Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yemedi?i nane kalmam??, derin devlet yap?lanmalar?n?n kuca??nda oturarak ?ampiyonluklar elde etmi?, rakip tak?mlar?n en iyi oyuncular?n? ayart?p kendi ma?lar?nda oynatmayarak ?ampiyonlu?a y?r?m??, en b?y?k rakiplerinden birinin defaatle ?ampiyonluklar?n? ?alm?? bir tak?m?n taraftar?/delegesi ??k?yor ba??m?z dik diyor ise benim bundan ??karaca??m sonu?, sizin surat?n?za t?k?rsek yarabbi ??k?r dersiniz olur ba?ka bir ?ey de?il..

Yorum Yap

Futbolda Be?ikta??m?z?n gerileme d?nemi ne tesad?ft?r ki fet? n?n en etkili oldu?u d?neme denk gelmektedir. 1995 - 2015 y?llar? aras?.

?ok do?ru yaz?lm?? bu zamanlarda bu fet?c? ?s ba?ar?l?yd? baya. Bu g.saray bizim ne haklar?m?z? yedi in?allah bir bir ??kar

Yorum Yap

Fetocu olduklari garanti olmus oldu. Bircok tanidigim geseli arkadasim tuttugu takimi sorgular durumda. Sikeyle fetoyle aldigiz sampiyonluklari diyorum artik yok almadik diyemiyorlar. En cok o hosuma gidiyor suan

Yorum Yap

Aslı Bu?rahan G?rsu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Bunlar?n 4 sene ?st?ste ?ampiyon oldu?u d?nem ara?t?r?lsa ne pislikler ??kacak Fet? ile alakal? kim bilir.

O d?nem sadece feto desteklemedi ki Mesut Y?lmaz'?n dan Haluk Ulusoyuna ondan Mehmet agarina hepsi destekledi az bile oldular 4 sene ?st ?ste...

Yorum Yap

Aslı Kahraman Ertug Lafci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Futbolda Be?ikta??m?z?n gerileme d?nemi ne tesad?ft?r ki fet? n?n en etkili oldu?u d?neme denk gelmektedir. 1995 - 2015 y?llar? aras?.

?ok do?ru yaz?lm?? bu zamanlarda bu fet?c? ?s ba?ar?l?yd? baya. Bu g.saray bizim ne haklar?m?z? yedi in?allah bir bir ??kar

Seba ba?kan bunlar?n kar??s?nda dimdik durdu?u i?in tak?m? ba?ar?s?z b?rakarak bi nevi emellerine ula?t?lar.. o d?nem az ?ok hat?rl?yorum seba ba?kan hakemlerden yana ?ok konu?uyordu ... ?ok hakk?m?z yeniliyodu..

Yorum Yap

Hakan ??k?r ve arif aidatlar? ?demedikleri i?in ihra? edilmi?ler..

Yorum Yap

Evveliyat?nda ?iddetle kar?? durduklar? etiket toplum taraf?ndan da kendilerine yap??t?r?l?nca dumura u?rad?lar. UltrAslan yapt??? a??klama ile ?ike s?recini hat?rlatt? bana. ?ike s?recinde fb yaln?z kalmas?n diye bizi de dahil etmi?lerdi s?rece. ?imdi de bunlar ?hsan Kalkavan diyorlar harbi komediler. Kendilerine yanc? ar?yorlar, ancak art?k son yapt?klar? ile toplum vicdan?nda mahkum oldular. Buna ra?men bu y?zs?zler buna da ya rabbi ??k?r derler. Vicdanl? olanlar? ise utanc?ndan susuyor

Yorum Yap

Rok un soylediklerine bakarsak ?s ye once kayyum atay?p sonra cogunluklu hisseyi araplara satacaklar

Yorum Yap

?erefsizsin galatasaray

Yorum Yap

Bo?azlar?na kadar boka batm?? durumdalar. ?nce ihra? edemediler ?st?ne aidat gibi sa?ma bir sebeple g?ndererek t?y diktiler

Yorum Yap

zaman?nda etti?imiz ahlar yerini buluyor

Yorum Yap

kendini yere att???n o an? hi? unutmuyorum arif

ilahi adalet i?te ?uan yurduna bile giremiyorsun

Yorum Yap

Beddualarim 20 yil sonrada olsa bir bir cikmaya basladi, beter olun lan

Yorum Yap

Malatyaya verdi?iniz do?an ?ahinler kurtars?n ?imdi sizi komidin ?ocuklar?. Frans?zd? d?nden sonra belli olduki arap sermayesine sat?l?yorlar. T?pk? bir mal gibi...

Yorum Yap

Ben bunlardaki bu rahatligi anlayamadim .Arif erdem ve hakan sukur ulkede olsa tutuklanacakti.Arif erdemin daha onceden yunanistan uzerinden ka?t??? soylenmisti.Nasil oluyor da gs kulubu aciklama yapamiyor ya da yapm?yor ben anlamadim bu isi. Su an referandum surecinde oldugumuz icin gsye bisey yapmiyorlar diye d???n?yorum secim olaylari ge?ti?inde tahminim bunlarla ugrasacaklar.Gercekten cok ilgin?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X