Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Cuneyt Urulu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Arslan Burak Bozda? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    UEFA dan ceza yememesinin tek nedeni arazi sat??? olabilir. Bak?n bizim bor?lanmam?z? istemiyorsan?z. Biz de yapt?k bir hata ama s?rf Avrupa'dan men cezas? almayal?m diye de?erli arazilerimizi satma karar? ald?k. Sizinle gelin bir anla?ma yapal?m ve biz bu anla?maya uymazsak bize istedi?iniz cezay? verebilirsiniz demi?lerdir. Bence bu gerek?e Ffp ?er?evesinde kabul edilebilir bir ?ey. Bence d?rd?nc? olursak bu durum bizim i?in ?ok da s?k?nt?l? de?il. ??nk? transfer k?s?tlamas? alacaklar ve buna milimi milimine uymak zorundalar. Bu kadroyla ?.L muhtemelen 3. olurlar. UEFA Avrupa Ligi'nde beraber gideriz. Kadrolar? bize k?yasla iyi olmad?klar? i?in hem kupa hem li? hem Avrupa kald?rammazlar. Bundan sonra her y?l s?k?nt?l? bir s?re? onlar? bekliyor olacak. Bence seneye ?ampiyonluk rakiplerle aray? a?ma a??s?ndan bizim i?in ?ok ?nemli. Ffp yok ve her sene kadronu ?zerine koyarak g??lendirerek makas? a?abiliriz. Bundan sonraki senelerde tek rakibimiz Fener olur. Onlar hakk?nda bir ?eyler s?ylemek ?ok erken.
    Dostum maa? k?s?tlamalar? yok. Bu sene bitmis. Bonserviste de -30 milyon haklar? varm?? ba?kanlar? denen lobi adam? a??klad?. Hi? adam satmasalar bile 30 milyon euro bonservis butcesi bunlara yetecektir. Muhtemelen hepsini kullanmazlar bile. Resmen ?ifte standart var.Ve bu durum bu kansizlara yar?yor. Para cezas? bile almad?lar ?aka gibi ya.

SM-N950F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
    Bonserviste -30 milyon demek ekside ba?l?yorsun demek de?il m? Tersi bir durumun olma ihtimali yok. Bunu olsa olsa konsantrasyon muhabbetine alenen yalan s?ylemi?lerdir.
    Hayir hayir bizzat sifirdan. 2 sene i?in her sene gelir gider -30 milyon b?t?e verilmi?. (Ocak d?nemi dahil). Youtube da konu?ma videosu var. Haftaya bu ?artlar? imzalamaya cenevreye gidecekmi?. 2 seneden sonra -50ye ??kacakm??. Maa? k?s?tlamalar? da tamamen kalkm??. Yalamayi iyi biliyorlar.

Yorum Yap

Inanilmaz bir anlasma. hatta direk hic anlasma falan yok. -30 -50 zaten hic yapmiyor turk takimlari . gs bu sene o kadar harcadi NDIAYE yi satmasa bile -21 milyonda olucaklardi.
      su anda -5 milyondalar. yani kisitlama falan gelmemis demektir. kimse -30 -50 falan yapmaz kolay kolay

Yorum Yap

UEFA'nin 20 30 y?ll?k y?netim kurulu ?yeleri var. I?lerinden birini taa 2000lerden sa?lam ba?lam??lar. Ba?ka bu olay?n a??klamas? yok.

Yorum Yap

Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Arslan Burak Bozda? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          UEFA dan ceza yememesinin tek nedeni arazi sat??? olabilir. Bak?n bizim bor?lanmam?z? istemiyorsan?z. Biz de yapt?k bir hata ama s?rf Avrupa'dan men cezas? almayal?m diye de?erli arazilerimizi satma karar? ald?k. Sizinle gelin bir anla?ma yapal?m ve biz bu anla?maya uymazsak bize istedi?iniz cezay? verebilirsiniz demi?lerdir. Bence bu gerek?e Ffp ?er?evesinde kabul edilebilir bir ?ey. Bence d?rd?nc? olursak bu durum bizim i?in ?ok da s?k?nt?l? de?il. ??nk? transfer k?s?tlamas? alacaklar ve buna milimi milimine uymak zorundalar. Bu kadroyla ?.L muhtemelen 3. olurlar. UEFA Avrupa Ligi'nde beraber gideriz. Kadrolar? bize k?yasla iyi olmad?klar? i?in hem kupa hem li? hem Avrupa kald?rammazlar. Bundan sonra her y?l s?k?nt?l? bir s?re? onlar? bekliyor olacak. Bence seneye ?ampiyonluk rakiplerle aray? a?ma a??s?ndan bizim i?in ?ok ?nemli. Ffp yok ve her sene kadronu ?zerine koyarak g??lendirerek makas? a?abiliriz. Bundan sonraki senelerde tek rakibimiz Fener olur. Onlar hakk?nda bir ?eyler s?ylemek ?ok erken.
          Dostum maa? k?s?tlamalar? yok. Bu sene bitmis. Bonserviste de -30 milyon haklar? varm?? ba?kanlar? denen lobi adam? a??klad?. Hi? adam satmasalar bile 30 milyon euro bonservis butcesi bunlara yetecektir. Muhtemelen hepsini kullanmazlar bile. Resmen ?ifte standart var.Ve bu durum bu kansizlara yar?yor. Para cezas? bile almad?lar ?aka gibi ya.

