nden kaybettik.

Hocalar?n bu t?r ma?larda yapaca?? pek bir ?ey olmaz zaten.
                  Kupa Finali hari? rakipten ?st?n oynad???m?z bir ma? hat?rlam?yorum. Kupa Finali de Fenerbah?e'den ?ok daha iyi oynad?k do?rudur ama Volkan Babacan'?n o skorda b?y?k pay? var.
                  3-0 l?k fener ma??n?n ikinci yar?s? da iyiydik unutmu?um.

Yorum Yap

buarada bildirimlere girebiliyor musunuz?
                    Bende giremiyorum bildirimlere, hata veriyor...

Yorum Yap

Denizli ile gerekli 2 derbiyi kazand?k, i? bitti. Fbye kar?? da son 15 senedeki en net galibiyeti ald?k.

Bundan cok otesi ozguven. Sahadaki futbolcu ve rakibin alg?s?. Gs lobisi i? ba?ard?.

Yorum Yap

Ben Mustafa Denizli, Galatasaray ya da Fenerbah?e anlamam.

Biz Be?ikta?'?z, ??kacaks?n ve b?t?n ma?lar? kazanacaks?n.

Ge?en sene son 4 hafta ma?lar? kazansayd?k ?AMP?YONDUK. Gs-Fb ma?lar? beni ilgilendirmiyordu o zamanlar, ?imdi de ?yle. 2 Puan ?ndeyiz.

Gs'nin de Fb'nin de Kadrosu ligdeki di?er tak?mlar? yenmek i?in yeterli. Bizimki de ayn? ?ekilde Hepsini yenmek i?in.

Bu kadar korkmaya gerek yok. Mustafa Denizli bir gazla ald? ?ampiyon olduk ama sonraki sene ne oldu?

Ben Mustafa hoca i?in, Ne ba?ar?l? ne de ba?ar?s?z diyemem ama YALAKAn?n tekidir.

Hakk?n? buldu Gs'ye giderek.

Kendine yak??an? yapt?, korktu ma?a ??kmad?. ( Kimse bana; Daha tak?m? tan?m?yor 2 g?n tak?mla idmana ??k?p taktik yapamaz demesin. Yenilgide herkes ?unu derdi zaten " Ya, daha 2 g?n oldu, normal." Ama o elini ta??n alt?na bile sokmad?.

Beter olsunlar.

Yorum Yap

Bencede gitmesi iyi oldu...giderayak ne oldu?unu g?rd?k..

Bi adam ya Besiktasl?d?r yada de?ildir...

Ben besiktasl?y?m ama her?eyi gese i?in feda ederim diyen adam?n ben anl?n? kar?slar?m..onun besiktasl?l?g?n?da iki hafta sonra 3luk oldu?unda y?z ifadesinden anlar?m..iyi geceler..

Yorum Yap

Stefano Marrone'yi sa?ma sapan sebeplerden ?t?r? bizden g?ndermi?ti ertesi y?l s?rekli adale sakatl??? ya?ad? tak?m forumda konular a??ld? kondisyoner geri d?ns?n diye. ?imdi kendisini Gs'ye getirmek i?in ikna etmeye ?al??acakm??. Gelde bu olaya ??ld?rma

Yorum Yap

Hatirladigim kadariyla inanilmaz defansif oynatti bizi, maclarin tadi tuzu yoktu, zaten ikinci sezon isler kotu gidince kacti gitti, bu adamdan bisey olmaz ya, bu sene tek rakip fenev.

Yorum Yap

Ligin 12 haftas?nda 7 puan ?nde olman?n hi? bir de?eri yok. ?ndeyiz mutluyuz o kadar. Kimse yar?? d??? falan kalmaz bu farklarla. Ha gider sneijder sakatlan?r, Burak sakatlan?r veya Muslera falan anca o kadar o da bu sene k?t? o ayr? mevzu.
                                7 puan nedir ki yahu 15 olsa tart???l?r ama 7 puan 2 ma?lubiyete bakar daha 22 ma? var

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X