Konu: Nefretimsin Gs

Gs kadar adi bir camia olamaz, herkese zayıf yerlerinden vurmak tepeden tırnağa kanlarına işlemiş, bize komidin pankartı, Ts ye bu görsel... Ts camiası zerre şerefliyse unutmaz bunu!

https://twitter.com/_7Quaresma/status/980510452835934210

Hadi lan UEFA'mısın nesin açıkla şu cezayı.Yapıştır küsküyü, men ver, transfer yasağı ver, ver Allahım ver...

Dünyanın en büyük Astronot Çocukları.

Alıntı Okan Şahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi lan UEFA'mısın nesin açıkla şu cezayı.Yapıştır küsküyü, men ver, transfer yasağı ver, ver Allahım ver...

Transfer yasağı beni kesmez.+1 cezaları vardı,onu devreye alsınlar.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Halil Ozyildirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Okan Şahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Transfer yasağı beni kesmez.+1 cezaları vardı,onu devreye alsınlar.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    eğer transfer yasağı gibi bir durum çıkarsa uefanın son yıllarda verdiği en abes karar olur , adam zaten transferde anasını bellemiş senin koyduğun kotanın 3 katını geçmiş neyin yasağı menden aşağısı kesmez bunları .

Gs önümüzdeki sezon Türkiye Kupası, Türkiye Ligi ve UEFA Avrupa Liginde mücadele eder. Transfer yasağı alır ve çöp kadrosu ile 3 kulvarda da başarısız olur. Taraftarlar Terimi ve Yönetimi istifa ya davet eder. Toki boş kalır. Borç artışı sürer.

Ben bu senaryo yu istiyorum.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

GS'nin ceza almaması buyuk bir haksizlik ve eyyam olur. Bunlar Besiktasla bas edemeyeceklerini, UEFA'nin koyduğu siniri astiklarini transfer sezonunda biliyorlardı. Ne yaptilar? Transfere bir ton para dokup bir cok oyuncu aldılar. Besiktas ve FB FFP'den dolayı ellerindeki kaliteli oyuncuları satmak zorunda kalırken, bunlar N'diaye gibi bir oyuncuya 15 milyon euro bayıldı(biz Abou'yu 10 milyona alamadık FFP'ye uymak icin).

Simdi bu haksiz rekabetle halen şampiyonluk yarisindalar. UEFA bunlara ceza vermezse özellikle Besiktas'i cezalandirmis olur. Biz FFP'ye uyarken GS uymayıp haksiz rekabet icine girdi. UEFA sizce buna goz yumar mi? Yumsa Besiktas'a ne diyecekler?

Baskanlarinin ilkokul 3. sinif seviyesini yansıtan "valla bak biz cok samimiyiz" savunmasını yutar mi UEFA? Rahat olun ceza gelecek hem de dibine kadar. Aksi halde UEFA butun inandiriciligini ve itibarini 5 para eder.

Alıntı Abdulmenaf Karabulut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GS'nin ceza almaması buyuk bir haksizlik ve eyyam olur. Bunlar Besiktasla bas edemeyeceklerini, UEFA'nin koyduğu siniri astiklarini transfer sezonunda biliyorlardı. Ne yaptilar? Transfere bir ton para dokup bir cok oyuncu aldılar. Besiktas ve FB FFP'den dolayı ellerindeki kaliteli oyuncuları satmak zorunda kalırken, bunlar N'diaye gibi bir oyuncuya 15 milyon euro bayıldı(biz Abou'yu 10 milyona alamadık FFP'ye uymak icin).

Simdi bu haksiz rekabetle halen şampiyonluk yarisindalar. UEFA bunlara ceza vermezse özellikle Besiktas'i cezalandirmis olur. Biz FFP'ye uyarken GS uymayıp haksiz rekabet icine girdi. UEFA sizce buna goz yumar mi? Yumsa Besiktas'a ne diyecekler?

Baskanlarinin ilkokul 3. sinif seviyesini yansıtan "valla bak biz cok samimiyiz" savunmasını yutar mi UEFA? Rahat olun ceza gelecek hem de dibine kadar. Aksi halde UEFA butun inandiriciligini ve itibarini 5 para eder.
    Tamamen haklısın ama Uefa zaten bütün inandırıcılığını kaybetmedi mi bundan önceki verdikleri adaletsiz kararlarla? Ülkesine ve takımına göre muamele etmiyorlar mı zaten?

Gs ihale yapmis florya icin

Galatasaray'ın Florya arsasının ihalesini 2 milyar 250 milyon lira teklif veren Öz Erka İnşaat kazandı. Galatasaray bu ihaleden 642 milyon 825 bin TL gelir elde edecek.

bizimde boyle bir para kaynagi bulmamiz lazim. akilli kullanirlarsa alicak borc farki yariya iner bu parayla.

Gaysaray’ın kupada Akhisarspor’a elendiği maçın ardından sarı kırmızılı takımın teknik patron Fatih Terim adeta çılgına döndü. Terim maçın bitiş düdüğünün ardından soyunma odası koridorlarında hakem Barış Şimşek ve ekibine çok sert tepki gösterdi. Basın mensuplarının mix-zone alanına alınmadığı o anlarda, koridorlar Terim’in ‘Ölüyü dirilttiniz’ sözleriyle yankılandı. Soyunma odası koridorları o anlarda adeta ölüm sessizliğine bürünürken, deneyimli teknik adamın sert tepkisi sonrası sesinin kısıldığı da dikkatlerden kaçmadı.

fatoşş 90 + da 4 ncü hakemin tepesinde el var kol var diye penaltı dileniyor... maç sonunda da tv ye ilk gol ofsaytmış, penaltımız verilmemiş felan ben böyle şeylere sığınmam akhisarı tebrik ederim diyor

tam bir yavvvşak ve eziksin imPARAtör
    Konu Fahri Capci tarafından (19 Nisan 2018 Saat 12:01 ) değiştirilmiştir.

Ben finalde gs yi yenmeyi tercih ederdim

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Hadi UEFA yapabilirsin