Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Kamil Ta?k?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    @Yigitcan Songun

Snickers onlara k???k gelir

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Yorum Yap

Duygu yarsuvat secilir bunlarda

Bu ,albayrak maymununu tekrar gorecegiz demek

Alp Yalman 'i tercih ederdim

Yorum Yap

1 Kas?mda Basket?iler serbest kal?yor sal?a olmak laz?m iyilerini alsak bari maddi zorluk ya??yor Gayse

Yorum Yap

?imdi bu kl?be ba?kan olabilmek i?in ''FRANSIZ OKULU'' mezunu mu olmak gerekiyor?
          Bi ara t?z?k de?i?ikli?i yapacaklard?

Yorum Yap

Aslı Mehmet Unal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ?imdi bu kl?be ba?kan olabilmek i?in ''FRANSIZ OKULU'' mezunu mu olmak gerekiyor?
            Aynen ?yle. Liseli olmayan Ba?kan olam?yor.

Demin haberde dinledim 6 bin kongre ?yeleri var. ve 3 bini oy kullanm??. Tam mason kul?b?. Birilerinin tekelinde kalm??.

Biz de bile bu kadar sa?l?ks?z de?il bu durum. En az?ndan son zamanlarda yeni ?yelerle bir ivme kazan?yoruz.

Bu arada muhtemelen Yarsuvat denen aday Ba?kan olacak b?y?k ihtimal. ?lk 3 sand?ktan ?nde ??kt?. Bu sonu? de?i?mez.

Gelen Ba?kan sezon sonu tekrar kongreye gidece?ini s?ylemi?ti. Bunlarda daha sular durulmaz.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Mehmet Unal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aynen ?yle. Liseli olmayan Ba?kan olam?yor.

Demin haberde dinledim 6 bin kongre ?yeleri var. ve 3 bini oy kullanm??. Tam mason kul?b?. Birilerinin tekelinde kalm??.

Biz de bile bu kadar sa?l?ks?z de?il bu durum. En az?ndan son zamanlarda yeni ?yelerle bir ivme kazan?yoruz.

Bu arada muhtemelen Yarsuvat denen aday Ba?kan olacak b?y?k ihtimal. ?lk 3 sand?ktan ?nde ??kt?. Bu sonu? de?i?mez.

Gelen Ba?kan sezon sonu tekrar kongreye gidece?ini s?ylemi?ti. Bunlarda daha sular durulmaz.

Bir de demezler mi ''galatasaray T?rkiyedir'' diye.
              Kim ba?kan olursa olsun, bunlar?n i?i zor.
              Beter olsunlar

Yorum Yap

hangisi daha iyi bat?racaksa o ba?kan olsun amin.d

Yorum Yap

yarsuvat y?zde doksan prandelliyi g?ndermez in?allah olur ba?kan,prandellinin gitmemesi laz?m

Yorum Yap

Duygu secilmis ya

yalman 'i tercih ederdim

Yorum Yap

Kimdir necidir bu yalsuvat? ?yimi oldu k?t?m? gs i?in? Aysaldan sonra ne de?i?ir? Tan?yan eden biri yorumlas?n bakem

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Onemli bir hukukcu ve akademisyen Duygun Yarsuvat. Bildigim kadariyla da oldukca duzgun bir adam.Prandelli'yi de takimda tutacak gibi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Adam May?s 2015'den sonra yok kendi a??klad? simdi san?r?m yenine Adnan ?zt?rk ge?icek..

Yorum Yap

abd?rrahim barzosu da geldi o y?zden alp yalman olsun istiyordum, hay?rs?z u?ursuz olsun.

Yorum Yap

?imdi konu?mas?n? dinledim de, ya?? gere?i yanl?? bi?ey demeyeyim ama bi?ey olmaz bundan.90 ya??na gelmi? ba?kan olmak ?imdimi akl?na gelmi?:/ Neyse, hay?rs?z olsun...

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

7 ay i?in gelmi? adam..enteresan...

kutlama mesaj? yay?nlam???z; http://www.bjk.com.tr/tr/haber/59937...ma_mesaji.html

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X