Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

West Ham United

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Be?ikta?l? do?ru yaz?l???, di?eri yanl??. Bi kas?tta yoktur heralde. O kadar da de?il yani sanm?yorum takma sende

Yorum Yap

?yle bedava dostluk olmaz...daha k?z al?caz mustafa pektemek vericez falan

Yorum Yap

an itibariyle

Yorum Yap

En son Demba Ba n?n geli?in de b?yle makara yap?lm??t?..

Yorum Yap

Pektemek'i almazsa bili?te adam de?ilmi? derim ?ok g?vendi?i vazge?emedi?i adam? als?n g?t?rs?n bi zahmet! Al ulan WestHam!!!

Yorum Yap

necip ya peki arkada?lar benim tan?d???m bili? necipsiz hi?bir tak?mda ?al??maz

Yorum Yap

Aslı Volkan Erbudak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                hepsini birden verirsek a??r? doz olur adamlar komaya girer. sakin sakin ?akt?rmadan her sene tek doz vererek bu i?i 4-5 senede ??zeriz

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Volkan Erbudak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  hepsini birden verirsek a??r? doz olur adamlar komaya girer. sakin sakin ?akt?rmadan her sene tek doz vererek bu i?i 4-5 senede ??zeriz

Yorum Yap

West Ham ile anla?m??. Hay?rl? u?urlu olsun.

Yorum Yap

neee Mustafa westhamam? gidiyomu????

Yorum Yap

Aslı Enver Eren tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?u olay? bir anlatsan?z nas?l bir muhabbet ge?ti ? Takip edemedim.
                        Bilic cok istiyorlardi, bizimkiler de pesine Pektemek ve Necip gondermek icin o hesaplara twit atmaya baslasilar. Yunanistan'a kakalama muhabbeti gibi. Bro mro derken en son kelimei sahadet getiriyordu, la havle vela kuvvete cekiyordu hesaplar gerisini sen dusun.

Yorum Yap

Bili? West Ham ile anla?t? y?n?nde haberler ??kt?.. hay?rl? olsun.. g?nl?nde yatan aslan do?al ve hakl? olarak premier lig idi.. bu hedefine ula?mas?na sevindim.. daha az bask?, daha az adaletsizlik, daha ?ok keyif ile kariyerine devam edecektir.. umar?m kupalar da kazan?r.. daha iyi yerlere gelir.

Yorum Yap

pektmek necip olcay a falanda al.. para istemiyoruz

Yorum Yap

Yorum Yap

Olay?n ?zeti https://onedio.com/haber/besiktas-westham-524052

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X