Sayfa 1/5 1234 ... SonSon

Konu: Antrenmanda kavga

Antrenmanda kavga

Veli ve uğur boral kavga etmiş , tekme tokat birbirlerine girdikleri söyleniyor

Konu A.Sefik Cokgungor tarafından (17 Nisan 2014 Saat 00:29 ) değiştirilmiştir.

bütün sitelerde hemende nasıl son dakıka geçti haberi. bütün basın traş FORZA BEŞİKTAŞ

Al burdan yak , ugur borali da sezeri de danyyi de eneramoyu da alsin baskan kendi evinde kenar susu olarak kunlansin iyi dekorasyon yapar hemde cok ucuza

Basına malzeme.
    Neden kapalı yapmıyorlar şu antremanları, her antremanda olur böyle şeyler.

Fener ve şaibelerden oyuncu getiriyorlar takimin içine ediyor bu renkli oyuncular. Sezer boşa para + toramanla kadro dişi. Ugur antrenmandan antrenmana para + huzursuzluk çikariyor. Dany ajani maçin içine eder...

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur Boral da Veli de düzgün adamlardır. Kavga çıkartacak, takımın huzurunu bozacak, rahatsız, huzursuz tipler değiller. Anlık sinirle gelişmiştir, hallolur. Özellikle Uğur'un daha olgun davranmasını beklerdim, umarım o olgunluğu konunun kapanmasında gösterir.

Olay hoş değil, derbi öncesine gelmesi de hiç hoş değil. Bir an önce huzursuzluğun son bulması dileğiyle.

Jones:Uğur ve Veli bugün antrenmanda tartıştı ama bu tarz tartışmalar büyük maçlar öncesinde olabilir, büyütmemek gerekir.

Veli pozisyondan sonra sahadan ayrılıyor ve dışarda bekliyor özür dilemek için. Uğur boralda bu eli geri çeviriyor ve fiziksel temas oluyor.

Skickat från min GT-N7105 via Tapatalk 2

uğur aslında efendi bir oyuncu, velide keza öyle, sanırım son maçın etkisi bunlar.

son maçtaki yıkım, oyuncuları ateşlemiş, hırslandırmış olabilir. önümüzdede derbi var, haliyle gergin olabilir oyuncular.

ben uğurdanda velidende beklemem art niyet. barışacaklarını düşünüyorum.

Ugur Boral Sezer Öztürk Dany böyle adamları almıcaksın kardeşim takıma almıcaksın

Olabilir böyle şeyler.
    Ben iki oyuncunun tartışmasına bile şaşırdım açıkçası, büyütülecek bir durum olmadığını düşünüyorum.

fener'den gs'den topcu almayın diyen arkadaşlar bu olayda Uğur'a haksızlık etmeyin bence.

Uğur diğerleri gibi değildir efendi adamdır. Keza Veli'de öyle. Büyütüldüğü kadar değildir diye umuyorum.

Kendi aralarında çözerler. Olabiliyor bu tarz şeyler.

Jones:Uğur ve Veli bugün antrenmanda tartıştı ama bu tarz tartışmalar büyük maçlar öncesinde olabilir, büyütmemek gerekir...daha fazla uzatmaya gerek yok takım içinde çözülür bunlar..Basının şişirmesi sezonun en önemli maçı öncesi gerginlik normal takım içinde.

"Bilic antrenmanın sonunda ikiliyi barıştırmak için bir araya getirdi. Veli takım arkadaşınına elini uzatmasına karşın Uğur Boral'ın cevabı, Veli'ye yumruk atmak oldu. Bu olay sonrasında ortalık yeniden karıştı."

Kavga edersin tartışırsın da barışmak isteyen adama yumruk atmak ne demek ya

uğur boral çok sakin adamdır yaşı da var. hani mimli adamda değil

Kavga etmeyecek 2 oyuncu say deseler Uğur ve Veli derdim.Takımın en sessiz sakin iki futbolcusu kavga etmiş.

Söylenenler doğruysa Uğur'un özrü geri çevirip yumruk atmasına kadar işi götürecek ne olmuş olabilir anlamak güç