Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

D??s?nler , bir tekmede hemen biz vural?m.

Yorum Yap

Noldu bu h?rtlara hala ceza gelmedi mi Rezillerrrrrrrrrr

Yorum Yap

Aslı Ekrem Balkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

#sabret

Yorum Yap

liderligi icin daha ne kadar kar yagmasi lazim ?

Yorum Yap

1-2 transferde size yapal?m m? lan fakirler ahhahaha

Yorum Yap

1 kuru? vermem bu heriflere

Yorum Yap

Karde?im hesaplar?na 1 tl ba??? yapm??

Yorum Yap

Aslı Umutcan Ak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Karde?im hesaplar?na 1 tl ba??? yapm??
                  Yapmasaym?? iyimi?.

Yorum Yap

Herkese g?nayd?n.
                    ?uraya gelip ?u yaz?lar?, haberleri okuyup keyifleniyorum.
                    Sonra mutfa?a gidip kendime bir kahve yap?yorum ve kahvemi yudumlarken bo? g?zlerle ?ylesine sa?a sola bakarak g?l?ms?yorum...

Para komidinin ?st?nde pankart?n? a?anlar ?imdi ne yap?yordur acaba

Yorum Yap

Devlet yine el atm?? t?m kl?plerin bor?lar? devlet bankalar?na aktar?l?p d???k faiz ile ilk 2 y?l? geri ?demesiz 10 y?l vadeli kredi verilecekmi? t?m kl?plere.

Yorum Yap

Aslı Samet Sevim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Herkese g?nayd?n.
                        ?uraya gelip ?u yaz?lar?, haberleri okuyup keyifleniyorum.
                        Sonra mutfa?a gidip kendime bir kahve yap?yorum ve kahvemi yudumlarken bo? g?zlerle ?ylesine sa?a sola bakarak g?l?ms?yorum...

Para komidinin ?st?nde pankart?n? a?anlar ?imdi ne yap?yordur acaba

o komidinin alt?nda bozuk para ar?yorlar ne yapacaklar

Yorum Yap

?imdi ?evrenizdeki gs taraftar?na iyi bak?n, "banane abi" "ben zaten ma? izlemiyorum" "?ok da .." gibi konu?malar yap?yorlar ya...Heh i?te en ?ok da bu eziklikleri ho?uma gidiyor. Ba?las?n "Ben zaten futbolla ilgilenmiyorum" ?enlikleri. O komidinin hammaddesi olan a?a? var ya, onun yeti?ti?i ormanla beraber t?m gs camias?na entegre olmu?tur. Kibir en k?t? hastal?kt?r babas?zlar.

Yorum Yap

Wesley Sneijder?in menajeri ve bir anlamda kariyer planlay?c?s? Guido Albers?ten ?ok ?arp?c? a??klamalar geldi.

?Wesley, buray? muhte?em ?ehir, taraftar ve Galatasaray??n b?y?kl??? i?in tercih etti. Tak?m?n her y?l ?ampiyonlar Ligi?nde olmas? da bir tercih sebebi.
                            Fakat men cezas? gelirse nas?l d???n?r bilemem! O da gelece?iyle ilgili art?k do?ru karar vermeli.
                            Devre aras? serbest kalma maddesi 20 milyon Euro ama sezon sonunda rakam 7.5 milyon Euro olacak.
                            Ben e?er Wesley isterse, ona 7.5 milyon Euro verecek bir kul?p tabii ki bulurum.
                            A??k?as? ben onun yerinde olsam ayr?l?rd?m.?

Hadi hay?rl?s?..

Yorum Yap

Aslı Erman Atmaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Wesley Sneijder?in menajeri ve bir anlamda kariyer planlay?c?s? Guido Albers?ten ?ok ?arp?c? a??klamalar geldi.

?Wesley, buray? muhte?em ?ehir, taraftar ve Galatasaray??n b?y?kl??? i?in tercih etti. Tak?m?n her y?l ?ampiyonlar Ligi?nde olmas? da bir tercih sebebi.
                              Fakat men cezas? gelirse nas?l d???n?r bilemem! O da gelece?iyle ilgili art?k do?ru karar vermeli.
                              Devre aras? serbest kalma maddesi 20 milyon Euro ama sezon sonunda rakam 7.5 milyon Euro olacak.
                              Ben e?er Wesley isterse, ona 7.5 milyon Euro verecek bir kul?p tabii ki bulurum.
                              A??k?as? ben onun yerinde olsam ayr?l?rd?m.?

Hadi hay?rl?s?..
                              Abovvv kavgada s?ylenecek laflar de?il,ne kadar ay?p.

Yorum Yap

Fanatik'te haber var, devlet kul?pleri bor?tan kurtaracak diye.
                                ?n?allah b?yle bir sa?mal?k yap?lmaz.

1- Neden Be?ikta? zor durumdayken yard?m edilmedi de, GS zor duruma d???nce b?yle bir ?ey d???n?ld?.
                                2- Be?ikta? olsa da banane karde?im, burda asgari ?cretle ge?inenden vergi al?p, Muhammet gibi kl?be tek yarar? olmayan insanlara ?uval dolusu para veren kl?plere vereceksin. Olmaz ?yle ?ey, gelir belli gider belli. Herkes aya??n? yorgan?na g?re uzats?n.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X