Sayfa 7/9 İlkİlk ... 456789 SonSon

Konu: İstek ve Öneriler

Okudum yine de bana ceza aldiran sebebini Bulamadim , cezayi gerektiren mesayimi bılıyorsaniz bana da Soyleyin hatami goreyim . Ben mesajlarimi inceledim Birşey gormedim ya da gözumden kaçmiştir .

Introdaki sosyal medya ikonlari ve giris resmi gozukmuyor.

bilet kombine devredecekler için ayrı bir başlık açarsanız bir çok konu kirlenmekten kurtulacak

Tapatalk ile foruma Login olamıyorum. Uygulamayı yeni yükledim girmiyor.

Herhangi bir sporcumuzla ilgili bir gelişme olduğunda o gelişme hakkında yeni bir başlık açılmasın.

Bilet devir olayına bir çözüm bulunsun her başlıkta bilet devri konusu geçmeye başladı.

Alıntı Suat Arıkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilet devir olayına bir çözüm bulunsun her başlıkta bilet devri konusu geçmeye başladı.
    Bu konuyla ilgili sabit bir başlık açılabilir. Takip etmesi daha kolay olur.

Şu tapatalk olayı hala çözülmedi ya. Telefondan giremiyorum buraya. Üşüyoruz admin.

introların olduğu anasayfa baştan aşağı hatalı göz atsanız fena olmaz ne puan durumları güncel ne son maçlarımızı yazdığınız tablo bilginiz olsun

Her şeyimiz futbol ve spor değil diye düşünüyorum ve Dün gece yarısı ansızın meclisten geçen Cinsel Saldırı Mağduru tecavüzcüsü ile evlendirilirse bu suçu işleyen ve iştirak edenker hakkında hükmün açıklanması geriye bırakılır" maddesi olan kanun değişikliği hakkında bir intro bekliyorum inanın çocuklarımız çok daha değerli futboldan ...
    Saygılar

Alıntı Baris Akgun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her şeyimiz futbol ve spor değil diye düşünüyorum ve Dün gece yarısı ansızın meclisten geçen Cinsel Saldırı Mağduru tecavüzcüsü ile evlendirilirse bu suçu işleyen ve iştirak edenker hakkında hükmün açıklanması geriye bırakılır" maddesi olan kanun değişikliği hakkında bir intro bekliyorum inanın çocuklarımız çok daha değerli futboldan ...
    Saygılar
    +1903

Mesaj yazarken bazen boşluk bırakılamıyor. Yazıyı bitirdikten sonra yön tuşuyla veya mousela dönüp bastığınızda çalışmaya başlıyor.
    İlginç.

Alıntı Volkan Sürme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesaj yazarken bazen boşluk bırakılamıyor. Yazıyı bitirdikten sonra yön tuşuyla veya mousela dönüp bastığınızda çalışmaya başlıyor.
    İlginç.
    Bazen değil her zaman var o sorun.

Alıntı yaparken oluyor. Direk konuya yazarsan yapmıyor.

İlginç.
    bunuyazmayagelmiştim.bendenöncesizyazmışsınız.şuan bumesajıyazarkenbileaynısorunuyaşıyorummesela.yetk ililerdüzeltirumuduylaşuanyazdığımmesajımıdüzeltmi yorum

Alıntı Uğur Ilgın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlginç.
    bunuyazmayagelmiştim.bendenöncesizyazmışsınız.şuan bumesajıyazarkenbileaynısorunuyaşıyorummesela.yetk ililerdüzeltirumuduylaşuanyazdığımmesajımıdüzeltmi yorum
    Mesaji yazarken bir harf yazip enter ile alt satira gecin sonra tekrar geri tusu ile ayni satira gelin sonra yazmaya devam edin duzeliyor

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi