Sayfa 3/9 İlkİlk 123456 ... SonSon

Konu: İstek ve Öneriler

ben alıntı yapamıyorum şu anda , mesajımı da editleyemiyorum. Bi mesaj göndereceğim zaman da bu sayfadan ayrıl

Ramazan abinin yazdıklarını söylemek için gelmiştim. Aynı dertlerden bende müzdaribim.

Güvenlik sebebiyle kapatılan eklenti, yeniden aktif edilmiştir. Kendi mesajlarınızın içeriğini düzenleyebilir, bir başka kullanıcının mesajlarına alıntı yapabilirsiniz.
    http://forum.forzabesiktas.com/showthread.php?1223-Forza-Be%C5%9Fikta%C5%9F-Forum-Kurallar%C4%B1

Mesajı yazdıktan sonra tapatalk'ta konuya abone olma sorunu tekrar hortladı. Pc'den mesajı yazdıktan sonra tapatalk'a girip aboneliği iptal etmek gerekiyor her seferde. Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

Mesaj alıntılama ve düzenleme sorunu devam ediyor. Bu konuda bir çalışmanız varsa en azından bilgilendirir misiniz?

Android tablette forzada "Yeni mesajlar" sekmesini ben mi goremiyorum, yoksa kisayol gercekten yok mu? Asagida "tam site" secenegi var ama daha hizli ve daha az veri harcamasi olur diye android gorunumu kullanayim diye dusunuyorum.

Bir çok forumda twitter, facebook ve instagram butonları var.
    Link verildiğinde linke tıklayıp ayrı sayfada bunları açmak yerine direk forumda görmek çok daha iyi olur.

Ayrıca alıntılayarak çoğu zaman ikili dialoğa girmek yerine iyi-kötü oylama butonu koyularak kişinin yaptığı yorumlarında oylanması forum için biraz değişiklik yapılması daha uygun olmaz mı?
    Özellikle sosyal medya butonlarının eklenmesi iyi olur.
    Konu Samet Sevim tarafından (03 Nisan 2016 Saat 18:54 ) değiştirilmiştir.

forumun sağ alt köşesinde yukarı yönünde ok vardı direkt sayfanın başına çıkarıyordu. o kaybolmuş, neden kaldırıldı acaba gayet işe yarıyordu

Alıntı Uğur Ilgın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumun sağ alt köşesinde yukarı yönünde ok vardı direkt sayfanın başına çıkarıyordu. o kaybolmuş, neden kaldırıldı acaba gayet işe yarıyordu
    bende var hala

Alıntı Alican Osanmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende var hala
    bende yok valla düne kadar vardı bugün nolduysa gitmiş

Alıntı Alican Osanmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende var hala
    bende yok valla düne kadar vardı bugün nolduysa gitmiş
    pc'ye bi restart attım, bendeki de gitti..enteresan

Arkadaşlar foruma bir resim atmak istıyorum mesaj bölümünde resim ekleme seçeneği yok nasil yapalim

Alıntı Isak Dolak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar foruma bir resim atmak istıyorum mesaj bölümünde resim ekleme seçeneği yok nasil yapalim
    https://hizliresim.com/

bu siteden dosyaları seç diyerek istediğin resmi seçtikten sonra yükle diyorsun.
    daha sonra çıkan linklerden 2. sırada olan forumlar bbcode yazanın linkini kopyalayıp foruma yapıştırabilirsin.