Bonserviste -30 milyon demek ekside ba?l?yorsun demek de?il m? Tersi bir durumun olma ihtimali yok. Bunu olsa olsa konsantrasyon muhabbetine alenen yalan s?ylemi?lerdir.
          malesef degil. -30 milyona kadar acik verebiliyorsun demek.
          ?imdi GS ba?kan?n?n konu?mas?n? dinledim. Adam diyor UEFA'ya belli konularda taahh?t verece?iz dedi. Taahh?t?n detay? hakk?nda hi? bir ?ey s?ylemedi. Ama bence UEFA telefon falan a?maz. Muhtemelen uefa dan yetkili biri de?ilde bu i?le g?revlendirdi?i birisi yapt??? kulislerden gelen bilgiyi s?ylemi?tir. Ba?kanda se?imde oy almak i?in bunu abartarak s?ylemi?tir. Konu?mas?n?n ba??nda zaten herkes se?im i?in ?al???yor ben Galatasaray i?in ?al???yorum diyor. Ya siz UEFA n?n ger?ekten telefonla bilgi verece?ine inan?yormusunuz. ?u anda PSG bile ffp cezas?ndan tedirginken ben bunlar? inand?r?c? bulmuyorum.

Yorum Yap

malesef degil. -30 milyona kadar acik verebiliyorsun demek.
            ?imdi GS ba?kan?n?n konu?mas?n? dinledim. Adam diyor UEFA'ya belli konularda taahh?t verece?iz dedi. Taahh?t?n detay? hakk?nda hi? bir ?ey s?ylemedi. Ama bence UEFA telefon falan a?maz. Muhtemelen uefa dan yetkili biri de?ilde bu i?le g?revlendirdi?i birisi yapt??? kulislerden gelen bilgiyi s?ylemi?tir. Ba?kanda se?imde oy almak i?in bunu abartarak s?ylemi?tir. Konu?mas?n?n ba??nda zaten herkes se?im i?in ?al???yor ben Galatasaray i?in ?al???yorum diyor. Ya siz UEFA n?n ger?ekten telefonla bilgi verece?ine inan?yormusunuz. ?u anda PSG bile ffp cezas?ndan tedirginken ben bunlar? inand?r?c? bulmuyorum.
            Aslı Y?lmaz ?pek tarafından Gönderilmiş
            Uefa cinconu aramamistir uefa genelde bu i?leri fax yolu ile yaparlar bir nevi eski huylarindan vazge?mezler
            Cinconun ba?kan? telefonla gorustum dedi?i servet yard?mc?d?r b?y?k ihtimal
            Sonu?ta bu adam uefa y?netim kurulunda yani olabilecek ceza ile ilgili fikir beyan etmi?tir
            Ama daha ?nce dedi?im gibi ben cinconun Avrupa'dan men cezas? almas?n? istemem
            1 yada 2 d?nem transfer yasa?? almalarini isterim

TELEFON isi yukarida Yilmazin dedigi gibi bence

Yorum Yap

Uefa cinconu aramamistir uefa genelde bu i?leri fax yolu ile yaparlar bir nevi eski huylarindan vazge?mezler
              Sonu?ta bu adam uefa y?netim kurulunda yani olabilecek ceza ile ilgili fikir beyan etmi?tir

Insallah oyledir.valla sevinirim.haftaya belli olacak. Ama ?urada 1 ay sonra se?imler varken bu adam bu konuda yalan konu?amaz. Bu a??klamas? yalan olursa, stad?n ?n?nden ge?irmezler. Ben o y?zden yalan olabilece?ini d???nm?yorum.

Yorum Yap

Benim bildi?im FFP, UEFA ya ba?l? bir kurum de?il. Al?nacak kararlar? kendi ba??na al?yorlar. UEFA belki bask? falan yapabilir ama ben bu bask?ya odakl? karar vereceklerine inanm?yorum.

