Konu: Nefretimsin Gs

Eğleniyor muyuz?

Ta...şk bile geçemez olduk ya ne biçim takım bu

Allah sizi bildiği gibi yapsın rezil şerefsizler! Fetonun köpekleri, adi yaratıklar! Çölde susuz kalın, beter olun yosmalar sizi!!!

Pepe tatilden dönmedi ve ben daha tatile çıkmadım siz avrupadan elendiniz.

Umarım lyon'a elendiğimiz günün ardndan attıgınız o tweet sabah tekrar görürüz yosmalar...

Beter olun!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fetö bitti gs bitti ,
    Şike açığa çıktı fb bitti ,

Şeref'iyle oynayıp Hakkıyla kazanan Beşiktaş'ım ise doğal olarak sivrildi ...

beter olun lan, Allah size gün yüzü göstermesin, amin...

O değil de adamlar ne güzel geçirdi be. İçimin yağları eriyor.

Su veren itfaiyenin hortumunu östernesusndudnsd

Tarih 23 Kasım 2016
    Stad : Vodafone Arena
    Şampiyonlar Ligi B Grubu Beşiktaş - Benfica maçı

ilk yarı sonucu

Beşiktaş : 0 - Benfica : 3

ilk yarı biterken Beşiktaş taraftarı takımlarını yuhalamak yerine tribünlere çağırıp destek oluyor.

Maçın sonucu

Beşiktaş : 3 - Benfica : 3

--------------

Tarih 20 Temmuz 2017
    Stad : Toki Arena
    UEFA Avrupa Ligi eleme müsabakası Galatasaray - Österstunds maçı, ilk maçın sonucu Österstunds : 2 - Galatasaray : 0

Dakika 69. Galatasaray beraberlik golünü atıyor skor 1-1 oldu. 21 dakika içinde turu geçmesi için gol yemeden 3 gol atması gerekiyor. Bu durumda taraftar ne yapıyor ? Destek olmak motive etmek yerine her futbolcusunu ıslıklıyor.

Tamam takımı , hocası , başkanı komple baştan aşağı leş bir takım. Ama sen taraftarsın, üzerine düşen takımını motive etmek gaza getirmek , ama sen ne yapıyorsun destek olacağın yere köstek oluyorsun.İşte bu yüzden her zaman Beşiktaş taraftarlarının yanında hep ezik kalacaksınız !!

21 dakikada 3 gol atabilirler mi demeyin. 2 sene önce ligin 2. yada 3. haftasında Gaziantepspor deplasmanında oynarken maçın 76. dakikasına kadar skor 0-0'dı. Maç bitince tabelada Gaziantepspor :0 - Beşiktaş :4 yazıyordu.

ahahahhahahaha.

(galiba bu başlığa 3. defa aynı iletiyi attım, deşarj olma başlığı resmen.)

Alıntı Atakan Uslu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahahahhahahaha.

(galiba bu başlığa 3. defa aynı iletiyi attım, deşarj olma başlığı resmen.)
    ahahahahhaahhaah

Üzülmeyin şerefsizler. Sizin uefa kupanız var.