Sayfa 46/58 İlkİlk ... 364344454647484956 ... SonSon

Konu: Dünya'dan Transfer Haberleri | 2017-2018

Hernanes 8+2 milyon € Çin'e transfer olmuş.Ersanın takımına.İsteyeni çoktu bizim forumda.

Alıntı Yunus Sercan Yıldız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hernanes 8+2 milyon € Çin'e transfer olmuş.Ersanın takımına.İsteyeni çoktu bizim forumda.
    isteyenlerin en başında ben vardım.
    juve de oynayamayacaktı çinden de iyi teklif gelince gitmiş en sonunda geçen seneden beri istiyordu çin

Hollanda Milli Takımı, Dick Advocaat'ı getirmiş

.
    Konu Alican Osanmaz tarafından (17 Mayıs 2017 Saat 12:41 ) değiştirilmiştir.

Artık yeni transfer haberleri 2017-2018 sezonuna giriyor. Yeni başlık lazım herhalde.

jerome boateng r.madrid ile büyük ölçüde anlaşmış. kulübü de tamam. sergio ramos- boateng tandemi olacak.

Alıntı Yusuf Arslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jerome boateng r.madrid ile büyük ölçüde anlaşmış. kulübü de tamam. sergio ramos- boateng tandemi olacak.
    Çok forvet ağlatırlar

Alıntı Yusuf Arslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay arkadaş geri dörtlüye bak

Marcelo----Ramos---Boateng---Carvajal

kerem fanatik'e son anda karar değiştirdim almanya'yı seçtim demiş telefonda. zannedersem almanya'da olacak.

Alıntı Alican Osanmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi de almanlar açıkladı, komediye gel

https://twitter.com/DFB_Team/status/864802812898705409
    Merkel vermedi ahahahah

Kimi istesek vermiyorlar, tam şamar oğlanı olduk ülke olarak

TFF rezil etti..adamlar daha imza, anlaşma olmadan açıklama yaptılar..adam Almanya'yı seçmiş oysa ki

Milli takim fatih terim konusunda desteklemem ayri ama bu olayda yani keremin islak imza verdigi zaten soyleniyor yani bi hatalarinin oldugu dusunmuyorum.
    Kanimca kerem almanyada teklif gelmeyince turkiyeyi bi secti sonra almanya davet edince kivirdi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İngiliz basınına göre M.City Altınordunun 16 yaşındaki kalecisini 2m Sterline transfer etmiş

Shane Burns‏Onaylanmış hesap @MediaShaneBurns 1 hr1 hour ago
    Manchester City have signed goalkeeper, Berke Özer (16), nicknamed the 'Turkish Donnarumma' from Altınordu for a £2m fee. [@Sport_Witness]