Yorum Yap

Bencede yalan degildir zaten. ama haberi resmi olarak uefa telefonla degil UEFA yonetimindeki servet yardimci vermistir demesine katiliyorum yani.

Yorum Yap

Bencede yalan degildir zaten. ama haberi resmi olarak uefa telefonla degil UEFA yonetimindeki servet yardimci vermistir demesine katiliyorum yani.
                    Birde GS ba?kan? GS TV ye gitmi? ve tam yay?na ??kacakken birden telefon gelmi? Adam?n 7-8 dakikal?k konu?mas? var ve 5 dakikas? bununla alakal?. Ba?kan?n ama?? tamamen se?im yat?r?m?. Bakaca??z dedikleri gibi +30 milyon Euro transfer b?t?esi mi var Bekleyelim g?relim.

Yorum Yap

Birde GS ba?kan? GS TV ye gitmi? ve tam yay?na ??kacakken birden telefon gelmi? Adam?n 7-8 dakikal?k konu?mas? var ve 5 dakikas? bununla alakal?. Ba?kan?n ama?? tamamen se?im yat?r?m?. Bakaca??z dedikleri gibi +30 milyon Euro transfer b?t?esi mi var Bekleyelim g?relim.
                      ?imdi benim tahminim olay ??yle geli?mi?tir
                      Abdulrahim albayrak rizeli bu servet yard?mc?da rizeli yani bir ?ekilde hem?ehri aya??na aram??lard?r servet yard?mc?y?
                      Oda Cincon avrupadan men cezas? almayacak gibi bir hava var demi?tir
                      Bu abdulrahim albayrak'da heyecanla ba?kana durumu anlatm??t?r
                      Ba?kanda heyecanla gstv'ye ??k?p avrupadan men almayacaz diye a??klama yapm??t?r
                      Benim tahminim bu y?nde olmu?tur

Yorum Yap

Aslı Y?lmaz ?pek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?imdi benim tahminim olay ??yle geli?mi?tir
                        Abdulrahim albayrak rizeli bu servet yard?mc?da rizeli yani bir ?ekilde hem?ehri aya??na aram??lard?r servet yard?mc?y?
                        Oda Cincon avrupadan men cezas? almayacak gibi bir hava var demi?tir
                        Bu abdulrahim albayrak'da heyecanla ba?kana durumu anlatm??t?r
                        Ba?kanda heyecanla gstv'ye ??k?p avrupadan men almayacaz diye a??klama yapm??t?r
                        Benim tahminim bu y?nde olmu?tur
                        GS ba?kan? her daim do?ru d?r?st imaj? vermeye ?al???yor. Fakat benim hayatta g?rd???m kadar?yla bir insan ben ??yleyim b?yleyim diyorsa o insan?n tersi olma ihtimali hep daha y?ksektir. Herkes se?im ?al??mas? yap?yor ve di?er adaylar?n GS camias?nda ne kadar etkili ortada. Hasbelkader kader GS ba?kan? olmu? ve bunu devam ettirmek istiyor. Kongre ?zerinde de g?c? yok. Ne yapay?m taraftar? ve kongredeki karars?z ki?ileri taraf?ma ?ekeyim d???ncesi ile g?nler ?ncesinden ald??? olumlu say?labilecek haberleri bug?n abartarak uydurdu?unu d???n?yorum. Bari aradan bir iki g?n ge?se daha mant?kl? gelirdi. Ffp ile g?r??meler daha bug?n yap?lm??. Kurulun g?r??leri Servet Yard?mc? ya intikal etmi?. Oda GS ba?kan?n? aram??. PSG ise Ffp ile kendi haklar?nda al?nan kararla ilgili hi? haber alamam??. Yersen.

Yorum Yap

Bu frans?z d?l? camia hakk?nda istedi?imiz hi? bir olumsuz ?ey ?imdiye kadar ger?ekle?medi ve ger?ekle?mez.Adamlar y?llard?r,?ike ile para ile,bazen ?ans ile,fet? ile,hakemlerle,i?lerini bir ?ekilde y?r?t?yorlar.Bizede seyretmek ve k?fretmek d???yor.

Yorum Yap

satt???n kadar al cezas? al?rlar muhtemelen. men almazlarsa bonservis k?s?tlamas? almalar? y?ksek ihtimal.

Yorum Yap

Satt???n kadar al gelsin ka? sezondur biz ?ekiyoruz birazda bu kat?ks?zlar ?eksin.Avrupa'ya gitmemeleri lig i?in ?d?l oluyor tek kulvara d???yor.

Yorum Yap

https://www.xxxxx.com/garry-rodrigue...SXHBQ706331SXQ

Puahahahahahahahahahahahahaahahahhahaahahahahahha

Serhat ulueren yazm??

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X