Sayfa 5/5 İlkİlk ... 2345

Konu: Antrenmanda kavga

Alıntı Can Gulduren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler allahtan bence motta kavgayi görmemiş kavga görünce dayanamiyo çünkü olay dahada buyuyebilirdi
    Bu İyidi

Biz kazanıyor feneğbahçe
    Uğur'a kızmıştım ama haksızlık ettiğimi anladım. Böyle şeyler hiç olmasa keşke

Hırstır Hırs olur böyle şeyler Yada Kediydi Kedi

Ulan Holosko

Şu fener çıkmalarından artık kurtulmamız lazım. Önce sezer şimdi uğur zaten faydaları yok futbol olarak bide zarar veriyolar.

başlığı değiştirelim lütfen!...

onu bunu bırakınca bjk tv deki değişim kendini hemen belli ediyor tuğrul arşivinden kurtulduk çok sukur

LG-E612 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibrahim toramanla sezeri harcayan önder özen,veliyle uğuru harcamamış hayret...

Tebrik ederim BJK TV hamlesi için.

Müjde verir gibi haber yapanlara da kapak olsun

Beyler bende vine videosu açılmıyor, nedendir bilmem. Bu sıkıntıyı da bir türlü gideremedim. Holosko ne yapmış, ne söylemiş orada?

Bu arada, derbi maçın stresiyle olabilir böyle şeyler. Nitekim, konuşup barışmışlar. Büyütmemek lazım. Büyütmeye çalışan, ortada 2 ölü 3 yaralı varmış gibi yazan basına da ben basayım! Ne kadar Beşiktaş düşmanı varsa...

Alıntı Sefer Gur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haber1903 neden yayınladı ki şimdi kavga görüntülerini!
    yavşaklar da o yüzden nefret ediyorum bu heriflerden.Nerede Beşiktaş'ı kötü duruma sokacak küçük düşürecek olay var hemen haber yaparlar,seçim sürecinden beri dikkat ediyorum yönetime takmışlar gidiyor.Ne Serdal Adalı'ymış arkadaş bu kadar seviyorsanız gidin koynuna girin.

Holosko palyoço olarak kariyerine devam etse yemin ederim daha fazla para kazanır.

Alıntı Mehmet Erhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler bende vine videosu açılmıyor, nedendir bilmem. Bu sıkıntıyı da bir türlü gideremedim. Holosko ne yapmış, ne söylemiş orada?

Bu arada, derbi maçın stresiyle olabilir böyle şeyler. Nitekim, konuşup barışmışlar. Büyütmemek lazım. Büyütmeye çalışan, ortada 2 ölü 3 yaralı varmış gibi yazan basına da ben basayım! Ne kadar Beşiktaş düşmanı varsa...
    başka tarayıcıdan dene ben öyle yaptım oldu.

holosko tamam lan takımdan gitme gir teknik heyet kadrosuna arada bi böyle şeyler yap ortamı yumuşat yeter.