Konu: Nefretimsin Gs

Bu yosmaların cezası ne oldu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bunların men cezası almaması şaka gibi, men alan klüpler yerinde olsam bu salakları örnek gösterirdim bunlar neden almıyor diye..

6 mağlubiyet alırlar inşallah

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

UEFA'da takımların puanları hesaplanırken son 5 sezona bakıldığı için Galatasaray'ın sadece 29.500 puanı bulunuyor.

Şampiyonlar Ligi'nde geçtiğimiz sezon 3. torbaya son sıradan katılan takımın 42.000 puanı bulunuyordu. Beşiktaş, 45.000 puanla 3. torbada yer almayı başarmıştı.

Yani Galatasaray, yeni sezonda Şampiyonlar Ligi'nde grup aşamaları kura çekimine 4. torbadan katılacak.

Dördüncü torba takımı ne olacak. civcivler zati ön elemede elenecek yine. Birde çıkmış anamızın ak sütü gibi şeyler söylüyor pişkin fatoş

13 ofsayt tan gol ile ligin rekoru da kediciklerde. Ama sorsan helallpajksdokajdıoasjdısaojda

Gidin de göstersinler size ak sütü. Yabancı hakemler ile görelim bakalım.

Nefret ediyorum tiksiniyorum bu camiadan. Ama dünki yaptıkları kupa töreni ile bizim stad içi organizasyonu karşılaştırıyorum ve bizim bu işle ilgilenen yetkililere selam yolluyorum.

Sahnenin yeri, sahaya geliş şekli vs tam bi rezaletti bizde.

2009 senesindeki gibi yapmak çok mu zordu?

bi de diyor ya gs nin yeri cl diye aynen cl

Terim yönetiminde 1997-1998, 1998-1999, 1999-2000, 2002-2003 ve 2003-2004 sezonlarında UEFA Şampiyonlar Ligi'nde grup maçları yapan Sarı-Kırmızılılar, bu sezonla birlikte toplam 33 karşılaşmada sahaya çıktı.
    ''Cim-bom'', Fatih Terim yönetiminde oynadığı 33 müsabakada 9 galibiyet, 6 beraberlik ve 18 yenilgi aldı.
    Bu maçlarda rakip fileleri 36 kez havalandıran sarı-krmızılı ekip, kendi ağlarında 54 gole engel olamadı.%25 galibiyet oranınla gs nin yeri cl evet

Marcelo yu tutup Aboubakarı alsaydık keşke zaten men edilme yokmuş.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk